Kolážové obrázky

Fotografická koláž

Bezplatný online nástroj na vytváranie fotografických kolážov!

  • Klasická koláž
  • Koláž v štýle "funk"
  • Statické fotografie

Vytvorte si svoj fotografický film v 4 jednoduchých krokoch

Svetoznáma collage makier FOTOR nielen vám dáva možnosť vytvoriť úžasné koláže online, ale tiež umožňuje skladanie svoj vlastný unikátny šablóny a tému koláž s kompletnou exkluzívnych filtrov a efektov

Otvorte vybraté obrázky v zariadení na tvorbu koláží FOTOR

Presuňte svoje fotografie do kolážových buniek

Môžete zmeniť pozadie, okraje a tiež pridať efekty, nálepky a texty.

Uložte svoju prácu zadaním požadovaného formátu a kvality

SÚBOR FUNKCIÍ. OPTIMALIZOVANÉ A ZLEPŠENÉ

Platforma FOTOR má množstvo možností, ako sú fotografické efekty, samolepky a text,

ktoré vám umožnia vytvoriť koláž a poskytnúť grafický dizajn perfektný vzhľad. Skúste ich a experimentujte s dosiahnutím dokonalosti obrazu!

FOTOR vám ponúka celú škálu značiek, môže uspokojiť vaše potreby v procese úpravy fotografií, vrátane základnej podobe, špeciálne odznaky a samolepky s cieľom zapájať ručne, ktoré sú špeciálne navrhnuté podľa našich umelcov ...

Fotor.com ponúka bezplatne bezplatné fotografické efekty a filtre všetkých druhov, vyskúšajte našu funkciu úprav fotografií "Photo Effects" a cítite všetku silu zobrazenia.

Funkcia "Phototext" vám ponúka možnosť písať priamo z vášho počítača, ako aj z našej online zbierky fontov. Text môžete pridať priamo do obrázkov online.

1

Režim "Snímanie HDR" používa na zlepšenie obrazu inú úroveň osvetlenia, odhaľujú hlbšie farby, podrobnejšie detaily a zdôrazňujú všetky prvky obrazu a zlepšujú jeho kvalitu.

Zdá sa, že používate blokovanie reklamy!

Pixiz je úplne slobodný kreatívny priestor financovaný výhradne reklamou.

Ak stále chcete vytvoriť fotomontáže s nami každý deň, bolo by pekné vypnúť blokovanie reklám na našich stránkach.

Kolážové obrázky

Jedná sa o malé umenie, dostupné všetkým zadarmo. S pomocou služby môžete ľahko lepiť 2 až 6 fotografií vertikálne alebo horizontálne v rôznych kombináciách. Všetko, čo potrebujete, je vybrať správnu šablónu pre koláž, nahrať svoje obľúbené fotografie a usporiadať ich tak, ako sa vám páči.

Vytvorte koláže online a urobte šťastnými priateľmi!

Po výbere šablóny môžete odovzdať 2 až 6 fotografií (formát JPG, veľkosť do 1 MB). Po stiahnutí sa ich miniatúry objavia na hornom riadku. Ak chcete odstrániť jednu z fotografií z riadku, umiestnite kurzor nad ním a kliknite na tlačidlo "Odstrániť".

Vytvorte ich koláž pretiahnutím fotografií do každého poľa šablóny. Môžete pretiahnuť fotografiu nielen do prázdneho poľa, ale aj do miesta, kde už existuje obrázok - takže sa nahradí jedna fotografia za druhú.

Ak chcete vytvoriť krásnu koláž, fotografie musia úplne pokryť pole, v ktorom sa nachádzajú. Na to môžete zmeniť veľkosť fotografie v šablóne: presuňte kurzor na okraj fotografie, pretiahnite ju alebo ho znížte. Taktiež presuňte fotografiu do poľa a nechajte viditeľnú iba pravú časť.

Ak ste v tomto kroku videli, že šablóna nezodpovedá vašim fotografiám, môžete kliknúť na tlačidlo "Šablóny" a vybrať inú. Po kliknutí na tlačidlo "Fotografie" a pokračovať v vytváraní koláže s tou istou fotografiou.

Po kliknutí na tlačidlo "Vytvoriť" sa dostanete na stránku s pripravenou kolážou. Ak chcete uložiť, kliknite na koláž pravým tlačidlom myši a zvoľte "Uložiť obrázok ako ...", zadajte priečinok, ktorý chcete uložiť. Nová koláž je pripravená!

V rovnakom kroku sa môžete vrátiť do štádia výberu šablóny pre koláž, ponechať všetky predchádzajúce odovzdané fotografie a vytvoriť ďalšiu koláž s rovnakou fotkou. Alebo vytvorte novú koláž z iných fotografií.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

3 + 6 =