Krbová meta

Firemný obchod "Fireplace Gallery"

Workshop obchodnej spoločnosti "Galéria krbov" sa zaoberá vývojom a výrobou dýh z prírodného kameňa pre všetky pece. Cena sa počíta s prihliadnutím na náklady na mramor, práce na výrobe, miesto inštalácie a ďalšie početné parametre. Náklady sa preto stanovia po zostavení. Aj naša dielňa sa zaoberá výrobou okenných parapetov a stolových dosiek z prírodného kameňa - posielajte svoje výkresy. Naša e-mailová adresa: [email protected]

* ponuka je platná, kým je tovar na sklade

* akcia bude trvať 1.05.2017-31.01.2018

1

* propagácia platí pre súpravy

Firebox Promo + opláštenie

Pri výbere krbu a komína je pre správny výpočet vhodné mať s ním výkresy budovy alebo vlastné meranie: usporiadanie miestnosti, úsek pozdĺž navrhovaného miesta inštalácie, fasády.

Pre správny výpočet komína a izolačných prvkov potrebujeme od vás rozmery (stavebné výkresy, plány, pohľady, projekty samozamery): výška 1. podlažie, výška 2 (3), podlaha, určite výšky až na hrebeň, hrúbky podláh a stien. Dom je kamenný alebo drevený! Odošlite svoje údaje na e-mail: [email protected] alebo [email protected]

- V tomto prípade, je poskytované zadarmo, dostanete e-mailové nákladov prác potrebných na výrobu zákazkové krby / krbové kachle s komínmi, žiadne odhady nákladov, ktoré budú uvedené materiály a komponenty (predbežný návrh môžete vidieť, prichádza do našej predajni alebo na telefónnom čísle nášho inžiniera inštalácia na objekt).

- V takomto prípade dostanete e-mail s odhadom všetkých komponentov a prác (môžete vidieť návrh projektu, keď prídete do nášho obchodu).

* schéma pre usporiadanie rozmerov

* schéma pre usporiadanie rozmerov

Pece-krby Meta: prehľad populárnych modelov

Ruská spoločnosť Meta vyvíja technológie na výrobu krbových kachlí samostatne alebo spolu s francúzskymi partnermi. Jednotky sú známe svojimi vysoko kvalitnými materiálmi a dobrým sortimentom, ktoré sa líšia nielen technickými, ale aj vonkajšími charakteristikami. Moderný kachľový krb Meta sa používa na vykurovanie dacha, súkromného domu, akéhokoľvek obydlia, kde môže byť vedený komín cez strechu. Dekoračné vlastnosti sú zdôraznené transparentnými dverami, ako aj rôznymi typmi zasklenia.

Aký druh krbových kozieb ponúka Meta?

Spoločnosť Meta ponúka svoje kúrenárne pod obchodnými značkami METAFIRE a ARDENFIRE. Vo všetkých modeloch importovaných alebo skôr európskych komponentov. Výrobca kombinoval 3 dôležité komponenty, ktoré umožnili dosiahnuť slávu na trhu s vykurovacími jednotkami:

 • vonkajšia krása
 • dostupné náklady
 • vysoká účinnosť

Krby Mety sú preto známe svojou dostupnosťou, štýlovým povrchom a originálnosťou. Prvá kvalita dala ich meno: folk. Sortiment rôzne kapacity, tvar (podlhovastých, uhlové, štandard) veľkosť, funkčnosť (tam prevedenie s vodným okruhom, doska), pripojenie dymovodu (iba vrchný alebo horný a na zadnej stene na výbere), kryt materiál.

Populárne modely. Porovnávacie charakteristiky

Najbežnejšími modelmi sú oceľové agregáty METAFIRE, ktoré sú reprezentované nasledujúcimi odrodami:

 1. Lava 6 má minimálne 6 kw. Štandardná stenová konštrukcia má také charakteristiky: obloženie schodiska, prítomnosť spodného oddelenia na sušenie palivového dreva, rošt z liatiny. Rozmery (VxŠxD): 900x450x400 mm.
 2. Oka - rovnaký výkon a takmer rovnaká veľkosť, ale líši sa od lávy 6 prítomnosťou varnej dosky. Vykurovanie a varenie sú tiež Ohta a Amur. Pece-krb Amur má uhlovú konštrukciu, dokonale vhodnú pre malé miestnosti, kde potrebujete ušetriť miesto.
 3. 9 kW a rozmery 1030h550h415 mm majú agregáty a Varta Varta 3. Druhá má 3-dimenzionální zasklievacej pece: a tepelne odolná transparentné skla dverí umiestnené po stranách. Komfortný pohľad na fotoaparát vám umožní vidieť požiar z troch strán. Pec je lemovaná šamotou.
 4. Enisey 2 je vybavený výkonom 11 kW, má rozmery 1115x840x580 mm. Okrem toho: chamotte firebox, 3-stranné zasklenie, drovnitsu.

Vykurovanie domu s krbovými kachľami, krby s vodným okruhom

Pece-krby výrobcu Meta, v ktorom je vodný okruh k dispozícii, je efektívny spôsob vykurovania všetkých miestností v dome rovnomerne, bez ohľadu na vzdialenosť. Vyrábajú sa podľa TM METAFIRE AQUA a majú nasledujúce vlastnosti:

 1. Baikal Aqua: výkon 11 kW, výmenník tepla pre 5 litrov. Rozmery 990x570x400 mm.
 2. Výkon 13 kW a objem výmenníka tepla 4 l sú kombinované do jednej línie modelu Angara Aqua, Pechora Aqua, Warta Aqua. Ten je vybavený varnou doskou. Warta Aqua: 890h550h415 mm Pechora Aqua: 1040h750h490 mm Hangar Aqua: 1020h550h490 mm.

Neporovnateľne lepšie vlastnosti ako oceľ, má liatinu. Zahrieva sa dlhšie, ale ochladzuje sa pomalšie. Tieto modely sú vyrobené z francúzskych komponentov, ktoré sa dodávajú v súpravách a spoločnosť Meta ich môže zbierať iba. Vyznačujú sa francúzskymi názvami, ktoré bezprostredne orientujú kupujúceho na vysokú kvalitu a osobitý kúzlo krajiny:

 1. Marcel 7, Marcel 10, Marcel 14. Toto číslo znamená výkon (7, 10, 14 kW). Rozmerov viac, tým vyšší je faktor účinnosti. Najmenší z týchto modelov: 800x410x364 mm. Rozmery 14 kW: 1130x550x439 mm.
 2. Tiež z liatiny sú Normandia a Korsika (12 kW), Bordeaux a Lyon (10 kW). Najľahšou pecou je krb z liatiny - Marcel 7 (80 kg), ťažká - Normandia (170 kg).

Konfigurácia normandského modelu má pôvodný obdĺžnikový tvar, ktorý sa podobá na zásuvkové skrine. Veľké sklenené dvierka dali peci dobrú viditeľnosť. Rozmery: 736x756x444 mm. Väčšina jednotiek vyrobených spoločnosťou Meta má krásnu bočnú výstelku z prírodných, umelých kameňov alebo žiaruvzdorných tehál.

Charakteristika krbu "Meta"?

Životná úroveň modernej osoby rastie a rovnako sú aj požiadavky na poskytované služby. Krby "Meta" - moderné riešenie pre vytvorenie nádhernej, teplé, romantickej atmosféry doma. Výrobca poskytuje veľký sortiment atraktívnych výrobkov pre najvyššiu kvalitu - všetky uznávané značky "Meta". Pece, krby Meta majú zároveň vynikajúce prevádzkové vlastnosti, vysokú úroveň bezpečnosti, atraktívny dizajn, jednoduchú údržbu, obrovský zdroj.

V dnešnom svete pre pohodlný život existuje veľa rôznych zariadení. Na vykurovanie domácnosti sa používajú rôzne typy vykurovania. Krby "Meta" nie je len nástroj na vykurovanie miestnosti, varenie jedla. Krb dáva chuť do domu, odhaľuje vnútorný svet majiteľov, spája, vytvára útulnosť a skvelú krásu.

Od staroveku ľudia používali oheň na varenie, vykurovanie svojich domovov, ochranu pred útokmi na zvieratá. Údržba ohňa bola veľkou zodpovednosťou. Bez neho zomrel človek. Teraz, na podvedomej úrovni, oheň je spojený s bezpečnosťou, komfortom a komfortom.

Spoločnosť má bohaté skúsenosti a vlastné skúsenosti v oblasti výroby pecí, ktoré budú stáť mnoho rokov a potešia svojim majiteľom teplo a pohodlie.

Výroba sa začala v roku 1998 s použitím nemeckých technológií, ktoré používali dovezené komponenty. Topy "Meta" sú vyrobené z dvoch kovov: liatiny a ocele. Tieto materiály majú najvyššiu kvalitu. Liatinové steny sú schopné viac a viac rovnomerne dodávať teplo, zdroj takéhoto dizajnu je jednoducho obrovský. Oceľové pece z vnútra môžu byť pokryté šamotovými panelmi, aby sa zabránilo vyhoreniu kovu a predĺženie životnosti.

Výrobca poskytuje obrovský modelový rad v triede pece, krby pre dom a dacha.

V závislosti od konfigurácie a usporiadania domu si môžete vybrať rôzne možnosti krbu. Ak potrebujete vybrať kachle, aby ste dali malú plochu, sú vhodné aj pece, malé krby s použitím liatinovej pece. Môžete zariadiť v ľubovoľnom voľnom rohu: pretože dávať malú veľkosť, miesto na tom nezáleží.

Ak budú kachle, krby ohrievať veľký dom, potom stojí za to starostlivo priblížiť výber miesta a kapacity jednotky. Môže byť umiestnený ako v rohu miestnosti, kde nebude zaberať priestor, tak blízko rovnej steny alebo v strede haly. Pre letné obydlie zvyčajne vyberajú krby s jednoduchou konfiguráciou.

Vzhľad krbu je možné zvoliť podľa vlastného uváženia od navrhnutého zákazníka vo veľkom počte obkladov. Krbové vložky sú navrhnuté tak, aby sa podšívka kombinovala v štýle s povrchovou úpravou domu. Obklady sú vyrobené v rôznych sériách. Niektoré sú vyrobené zo zložiek šetrných k životnému prostrediu, ktoré sú založené na drvine mramorového kameňa. Táto originálna séria má špeciálnu pevnosť, odolnosť a je určená pre drsné podnebie. Ďalšia séria je vyrobená z prírodných kameňov, dekorácia krbu zahŕňa policu alebo drevený nosník. V priebehu času sa zbieranie okrajových obkladov doplňuje novými aktualizovanými materiálmi, dizajnovými riešeniami a metódami spracovania materiálov.

V ohništi sa dá "Meta" položiť ako palivové drevo alebo uhoľné brikety. Jedno kladenie palivového dreva o hmotnosti 3 až 4 kg je dostatočné na udržanie príjemnej teploty približne 6-8 hodín, čo je vysoký ukazovateľ. Za menej ako 15 minút bude dom plný tepla. To sa dosiahne pomocou vetracích kanálov medzi vnútorným plášťom a vonkajším plášťom. V krbových vložkách je inštalovaná vzduchová klapka, s ktorou je možné ľahko regulovať teplotu v miestnosti.

Pece, krby majú nasledujúce výhody:

 • krbové vložky sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele;
 • prezeranie okien z tepelne odolnej sklokeramiky japonského pôvodu;
 • Špeciálne vybavenie pecí je vykonávané doskami zo šamotu a vermikulitu, ktoré sa ľahko nahradia pri poškodení;
 • moderný dizajn;
 • rôzne formy krbov (v rohu, na stene atď.);
 • je možné zakúpiť samostatne krbové vložky, obloženie a ďalšie komponenty.

Ak máte voľný čas a túžbu ušetriť peniaze, môžete zariadenie pripojiť sami v zrozumiteľnej schéme. Všetko sa robí jednoducho av čo najkratšom čase.

Ak sa nainštalujete na prvom mieste, mali by ste najprv premyslieť bezpečnosť počas prevádzky. Predovšetkým je potrebné zabezpečiť dostatočnú požiarnu bezpečnosť stien. Ďalej musíte urobiť miesto výroby pred dverami, pretože keď otvoríte, môže lietať iskry horiaceho paliva. Ak je miesto pripravené, môžete vyskúšať krbové manžety na vytvorenie digestora, izoláciou vysoko vyhrievaných prvkov z podlah a horľavých materiálov. Ako doplnok a dekorácie si môžete kúpiť krbové súpravy, drovnitsy a ďalšie príslušenstvo. Servírovanie takejto rúry nevyžaduje veľa, ale iba čistenie zostávajúceho popola, príležitostné čistenie odsávača pár a niekedy musela umyť dvere, ak sa výber na sklo dostal.

Taktiež výrobca vyrába pece na kúpele. Zariadenie takejto pece "Meta" vám umožňuje vytvoriť špeciálnu zdravú mikroklíma v parnej miestnosti, podobne ako v fínskych saunách. Všetky pece a sporáky sú vyrobené z tepelne odolnej ocele o hrúbke 5 - 8 mm, čo prináša dôveru výrobcovi.

Každá pec "Meta" je veľmi efektívna, čo pozitívne ovplyvňuje ekonomiku.

Prihláste sa na odber bulletinu z našich webových stránok a informujte sa o všetkých udalostiach

Bergauf bol prvý v ruskej triede: najlepšia tepelne odolná zmes

Farebná zmes na kladenie krbov a kachlí

Nový z Dánska - Požiarny komín na krb

Španielska spoločnosť predstavuje vynikajúci gril krb

Nemecké riešenie na dodávanie vzduchu do pece

Kopírovanie materiálov stránok je možné iba vtedy, ak používate aktívny odkaz na tieto stránky.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

+ 5 = 6