Skombinujte tapetu na fotogalerii s fotkami

Kombinácia tapety v obývacej izbe - myšlienka kombinácie rôznych typov tapiet

Obývacia izba - miestnosť na oddych a príjem. Jeho dizajn vo veľkej miere závisí od dekorácie stien. Moderná módna návrhárka je kombináciou tapiet. Tento pôvodný krok pomôže urobiť obytný priestor neobvyklý a zdôrazniť tému celého interiéru miestnosti.

Pri výbere tapety musíte brať do úvahy základné pravidlá pre kombináciu rôznych štruktúr a farieb, vrátane vašej fantázie a vkusu, alebo vyskúšať hotové riešenia na internete.

Vlastnosti kombinácie tapiet

Nie je také ľahké úspešne vytvoriť rôzne materiály z hľadiska textúry a farby. Než si ich kúpite, musíte posúdiť svoju izbu a jej veľkosť, zobrať do úvahy to, čo ju potrebujete skryť, rozšíriť ju a možno urobiť strop.

Stojí za to, že pred výberom kombinácie tapety musíte najprv určiť farebnú škálu nábytku a rôznych dekoračných prvkov, pravdepodobne umiestnených v miestnosti.

Toto je jedno z dôležitých pravidiel, ostatné sú nasledovné:

 • farebné spektrum. Nadmerné nadšenie pre inovatívne kombinácie jasných farieb nepomôže vytvoriť útulnosť. Nasýtené odtiene zaujmú pozornosť ostatných okolo nich a "im" porazia v očiach.

 • Nákup tapiet. Ak sa rozhodnete ich vybrať samostatne, bez katalógov a pomocou návrhárov, potom musíte kúpiť vybrané kotúče, pripevniť ich navzájom a zistiť, či sa hodia dohromady. Najlepšie je, ak sa vzorky zhodujú v textúre a cene, ideálne, ak sú vyrobené jedným výrobcom. Je potrebné uložiť počet odtieňov a veľa tapiet, aby ste v prípade potreby presne kúpili rovnakú farbu.

 • Hra kontrastov.Neobvykle vyzerajú pevné tapety v kombinácii s ich náprotivkami s veľkým vzorom. Dispozícia farba v tomto prípade hrá druhoradú úlohu, monochromatické verzie môže byť pastelových odtieňov a kvetinových motívov alebo iných variant výkresov pôjde viac svetlé farby. Texturované tapety vyzerajú harmonicky a hladko.

 • Vizuálne podvádzanie. S tapetami môžete priestor rozšíriť alebo zvýšiť. Svetlé farby v jemnom vzore a horizontálne pruhy oddelené lištami alebo lamelami spôsobia, že miestnosť bude priestrannejšia a tapeta pokračujúca na strope ju vizuálne zdvihne.

  Dodržiavanie týchto jednoduchých odtieňov si môžete vybrať zaujímavú tapetu a vytvoriť pohodlné prostredie pomôže správne rozloženie.

  Existuje päť časovo testovaných schém na zdobenie obývacej izby niekoľkými typmi tapiet:

  1. Vertikálne usporiadanie.
  2. Horizontálna kombinácia.
  3. Fototapety.
  4. Kombinovaná kombinácia.
  5. Vložky.

  Zvážte nuansy kombinácie každého z nich.

  Zvyčajne si vyberajú kontrastné tapety dvoch farieb, ale v podstate sú to široké pásma, a ak sa rozhodnete použiť tri odtiene, mali by byť úzke. Pre uvoľnenejší postoj stojí za to prebývať na priľahlých farbách. Striedavé pásy môžete dosiahnuť zaujímavý druh miestnosti, ak sú ich farby kontrastné, potom musíte vybrať tapety rovnakej šírky.

  Môžu mať rôzne vzory alebo byť monofónne. Takéto pásy sa spájajú obvyklým spôsobom "na križovatke", ale môžete vykonať prechod z cikcaku z jedného kotúča na druhý.

  Poradie kapiel môže byť odlišné, keď sa používajú dve farby, považuje sa za optimálne kombinovať dva prúžky s jedným tónom a druhým. Ak vyberiete kvetinový motív alebo zložité vzory, môžete ich zakryť časťou steny za pohovkou, aby ste zvýraznili zvyšok. Na križovatkách viacfarebných tapiet môžete vložiť plankochki alebo lišty a duplikovať ich na strop.

  Táto kombinácia vyžaduje osobitnú starostlivosť. Najčastejšie sa používa na absolútne ploché steny, inak budú viditeľné všetky chyby na povrchu. V prípade horizontálnej kombinácie tapiet organicky vyzerajú úplne s drevenými panelmi. Dajú miestnosti úctyhodný vzhľad.

  Rada: Kombinácia rôznych textúr tapety vám pomôže usporiadať správne akcenty.

  Light tapety pastu na hornej časti steny, a ich temné náprotivky na vrchole, medzi oboma lepených hranice v podobe líšt a drevených lamiel pokryté lakom, rovnako ako papierové náprotivky, ale mali by byť tesnejšie sami panna. Na veľké miestnosti sa používa horizontálna kombinácia stenových krytín. Ak je miestnosť široká, ale nízka, tapeta by nemala byť väčšia ako jeden meter.

  Pri lepení miestnosti musíte jasne merať a navrhnúť každý spoj medzi tapetami, pretože je ťažké lepiť veľkú dĺžku kotúča. Úroveň tapety sa meria na úrovni podlahy a nie na strope, pretože vizuálne musí byť tapetová čiara zodpovedať úrovni nábytku.

  Zvyčajne sa nachádzajú za pohovkou alebo pred ňou. Oni idú o jedno veľké plátno, zobrazujúce nejaký druh sprisahania alebo kvetinový motív. Sú umiestnené na jednej stene, čiastočne alebo úplne ju lepia a zvyšok miestnosti je zvyčajne zdobený monofónnou tapetou. Vzhľadom k fotografickým tapetám môžete viditeľne rozdeliť priestor a zvýrazniť určité zóny.

  Výjav použitý pre viac ako 40 rokov, ale stále nestratil svoj význam, a to aj naopak, získavajú na popularite, a to najmä ich 3D ekvivalenty a varianty s vyhliadkou. Ten môže značne zvýšiť priestor, ktorý je dôležitý pre malé obytné miestnosti.

  Fotografické tapety, ohraničené výliskami, môžu byť zaujímavé na vyzdobenie priestoru miestnosti a pomáhajú pri vytváraní jedného z klasických štýlov.

  Pre ich tvorbu sa používajú nielen rôzne tapety, ale aj rezy tkanín, digitálne nástenné maľby.

  Pri ich používaní musíte najskôr vytvoriť pozadie s viac monofónnou tapetou a potom na hornej strane ozdobených stien vložky sú namontované a sú obmedzené na ozdobné lišty alebo lišty. Pri výbere materiálových vložiek musíte brať do úvahy, že by mali byť hustšie ako hlavné pozadie stien.

  Rada: Steny môžu byť iba vložené s tapetami, ale tiež natreté svetlou alebo pastelovou farbou.

  Veľké vložky sa používajú na zónovanie priestrannej obývacej izby, ak je miestnosť úzka a vysoká, správne vybrané vložky znižujú výšku a znižujú ju vizuálne.

  Zriedka sa používajú na ozdobenie sály, preferujú kreatívni ľudia, ktorí sa radi obklopujú nezvyčajnými vecami. Pre tento druh kombinácie tapety, musíte mať niekoľko kusov alebo role rôznych variantov. Farby a textúry neovplyvňujú vôbec, tým viac kontrastu, tým lepšie.

  Pomocou chlopní, ktoré môžu byť nakrájané do ľubovoľného tvaru: štvorcové, obdĺžnikové, kosoštvorcové, môžete vytvoriť panely alebo ozdobiť otvory pre dvere a okná.

  V jednom vyhotovení svojich myšlienok do praxe, by mal byť rozšírený prvý výpalky a vidieť, ako vyzerajú dohromady, potom je pripojiť na požadované miesto, ale hlavná vec - nepreháňajte to, inak nápad by bol zlý karikatúra. Jedna stena alebo malý kúsok náplasti bude vyzerať krásne, ale celá miestnosť, pokrytá nimi, je smiešna. Zvyšok pozadia obývacej izby by sa mal zhodovať s jednou z farebných šupín, ktoré sa nachádzajú na väčšine chlopní.

  Pred uskutočnením takejto kreatívnej práce stojí za to študovať varianty ponúkané dizajnérmi a potom vybrať najvhodnejšiu variantu.

  Kombinovaná metóda lepenia tapiet v obývacej izbe môže poskytnúť zvláštny šarm. Je len potrebné dodržiavať všetky pravidlá a chuť a miestnosť bude hrať nezvyčajné kombinácie. Ale každá práca vyžaduje dôkladné prístup, kombinácia niektorú z navrhovaných možností by mali byť najskôr ustanovené v detaile, takže je harmonicky v kombinácii s nábytkom a vyzeral dobre v miestnosti sám.

  Žiadne komentáre, ale môžete napísať svoj názor alebo položiť otázku.

  Vybrali sme kombinovanú tapetu v hale 2017: 35 fotografií a dizajnu

  Vytvorte originálne a nezabudnuteľný interiér nie je ťažké - len vybrať tú správnu kombináciu tapety na domovskej všetko by malo byť krásne - to nie je pravidlom, a túžba interiéru módy 2017. To nie je o tom, čo je potrebné uložiť, zbierať krásne a drahé veci, ba naopak , Všetko, čo nie je veľmi potrebné, všetko, čo neporiadok váš malý svet, nenechávajte v byte. Ale výber správnych vecí urobí váš život teplý a útulný. A nie posledným krokom je dizajn tapiet. Ak chcete štýlový, originálny a vkusný na pokrytie stien, potrebujete kombináciu tapiet.

  Tapeta v hale v apartmáne kombinovaná: možnosti 2017

  V tomto roku je prízvuk v obývacej izbe umiestnený na stene - môžete mať malý nábytok, a to nemusí byť elitné, moderné, ale pozadie by nemalo zlyhať. Dekorácia steny je tiež vizuálna technika, ktorá pomáha zmeniť pomery priestoru. Môžete kombinovať tapety tak, aby táto kombinácia poskytla požadovaný vizuálny efekt.

  Tento rok tapety môžu byť vložené tromi spôsobmi:

  • Horizontálny dizajn;
  • Vertikálny dizajn;
  • Patchwork dizajn.

  Kombinácia tapiet s vertikálnymi pruhmi sa nedá lepšie prispôsobiť miestnosti s nízkym stropom

  Ak vertikálne pruhy sú správne kombinované, nielen vizuálne zväčšenie miestnosti, ale aj "roztiahnuť" to. Čo nemožno urobiť, je kombinovať pruhy s veľkými a jasnými vzormi, výtlačky.

  Kombinácia tapety v hale: kombinácia patchwork

  V skutočnosti je kombinácia patchwork imitáciou deky na stenu. Ak si vyberiete správnu tapetu, navzájom si "vytvoria priateľov" a vytvoria si celú kompozíciu na stene.

  Takéto patchwork je náročná úloha a predtým, ako ju prijmete, musíte sa pozrieť na viac ako jeden príklad, pochopiť podstatu kombinácie. Ak sa obávate, že sa nedokážete vyrovnať, nezoberte viac ako tri typy tapiet v jednom farebnom rozmedzí.

  • Teplo-fialové;
  • Vivid-fialová;
  • Jemne ružová.

  Patchwork kombinácia poskytuje dôkladné premýšľanie o farbe, dizajne a textúre tapety

  Ak je táto hádanka rozdelená na rovnaké kúsky, požadovaný efekt nebude fungovať. Počet kusov podľa veľkosti by mal byť odlišný. Môžete uložiť jednu šírku, čo zjednoduší prácu, ale dĺžka fragmentov by nemala byť rovnaká.

  Tapety musia nevyhnutne zosúladiť - kombinovať podľa vzoru, textúry, spojitosti odtieňov a témy. No, samozrejme, nemiešajte rozpočet tapety s elitnými možnosťami.

  Varianty kombinovaných tapiet v hale: pravidlá kombinácie

  Môžete vybrať osem jednoduchých pravidiel pre kombináciu tapiet, ktoré vám pomôžu zaujímavo a kompetentne premeniť interiér.

  Pravidlá pre kombinovanie tapiet:

  • V ideálnom prípade, ak dostanete tapetu nielen na jednom mieste, ale od jedného výrobcu, potom bude lepšie lepiť tapetu a kombinovať;
  • Pre harmonický dizajn je vhodnejšie vybrať tapetu s rovnakou hrúbkou, kvalitou a dokonca cenovým segmentom;
  • Varianty kombinácie musia nutne nájsť zvitok niekde v interiéri, ak napríklad jedna stena so zelenými kvetmi necháva rovnaké zelené stretnúť v tvare pohoviek na pohovke;
  • Ak použijete tapetu s bohatým, šťavnatým ornamentom, budete potrebovať iný druh tapety, ktorý bude neutrálny, monofónny;
  • Ak technika lepenia tapety pokračuje aj na strope, budete vizuálne robiť izbu priestrannejšia a vyššia;
  • Ak chcete umiestniť akcenty v hale, sú potrebné tapety na pozadí tejto farby, aby nábytok, textil a príslušenstvo na tomto pozadí vyzerali lepšie;
  • Ak v miestnosti nie je veľa nábytku, je zaujímavé vyplniť priestor tapetou s veľkými, jasnými, štruktúrovanými vzormi - a prázdnota zmizne;
  • Najčastejšou možnosťou je akcentovaná stena, jedna stena je pokrytá jasnou tapetou a zvyšok je pokrytý neutrálnymi odtieňmi.

  Je dôležité nielen kombinácia farieb a vzor tapety, ale aj ich hrúbka, a tiež - textúry

  Pri výbere tapety pre kombináciu sa uistite, že požiadajte predávajúceho, aby prevrátil roll. A ak ste vybrali tapetu na jednom mieste, priložte navzájom kotúčiky, skúste zistiť, či existuje správna kombinácia.

  Výber tapety pre divákov: kombinovaný v modernom štýle

  Ak je hala veľká a priestranná, máte viac príležitostí. Môžete mať jasné farby a veľmi šťavnaté, dokonca aj príliš aktívne. Môžete hrať s veľkým tlačou.

  Ak je obývacia izba malá, potom pri výbere tapety musíte byť opatrnejší - najčastejšie vybrané sú pastelové farby v kombinácii s abstrakciou a geometrickými vzormi.

  Ak sa miestnosť dostane na severnú stranu, potom tapetu by mali byť vybrané len teplé farby, inak miestnosť nebude útulné. V prípade južných izieb má zmysel vziať si tapety na chladné tóny.

  V prípade, že obývacia izba je celkom priestranná - môžete experimentovať s jasnými farbami, ak je naopak - malé, potom najlepšie svetlé farby

  Ak je obývacia izba pre vás v prvom rade chytré miesto, miesto oslavy, zábava, vzrušenie, odvážne vziať perlovú alebo zlatú tapetu.

  Ako kombinovať tapety v hale: fotografie a tipy

  Hlavnou ťažkosťou tohto procesu je výber správnych materiálov. Tapety musia mať nevyhnutne rovnakú štruktúru. Ak dôjde k porušeniu tohto pravidla, môže byť ťažké opraviť, napríklad sa budú vidieť švy. Utierky rôznej hrúbky budú do určitej miery nesúhlasné.

  Ďalším "nemožným" je použitie niekoľkých typov tapiet s jasnými dekoratívnymi efektmi. Ide o tapetu s chytľavými vzormi s efektom pretečenia s veľkým reliéfnym vzorom.

  Často sa robia chyby pri výbere základného tónu. Môže byť buď ľahší ako nábytkové predmety, príslušenstvo, alebo môže byť kombinovaný s nimi.

  Hlavné pravidlo kombinácie - musíte najprv určiť tón hlavnej tapety a potom vybrať tapety - vložky a nábytok

  Ak hovoríme o trendoch roku 2017, môžeme rozlíšiť nasledujúce body:

  • Jedná sa o svetlé, bizarné vzory na tapety;
  • Vyšívanie a reliéf na povrchu tapety;
  • Východné motívy;
  • Extrémne šťavnaté farby;
  • Pásky všetkých druhov a oblekov;
  • monogram;
  • Varianty zelenej a modrej stupnice.

  Dokonca aj obyčajný Chruščov môže byť premenený kombináciou tapety. To robí interiér živší, dynamickejší, nie tak nudný.

  Vnútorné vložky vo vnútri miestnosti

  Je to spôsob zdobenia stien, čo dáva miestnosti skutočný dizajnérsky vzhľad.

  Pre tieto vložky môžete použiť:

  • Tapety na centrálnej stene;
  • 3D-tapety, ktoré nepravdepodobne vizuálne rozširujú priestor;
  • Vzorované vložky, ktoré sú obmedzené na výlisky alebo rámy na hlavnom plátne;
  • Vkladanie s kontrastnou tapetou špecifického architektonického prvku - rímsu, výklenok alebo výčnelok.

  Nezabudnite, že vzory na tapety by sa nemali navzájom zakrývať. S kompetentnou kombináciou tapety môžete dosiahnuť úžasné dojmy - svetlé a chytľavé vložky spôsobia zmenu veľkosti miestnosti. Rovnaká miestnosť vyzerá inak, či sú rôzne tapety.

  Fotografické tapety dokonale vyhovujú ako vložka a dokonale obnovia akýkoľvek interiér

  Ak sú v prvom prípade samé, pokojné, pastelovité tóny - miestnosť je vnímaná jedným spôsobom. Ak je na stredovej stene dynamická vložka, zdá sa, že je úplne iná miestnosť v apartmáne s iným rozložením.

  S bočnými vložkami je dobré usporiadať rôzne sémantické časti jednej miestnosti, ktoré ich vizuálne oddeľujú od seba. Napríklad, ak hovoríme o hale, ktorá tiež spĺňa funkcie spálne, potom časť miestnosti v blízkosti postele je pokrytá tapetou jemných, teplých tónov a v blízkosti pracovného stola alebo jedálne je prechod do vzrušujúcich farieb.

  Kombinovaná tapeta pre haly (video)

  Kombinácia tapiet - proces je nielen zložitý, ale aj fascinujúci. S bohatým výberom tapety existuje veľa možností pre najzaujímavejšie premeny. Hlavnou vecou je pripraviť sa na ne a prehodnotiť viac ako jednu fotku.

  Návrh kombinovanej tapety v hale (foto)

  © 2017, homeli.ru. Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

  Kopírovanie je povolené len so zadným odkazom na zdroj

  Kombinovaná tapeta v hale 2018: fotografie, dizajn a odrody

  Kombinované tapety sú dnes veľmi rozšírené, ktoré vytvárajú veľmi efektívny a módny interiér. Kombinácia tapety v hale je dosť vážna otázka, s ktorou je potrebné venovať osobitnú pozornosť. Izba je určená pre hostí. Z tohto hľadiska by atmosféra mala vládnuť špeciálne. Preto musíte starostlivo premyslieť a vybrať paletu farebných tapiet, ktoré zdobia steny. Oprava alebo renovácia miestnosti - postup je pomerne nákladný. Pomocou jednoduchých kombinácií tapiet môžete nielen ušetriť peniaze, kupovať napríklad drahé ceny za maľby, ale vytvoriť aj elegantnú zastávku v hale.

  Vďaka vizuálnym efektom môžu byť priestory väčšie. Ak na dlhé steny vložíte tapetu svetlých odtieňov na dlhej obdĺžnikovej miestnosti a na tmavších odtieňoch na 2-3 odtieňoch, potom bude miestnosť vyzerať širšie.

  Kombinovaná tapeta pre publikum: Fashion 2018

  V dizajne obývacej izby zohrávajú dôležitú úlohu steny. Kombinovaná tapeta v miestnosti zdôrazňuje interiér, dizajn je moderný a štýlový. Správnosť návrhu závisí od kombinácie farieb - spoločníkov a rôznych typov textúr na stenách. Správna kombinácia pomôže vizuálne rozšíriť hranice priestoru, zdôrazniť predmet a smer.

  Kombinácia nezahŕňa použitie iba 2-3 odtieňov. Môžete kombinovať niekoľko typov tapiet, zatiaľ čo sa môžu líšiť len 1-2 tóny

  K dispozícii sú také kombinácie tapiet pre haly v roku 2018:

  • Vertikálny dizajn;
  • Horizontálny dizajn;
  • Patchwork dizajn.

  Správne kombinované rôzne vertikálne prúžky vizuálne zväčšujú priestor a zväčšujú výšku miestnosti. Mimochodom, nemôžete kombinovať pásy s jasnými, veľkými vzormi alebo výkresmi. Nebude to príliš extravagantné.

  Horizontálne pruhy nie sú kombinované so všetkými výkresmi. Ale drevené panely - ideálne pre túto geometriu a vytvoria vynikajúci dizajn.

  V roku 2018 móda zahŕňala kombináciu patchwork. Pomocou samostatných kúskov tapiet alebo tkaniny môžete kombinovať interiérové ​​panely, vyhradené výklenky, okná a dvere sú zarámované. Najdôležitejšou vecou nie je preháňať to, aby miestnosť nevyzerala ako cikánsky dom

  Techniky kombinovania tapiet sú nepostrádateľné v priestore, ktorý má nepravidelný tvar, alebo tam je výklenok alebo lišta. Ak chcete vytvoriť výklenok vizuálne hlbšie, je potrebné v tejto oblasti vložiť tapety tmavých odtieňov.

  Tiež módne sú v roku 2018 tapety. Vodopády, abstrakcie, fotografie nočných metropolí nenechávajú módny podstavec už viac ako 50 rokov, každým rokom sa zlepšujú. Čierne a biele fotografie v noci Manhattan môžu byť dokonale doplnené o obyčajnú béžovú alebo broskyňovú tapetu.

  Jednou z najzaujímavejších recepcií pre klasický štýl je malý štvorcový alebo obdĺžnikový rez s tapetami s ornamentom, rámovaný v ráme, ako obrázok. Kombinácia s horizontálnymi tapetami v dolnej časti steny spôsobí, že hala bude skutočne aristokratická.

  Vyberte obrazy by mali byť založené na téme interiéru

  A nakoniec trend z roku 2018 je 3D tapeta. S ich pomocou môžete výrazne zvýšiť aj malú miestnosť v oblasti. Môžete vložiť 3 D výkresy, ktoré zobrazujú nádherné scénické miesta a kombinujú ich s monofónnymi plátnami. V tomto prípade si každý z návštevníkov v obývacej izbe uvedomí chuť majiteľa bytu a originalitu.

  Ako krásne kombinovať tapetu v hale: kreatívny interiér

  Dôležitým faktorom pri kombinovaní a výbere tapiet pre haly je šetrnosť voči životnému prostrediu. Obývacia izba je miestom zhromažďovania pre ľudí, takže by mala byť čo najviac nasýtená kyslíkom. V obývacej izbe je potrebné vybrať bielizeň, ktorá neobsahuje agresívne chemické prvky. Je tiež dôležité, aby tapety boli vzduchotesné a bez škodlivých nečistôt.

  Papierová tapeta za nízku cenu a dosť ekologická. Ale tento druh tkaniny má jednu nevýhodu - krátkodobý a nestabilný voči ultrafialovému žiareniu.

  Vinylová tapeta je praktickejšia. Sú odolné a pomáhajú skrývať nepravidelné zóny na stenách. Farebná škála je pomerne široká, ale existuje aj nevýhoda - tapeta neumožňuje prejsť vzduchom.

  Tapeta Flizeline - hustá a odolná. Nespaľujú na slnku, nebojí sa vlhkosti a môžu sa tiež prefarbiť

  Fóliové tapety sú skvelé pre klasické, moderné interiérové ​​riešenia. Zlepšite zvukovú izoláciu a chráňte steny pred škodlivým žiarením. Počas zimy udržujte chladné a teplé v zimných mesiacoch.

  Textilná tapeta pomôže vytvoriť v hale luxusnú a útulnú atmosféru. Navyše vyzerajú krásne, tieto tapety sú odolné voči kontaminácii a vyhorenia. Všetky vyššie uvedené typy tapiet môžu byť kombinované.

  Niektoré pravidlá pre krásnu kombináciu v roku 2018:

  1. Pri veľkej a priestrannej hale si môžete vybrať bohaté a svetlé farby.
  2. V malej obývačke je lepšie vkladať tapety pastelových tónov v kombinácii s japonskou abstrakciou alebo geometricky veľkými figúrkami;
  3. V hale, ktorá je na severnej strane, sú vhodnejšie teplejšie odtiene, v južných izbách - chladné farby;
  4. Ak chcete vytvoriť trvalú atmosféru dovolenky, je lepšie použiť zlatú, perlovú tapetu.

  Ako vložiť tapetu dvoch farieb do haly (video)

  Výber tapety pre haly: kombinované variácie

  Najúspešnejším a univerzálne konštrukcie pre haly - kombinácia béžovej a hnedej, olivový a oranžovej, vínovej a ružovej, zelenej a žltej, modrej a bielej, fialovej a šedej, fialovej a striebornej farby.

  Navyše v niektorých prípadoch ideálne vyzerajú rovnaké monofónne tapety, ktoré sa líšia v jednom tóne. Možnosti kombinácie sa môžu zobraziť sami, alebo vidieť obrázky, ktoré už vytvorili dizajnéri.

  Ak chcete dosiahnuť jas a individualitu vo vnútri miestnosti, mali by ste venovať pozornosť rôznym kategóriám farieb

  Hlavným pravidlom je, že nemusíte aplikovať viac ako 3 nasýtené, svetlé farby súčasne. A ak sú 2 farby jasné, tretia musí byť nevyhnutne neutrálna.

  Krásne vyzerajú kombinácie lesklej tapety s matným, drsným a hladkým.

  Trend 2018 - kresby a fotografie. Najmódnejšie trendy v roku 2018 sú abstrakcie s geometrickými číslami, vzormi a pruhmi. Keď sú steny horizontálne oddelené, horná časť by mala byť prilepená pruhmi a dolná s monofónnou tapetou.

  Návrh v tomto prípade môže byť zdôraznený krásnymi panelmi.

  Veľmi často sa na vytváranie moderných interiérov používa technika tzv. Akcentovej steny, ktorá bude okrem toho dôležitá aj v roku 2018. Pomocou tejto techniky sa v hale v určitej zóne vytvorí zameranie. Na určenie akcentovanej steny v miestnosti stačí pozrieť sa, na ktorú stenu sú najviac obrátené oči.

  Zvoľte tapetu pre akcentovú stenu, ktorú potrebujete, kontrastnú, jasnú, najlepšie so vzormi alebo tapetami. V tomto prípade sú všetky ostatné steny pokryté maximálne neutrálnou, monofónnou farbou

  Tento spôsob dekorácie možno použiť nielen na chodbu, ale aj v akejkoľvek miestnosti. Je to zvýraznenie jednej steny, ktorá vám umožňuje výrazne šetriť peniaze, pretože drahé a pozorné plátno sa nachádza iba na jednej zo stien alebo na jej malých častiach.

  Ako vložiť sál s rôznymi tapetami: nápady a spôsoby ich realizácie

  Najdôležitejšia vec pri kombinovaní tapiet je správny výber materiálov. Špecifickosť kombinácie je odlišná od štandardného lepenia.

  Tapeta by mala mať rovnakú štruktúru. Tým sa zabráni ťažkostiam pri lepení a maskovaní viditeľných švov v dôsledku rôznej hrúbky a štruktúry plátna.

  Je neprijateľné používať niekoľko typov obrazov s ozdobnými efektmi - chytľavými vzormi, doplnenými efektom pretečeniu, tapetami s veľkým reliéfnym vzorom

  Pomocou kombinovanej tapety môžete vytvoriť exkluzívny interiér.

  Nezáleží na tom, kde sa plánuje vytvoriť kombinovaný dizajn - v Chruščov, štúdio apartmán alebo vidiecky dom. Vďaka vhodne zvolenej kombinácii tapiet v miestnosti, môžete rozšíriť priestor, rozdeliť pracovný priestor a rekreačná oblasť, vytvárať dôraz na štýl, zmeniť množstvo miesta skrývať nezrovnalosti stien, výhody, ktoré v miestnosti. Okrem toho kombinovaný interiér pomáha výrazne šetriť. Na zľavy si môžete kúpiť pozostatky vhodných odtieňov drahých obrazov a urobiť si izbu elegantným.

  Ako správne skombinovať tapety (video)

  Pôvodná kombinácia tapiet v hale

  Treba mať na pamäti, že správna kombinácia a výber tapety v hale si vyžaduje vytvorenie predbežného projektu. Ak chcete vytvoriť dizajn, najprv musíte určiť hlavný tón steny v miestnosti a potom len vybrať iné odtiene.

  Hlavný tón je možné kombinovať alebo byť ľahší ako interiérové ​​prvky - nábytok, vankúše, lustre, lampy, závesy

  Bude lepšie vyvinúť kombinovaný dizajn po výbere nábytku a interiérových predmetov, pretože hlavnou úlohou v tomto prípade je zdôrazniť originálnosť situácie.

  Kombinované tapety v hale: módne trendy 2018

  Trendy v roku 2018 - rôzne vzory na tapetách, výšivkách a reliéfnom povrchu. Takéto kombinácie dokonale zapadajú do moderného i klasického interiéru.

  Tento dizajn zabezpečuje dekoráciu stien v jemných pastelových farbách alebo svetlé. Nenechávajte módny podstavec v 2018 čínskych / japonských znakov

  Veľmi populárny v roku 2018 tlačí s vegetáciou. Povinnou podmienkou je kombinácia matných alebo reliéfnych obrazov.

  Kombinovaná tapeta pre publikum: 39 možností (video)

  Medzi takou rozmanitosťou hlavnou vecou nie je urobiť chybu pri výbere. Zamyslite sa nad dizajnom miestnosti a implementujte ju!

  1
 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  + 50 = 52