Kolážový rámček pre fotografiu

Rámy pre fotografickú koláž online.

Ak chcete urobiť fotografiu, kliknite na ľubovoľný obrázok a pridajte fotografiu.

Veľkosť: 1189x824px (0.42Mb)

Priemerná doba zaťaženia: 3 sek.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 36x24

Veľkosť: 1600x1108px (1.26Mb)

Priemerná doba načítania: 7 sekúnd.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 48x33

1

Veľkosť: 1800x1246px (3.31Mb)

Priemerná doba načítania: 17 sekúnd.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 54x37

Veľkosť: 1256x870px (1.15Mb)

Priemerná doba zaťaženia: 6 sekúnd.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 38x26

Veľkosť: 1600x1108px (2.21Mb)

Priemerná doba načítania: 12 sekúnd.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 48x33

Veľkosť: 1256x870px (1.52Mb)

Priemerná doba načítania: 8 sekúnd.

Maximálna veľkosť tlače (cm): 38x26

Nemôžete vykonať montáž na našej webovej stránke? Použite fotografické pokyny.

Páčia sa vám naše stránky? Záložka a zdieľanie s priateľmi.

Rámy pre fotografie na stene: koláže pre interiér a 80 + selektívne riešenia pre kompozíciu

Koláž fotografií interpretov a obalov hudobných albumov tvorí spoločnú geometrickú formu

Rámy pre fotografie na stenu, rovnako ako samotné koláže z fotografie, zdobia každú izbu. Dokonca aj interiér, zariadený podľa najnovších módnych trendov, sa nezobrazí útulne bez príslušného príslušenstva. A ak sú tiež vyrobené sami a odrážajú váš život, urobia z nich dvojnásobne cennejšie.

Obývacia izba s výstava obrazov s rôznymi technikami a rôznymi materiálmi. Dekorácia obrazov je rôznorodá: zdobené rámčeky zlatej farby, obyčajné rámy z prírodného dreva, štandardné čierne rámy atď.

Eklektická obývacia izba s originálnym výberom fotografií v tmavých rámoch rôznych tvarov a hrúbky

Fotografie pod sklom v štandardnom prevedení - výzdoba monofónnej centrálnej steny v modernom štýle jedáleň

Optimálnymi variantmi takéhoto doplnku sú koláže a kompozície z fotografií, visiace ako obrázky na stenách. A ak sa priblížite k kompilácii koláže s myšlienkou, potom sa stane nielen nádhernou spomienkou na príjemný čas strávený a blízkym ľuďom, ale aj štýlový nádych akéhokoľvek interiéru.

Ako vytvoriť koláž fotografií

Koláž fotografií v rôznych tvaroch, farbách a dekoráciách. Pôvodné usporiadanie, ktoré zaberá celú stenu v kuchyni, tvorí jediný celok

Po prvé, mali by ste sa rozhodnúť, v ktorej miestnosti chcete zariadiť koláž. Jednou z najlepších možností je chodba. Zjednocuje všetky miestnosti a všetci členovia rodiny si budú môcť prezrieť nezabudnuteľné chvíle svojho života počas dňa. Okrem toho takáto koláž ocenia hostia. Tým sa začne ich zoznámenie s bytom. Vyzerá to, že domáce koláže v kuchyni, kde všetci členovia rodiny trávia najviac času. Je to tak doma, ak chcete zobraziť fotografiu cez šálku čaju.

Najťažšou súčasťou tvorby koláže nie je to, aby ste sa s touto prácou dostali mimo dosahu, inak by vaša práca vyzerala bez chuti. Tu je potrebné poznať opatrenie: príliš veľa fotiek môže poškodiť vašu prácu.

Fotografická koláž tvaru srdca je ohraničená bielym štvorcovým rámom, ktorý neodvráti hlavu

Na to, aby koláž bola krásna a zaujímavá, nestačí len pripojiť fotografie k stene v chaotickom poradí. Existuje niekoľko dôležitých pravidiel, ktoré treba dodržiavať. Po prvé, je potrebné umiestniť fotografie tak, aby koláž bola umiestnená na úrovni očí. Mal by brať do úvahy veľkosť fotografií. Najväčšia z nich by mala byť umiestnená nad touto úrovňou. V tomto prípade môžete lepšie zvážiť malé fotografie.

Čierne a biele retro snímky umiestnené na policiach v tmavom ráme

Moderný interiér so štandardnými obdĺžnikovými rámami a originálom s guľatým tvarom. Koláž je umiestnená na úrovni očí diváka

Grafické obrazy v čiernych rámoch na jednofarebnej bielej stene v obývacej izbe

Eklektická sála s autorskou grafikou v štandardných a originálnych čiernych rámoch. Niektoré obrazy visia na stenách a niektoré zbierky stojí na policiach

Rovnako by sa mala uprednostniť voľba rámca. Môžu byť jednoduché a jednoduché, tak originálne a bizarné. V prvom prípade sa zameria na samotné fotografie: nakoniec ste chceli dosiahnuť tento účinok. Ak chcete rám svetlé okamihy svojho života v rámci príšerné podobe, v tomto prípade sa vystavujete riziku, že bude klásť dôraz na to, aby fotografiami a ich rámovanie. Výstup z tejto situácie môže byť výber čiernej a bielej fotografie. Kombinácia fotografií v tomto štýle a bizarných a jasných nádherných rámov pre fotografie na stene dokáže dosiahnuť najviac neočakávaný a zaujímavý efekt.

Jasné fotografie, ilustrácie, logá sú ohraničené jednoduchými a nenáročným rámcom

Detské kresby v lakonických neoddeliteľných rámoch v interiéri so všeobecnou prevládajúcou farbou

Pred odoslaním fotografií na stenu by ste sa mali uistiť, že kompozícia vyzerá pôsobivo. Preto je žiaduce najprv umiestniť fotografiu na podlahu. V takomto prípade môžete rozloženie jednoducho "prehrať". Samozrejme, môžete použiť fotografie rovnakej veľkosti, ale môžu vyzerať nudné a akademické. Je lepšie kombinovať fotografie rôznych veľkostí.

Báječné ilustrácie pre detskú izbu pôvodného usporiadania, ktoré kombinujú rámy rôznych veľkostí

Pôvodný interiér domu s mini-výstava fotografií a umeleckých diel. Rámy sú rôznorodé vo veľkosti, tvare, farbe, výzdobe atď.

Tip! Vyskúšajte rôzne kombinácie obrázkov a nájdete najlepšiu možnosť.

Fotografie kontrastného rámu: tenké a hrubé čierne drevené rámy, tenké a hrubé svetlošedé kovové rámy

Jedno z hlavných pravidiel pri vytváraní koláže - všetky fotografie by mali byť spojené spoločným sprisahaním alebo jednou témou. Môže to byť napríklad vaše svadobné fotografie, fotografie detí alebo fotografie zhotovené počas prázdnin.

Dvojica spojená spoločnou myšlienkou je prízvuk monofónnej sivé steny v modernej spálni

Moderná jedáleň v Londýne so sériou fotografií na pláži

Obývacia izba v secesnom štýle so sériou obrazov, ktoré sa líšia farbou. Zloženie vytvára obdĺžnikový tvar

Grafické zobrazenie prírody v strede bez rámovania a okolité malé ilustrácie v tenkých štandardných rámoch tvoria integrálny tvar

Ako úspešne zvoliť fotorámčeky

Rámy pre fotografie na stenu môžu tvoriť skutočné koláže. Rámy - hlavné príslušenstvo, pomocou ktorého je možné fotografie dostať úplne. Rámec by sa mal kombinovať nielen so samotnými fotografiami, ale aj so stenami, na ktoré budú visieť. Najbezpečnejšou a najdôležitejšou možnosťou je vybrať neutrálny rámček pre fotografie štandardnej obdĺžnikovej formy pokojnej farby (čierna, biela, hnedá alebo strieborná). Ak sa vám táto voľba zdá byť nudná a nezaujímavá, môžete tiež zvážiť zložitejšie štylistické riešenie. V tomto prípade si môžete vybrať rám, ktorý je v štýle kombinovaný s interiérom miestnosti. Alebo naopak, má zámerne kontrastný dizajn.

Moderná jedáleň so štandardnými obdĺžnikovými rámami pre fotografie pokojnej farby, ktorá neprináša ďalšiu pozornosť, pretože fotografie sú jasné a tematicky rozmanité

Obdĺžnikové rámčeky sú najbežnejšou možnosťou pre rámovanie fotografií a obrazov. Funkcia v materiáli, ktorý v kombinácii s zaujímavým dekorom nastavil tón pre interiér

Napríklad v niektorých štýloch interiéru budú biele rámy so zložitými vzormi dobre vyzerať, čo bude kontrastovať s farbou a textúrou steny. Môžu úspešne zapadnúť do interiéru v škandinávskom alebo eklektickom štýle, pridávajúc dômyselný dizajn do zbytočne jednoduchého interiéru. Alebo sa budú rovnako dobre pozrieť do interiéru bohémov, dokončiť a dokončiť to.

Zaujímavý variant umiestnenia fotografií umiestnených vo výklenku a vybavených špeciálnym bodovým osvetlením

Rámy nemusia byť obdĺžnikové alebo štvorcové. Neobvykle a štýlovo vyzerá rámovanie obrázkov oválneho tvaru. A kombinovaním rôznych foriem medzi sebou môžete dosiahnuť veľkolepú koláž.

Ako urobiť fotorámy sami: 1 stupeň

Geometrické zloženie z motivácie fotografií v grafickom rámci pre domácu kanceláriu. Funkcia v rámovaní fotografií - passepartout z hustej bielej lepenky v kombinácii s dreveným rámom

Moderná koláž chaoticky umiestnených grafických prác v rámci ručnej výroby

Interiér izby je vyrobený vo svetle béžových a hnedých tónoch. Fotografie sú ručne vložené na bielom papieri a obložené tmavohnedými drevenými rámami

Rámy na fotografie na stenu na výrobu koláže je možné zakúpiť v špecializovanom obchode alebo objednať v rámovacej dielni. Koláž však môžete úplne urobiť sami, vrátane fotorámčekov. Výhody moderných obchodov poskytujú širokú škálu potrebných produktov.

Jedným z pôvodných a zároveň jednoduchých spôsobov vytvárania snímok pre fotografiu je použitie bežných novín a časopisov. V dôsledku toho nikto neuzná, že rám nie je vyrobený zo skutočnej bagety. Ak chcete vytvoriť takéto mini-majstrovské dielo budete potrebovať nasledujúce materiály:

  • Lepidlo: vo forme ceruzky, bežnej PVA a univerzálnej verzie;
  • noviny / časopisy;
  • nožové písacie potreby;
  • školský uhlomer;
  • farba (biela, ak je to žiaduce, stále si môžete kúpiť farbu na výzdobu produktu v záverečnej fáze);
  • tmel na drevo.

Po zhromaždení všetkých potrebných materiálov môžete bezpečne pokračovať v procese vytvárania rámov. Rozbaľte noviny (môžete použiť denník), položte ho na rovný povrch a opatrne ho zložte do pomerne hustého tubusu. Ak chcete skončiť s širším rámom, stačí len pár listov novín. Akonáhle ste skoro úplne sklopili hadičku, lepte na ňu nový list papiera lepidlom a pokračujte v práci.

Tip! Twist noviny s rovnakou hustotou, takže hrany rámu majú rovnakú šírku a ľahko sa spájajú.

Upozorňujeme, že pravouhlý alebo štvorcový rám pozostáva zo štyroch pruhov. Na jednej strane musíte vytvoriť 3-8 rúrky v závislosti od veľkosti fotografie. Aby ste skončili s užšou bagetou, potrebujete dve rúrky. Prilepte ich spolu s bočnými okrajmi. Na dosiahnutie trojuholníkového prierezu lepte ďalší zhora. Vykonajte štyri medzery týmto spôsobom. Výsledný rám nechajte úplne suchý. To spravidla trvá nie menej ako jeden deň.

2. stupeň: práca s polotovarmi pre rám

Potom odrežte každý z lamiel pod uhlom 45 stupňov od oboch strán. Budete pomáhať jednoduchému ukážke kvôli nedostatku ďalších nástrojov. Ak to chcete urobiť, jednoducho si vezmite list papiera do krabice. Nakreslite na ňu štvorec. Potom by mali byť jeho rohy spojené pomocou uhlopriečok. Položte lištu na výslednú značku. Použite uhlomer a ceruzku, nakreslite čiaru. Potom jednoducho odrezať zbytočné.

Potom pokračujte k lepeniu dielcov pod uhlom 90 stupňov. Pripojte dva popruhy. Po zaschnutí zalepte zostávajúce rohy. Existujúce trhliny medzi rohmi môžu byť ľahko maskované pomocou dreveného tmelu. Takže máte rám. Teraz je potrebné vytvoriť miesto na vloženie fotografie z jej zadnej strany. Zlepte štyri rúrky a nechajte okno asi 5-8 mm. Je tiež potrebné vytvoriť zariadenie na upevnenie rámu na stenu. Ak to chcete urobiť, jednoducho prepichnite dva otvory v hornej rúrke, určené na vloženie fotografie. Dajte ho cez kábel. V dôsledku toho dostanete slučku, pre ktorú je možné obrázok zavesiť na stenu.

Nakoniec, v záverečnej fáze by mal byť rámik naplnený. To zvyšuje silu. Ak chcete získať pôdu, vezmite 1 časť vody, 2 časti PVA a 2 časti farby. Miešajte, kým sa nevytvorí homogénna hmota. Rámček premiešajte dvakrát až štyrikrát s prechodným sušením. Potom môžete rám namaľovať v akejkoľvek farbe, ktorá je vhodná pre váš interiér. Nakoniec produkt zakryjte lakom na báze vody. Rámček pre fotografie na stene je teda jednoduchý.

Ďalšie možnosti vlastných obrázkových rámikov

Existujú aj ďalšie možnosti pre vytváranie snímok s vlastnými rukami. Napríklad môžu byť vyrobené zo stropnej lišty, lepenky a iných užitočných materiálov. Taký rámec môže byť ozdobený rôznymi detailmi v kombinácii so štýlom interiéru. Môže to byť korálky, sušené kvety, prvky výšivky atď. Mnoho podobných doplnkov je možné zakúpiť v kníhkupectve alebo v špecializovanom obchode na tvorivosť.

A nemôžete sa obťažovať zbytočnou prácou a kúpiť hotovú sadu snímok na fotografie na stene. V takom prípade dostanete hotovú kompozíciu, ktorej všetky detaily budú optimálne kombinované navzájom. Stačí si vybrať fotografie, ktoré sa vám páčia.

Fotografie a umelecké diela v rade rámov, ručne dekorované a v štandardnej konfekcii, v štýle cheby-chic

Možnosti umiestnenia fotografií

Rámy pre fotografie môžu byť vo forme tlače na tapety - neštandardné riešenie pri návrhu fotografie z rodinného archívu

Najdôležitejšou vecou pri vytváraní koláže je správne umiestniť fotografie tak, aby tvorili jeden celok a nemali by byť umiestnené chaoticky.

Grafická galéria ako pozadie pre obývačku v Londýne. Ilustrácie nie sú umiestnené chaoticky, ale pri dodržaní formulára sú zarovnané na spodnom riadku

Je chybou si myslieť, že môžete len dať fotky podľa ich veľkosti. Tým sa vytvorí zbytočná akademická úroveň v interiéri.

Domáca kancelária so starožitným nábytkom: lakovaný stôl s vyrezávanými nohami a klasickým sametovým kreslom. Kontrastné čierne rámčeky na svetlošedej stene

Ako môžem pridať obrázky k stene okrem tradičného rámca? Existujú aj ďalšie pôvodné možnosti, ktoré nebudú vyžadovať investovanie peňazí a použitie veľkého množstva energie. Napríklad fotografiu môže byť pripevnená bežnými kliešťami. V tomto prípade sú obrázky umiestnené na šnúre na šaty. Tým sa vytvorí efekt fotografického štúdia v byte. Rovnako ako akoby po vyvíjaní fotografie stále vysušili. V tomto prípade môžete jednoducho zmeniť zloženie, pridávať všetky nové fotografie alebo nahradiť vyvrtávanie.

Môžete vytvoriť fotografickú koláž a bez použitia snímok vôbec. Táto možnosť dokonale zapadá do interiéru v štýle high-tech.

Lacónový interiér s reprodukciami fotografií na plátne bez hraníc

Zaujímavou možnosťou môže byť vytvorenie skutočného rodokmeňa na stene. K tomu potrebujete fotografie celej dynastie, ktoré by mali byť umiestnené podľa seniority rodinných príslušníkov v podobe stromu s pobočkami. V tomto prípade budú starší členovia rodiny umiestnení na korunu stromu. S inou možnosťou umiestnenia fotografií do stredu môžete umiestniť najmladších členov rodiny. V tomto prípade sa všetky malé fotografie môžu kombinovať s jedným rámcom.

Vytvorenie koláže môžete obmedziť na umiestnenie iba jedného, ​​ale veľkého rámu pre fotografie na stene. V tomto prípade sa stane dôstojným rámom len pre niekoľko malých fotografií. Takáto koláž bude vyzerať kompaktná a originálna.

Kreatívny prístup v konštrukcii nástenných obrazov: rámované obrazy sú v otvorených poliach, presne sa opakuje tvar rámu

Rámy pre fotografie na stene: koláže a výber miesta

Ako už bolo uvedené vyššie, ideálne miesto na umiestnenie fotografickej koláže je chodba a kuchyňa. To však nekončí. Ak žijete vo svojom dome, potom ideálnym miestom na umiestnenie fotografií bude schodisko vedúce do druhého poschodia. Toto je miesto, kam idú všetci členovia rodiny a fotografická koláž bude vyzerať veľmi vhodne.

Celkový trvalý farebný rozsah chodby s rámcovaním fotografií

Schody vedúce do druhého poschodia sú ideálnym miestom pre umiestnenie rodinných fotografií spojených spoločnou témou. Štýl interiéru je štýlový, podopretý rámami pre fotografie s účinkom starnutia, starožitným príslušenstvom atď.

Najlepšie osobné fotografie v kombinácii s obrázkami kvetinových a geometrických ozdôb atď. - skupina fotografií v rámci, ktorá sa uskutočňuje na schodoch vedúcich do druhého poschodia domu

Koláž fotografie, ktorá zobrazuje nezabudnuteľné momenty života. Originálnosť skupiny fotografií v rámci je, že medzi nimi sa stretávajú rôzne fotografie

Krásne vyzerajú fotografie umiestnené v obývacej izbe pri krbe. Toto miesto spája všetkých členov rodiny. V zásade môžu byť fotografie v každej izbe zavesené - hlavnou vecou nie je preháňať to. Koniec koncov, ak sú všetky steny zakryté obrázkami, bude to len preťaženie interiéru.

Vytváranie steny s fotografiami v rámčekoch je zaujímavé riešenie, ktoré vyzdobí akúkoľvek izbu. Okrem toho sa dá ľahko implementovať. Stačí stačiť "predstaviť" s predstavivosťou a minimálnymi potrebnými nástrojmi. Trochu času - a koláž je pripravená. A ak zapojíme všetkých členov rodiny do tejto tvorivej činnosti, budeme ich zhromažďovať len spoločne a urobiť ich na konci práce, obdivovať výsledok spoločnej tvorivosti, prežiť tieto chvíle.

Zdá sa, že používate blokovanie reklamy!

Pixiz je úplne slobodný kreatívny priestor financovaný výhradne reklamou.

Ak stále chcete vytvoriť fotomontáže s nami každý deň, bolo by pekné vypnúť blokovanie reklám na našich stránkach.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

9 + 1 =