Izba 3 na 4 izbách s fotografiami

Izba 3 na 4 izbách s fotografiami

Dizajn spálne - izba 3 na 4 dizajnovom spálni

Izba 3 x 4 dizajn fotografického štúdia - dizajn spálne

Spálňa, interiér ktorý je útulný, harmonický a štýlový, je ideálnym miestom pre relaxáciu, obnovu a relaxáciu. Je príjemné tráviť čas: sledovaním filmov, počúvaním hudby, čítaním knihy a hlavne spaním. Ak chcete vytvoriť pohodlný interiér v spálni, je dôležité zvážiť všetky podrobnosti:

 • osobné preferencie majiteľa z hľadiska farby a štýlu;
 • veľkosť a rozloženie miestnosti;
 • ceny za spálne súpravy;
 • Rozmery nábytku a počet položiek v náhlavnej súprave;
 • materiál, z ktorého sú položky vyrobené spálne (lôžka, skrinka, skrinka);
 • funkčné slúchadlá.

Je tiež dôležité zvážiť vek vlastníka miestnosti Spálne pre deti vybavené bezpečným, ekologickým, transformovateľným nábytkom. Pre dospievajúcich je dôležitá farba prostredia a pocit uzavretého priestoru. Pre mladého páru si vyberte súbor, ktorý zohľadňuje záujmy oboch manželov. Môže byť napríklad vybavená veľkou posteľou a krásnym toaletným stolom.

Ktorý štýl mám radšej

Pri navrhovaní návrhu spálne určuje dizajnér predovšetkým celkový štýl budúceho projektu. V súlade s tým vyberá dokončovacie materiály, dekoratívne predmety, osvetlenie, textil a nábytok. Najobľúbenejšie doterajšie projekty sú moderný štýl spálňa a

spálňa v klasickom štýle.

Moderný štýl je všeobecný koncept, ktorý spája rôzne smery:

Vykurovacia izba - toto je priamym stelesnením modernity, technického pokroku, pokroku. Je to vždy triumf strieborných, kovových lesklých povrchov v kombinácii s funkčnosťou objektov. Takú spálňu budú mať študenti, študenti stredných škôl, jednotliví muži.

Spálňa loft - Je to organické riešenie pre ľudí tvorivých profesií. V podkrovnom štýle sú navrhnuté veľké priestranné izby s otvoreným rozložením. Podkrovný dom alebo apartmán sa vyznačuje priemyselnou výzdobou, nedostatkom stien a minimálnym počtom kusov nábytku. Nábytok je vybraný veľký, pohodlný, bez dekorácie a zdobené vzory.

Klasický štýl pre dizajn spálne vyberajú vyvážené náročné osoby, ktoré oceňujú kvalitu, stálosť a harmóniu. Moderní dizajnéri pracujúci na klasickom interiéri môžu používať niekoľko podobných štýlov:

1

Spálňa classic, zvyčajne vyrobené z prírodného dreva alebo z vysoko kvalitného MDF. Nábytok je krásne zjednodušený, vzorovaný, vyrezaný alebo mozaika. Predmety headsetu sú v súlade s ostatnými. Spálne z masívneho dreva klasika nevychádza z módy už veľa rokov, pretože sú vyrobené z dobrých materiálov, doplnených drahými kovaním. Ale najdôležitejšie je, že farebná škála prírodného dreva vyzerá prirodzene a dobre zapadá do interiéru. Je to táto funkcia, ktorá umožňuje nábytku vyzerať štýlovo a módne.

Baroková spálňa vhodné na výzdobu kráľovskej lôžkovej izby. Ale aj keď nie ste členom kráľovskej rodiny, nič vám nebráni uvoľniť sa na posteli v barokovom štýle. Nechajte si kráľovský luxus, dávajte pozor spálňu aložnú lagúň. Upozorňujeme, že barokové lôžko perfektne zapadá do priestrannej miestnosti. V malej spálni, môže to vyzerať ťažkopádne a nevhodné.

Tiež jeden z najvyhľadávanejších dizajnových projektov je moderná spálňa. A je potrebné objasniť definíciu "modernej". Nie je to moderný štýl interiéru, ale historický štýl, ktorý sa objavil na konci 19. storočia. Je charakterizovaná zakrivenými čiarami, kvetinovými ozdobami, kombináciou prvkov rôznych historických štýlov. Nábytok v secesnom štýle sa vyznačuje krásnymi hladkými líniami a jedinečným tvarom. Môže to byť spálňový šach.

Špeciálne slovo v dizajne útulných izieb s domácou pokojnou farbou trvá spálňa Provence. Doslova musí odpočívať nielen fyzickú, ale aj duchovnú. Izba v štýle Provence je naplnená farbami francúzskej Riviére, mierne vyblednuté a bielený na slnku, útulné textílie s malými kvetinovými vzormi, volániky a ozdôbky, komfortné zariadenia a ručne zdobené.

Ak si vyberiete všeobecné štýlové riešenie pre zdobenie miestnosti, môžete určiť farebnú schému. V detskej izbe sú vybrané jasné, ale nie príliš expresívne a nasýtené farby. Taký, ktorý poteší oko dieťaťa, ale neprekvapí jeho psychiku. Napríklad farba mladšej zelene, svetlo modrá, žltá, šeľačka, ružová. Ak dieťa požiada kúpiť svetlý nábytok v spálni, potom je lepšie vybrať si pokojnejšie farby pre steny, podlahu a strop. Takže jasné spálňa lapis lazuli, mahagón, indigo pôjde dobre s béžovými alebo pieskovými povrchmi.

Pre spálňu mladého páru psychológovia radia pri výbere jasných dominantných farieb - červenej, modrej, bordeaux. Umožňujú vám podnietiť vaše zmysly a udržať vaše vášeň nadol. V tomto prípade vyzdobiť izbu vyberte klasiku spálne Pinskdrev alebo moderné spálne Angstrem. Ich neutrálna farebná schéma sa harmonicky kombinuje s výraznou výzdobou a výzdobou, zatiaľ čo trochu zhasne ich energiu, čo vám umožní pohodlne spať.

Užitočné rady. Voľbou farebnej schémy nábytku použite princíp kontrastu. Ak sú steny a podlaha tmavé nasýtené farby, potom svetlý nábytok bude vyzerať dobre na pozadí. Ak ste použili ľahké steny (omietky, drevené panely atď.) Na vybavenie stien, potom je lepšie kupovať nábytok tmavšie.

Pred nákupem nábytku urobte meranie miestnosti. To vám ušetrí peniaze a nervy v budúcnosti. Keď poznáte hlavné rozmery miestnosti, môžete si vybrať útulnú posteľ, trojrozmernú skriňu. Pochopte, či v miestnosti bude hrudník a obrubník. Pri plánovaní situácie v miestnosti sa môžete odvolávať na dávne orientálne učenie o umiestnení objektov a pohybe energie. Spálňa Feng Shui - nie je to len súlad a poriadok, ale aj správna organizácia priestoru. Feng Shui majstri nám hovoria, ako správne umiestniť posteľ a šatníková skriňa, ako prázdny tok qi, že priniesol mier a zdravie.

Priestorné priestory spravidla zriedka vytvárajú problémy so situáciou. Je ťažšie vybaviť malé miestnosti. Pre nich používajú modulárny nábytok, skrine, spálňa s rohovou skriňou. Tieto položky pomáhajú šetriť miesto a vytvárať maximálny komfort.

Usporiadanie a usporiadanie miestnosti

Podľa mistrov feng shui je najvhodnejšia pre spálňu štvorcový alebo obdĺžnikový tvar s plochými stropmi. Ak je váš podkrovná izba, potom pri jeho nábytku je potrebné využiť tieto rady:

 • umiestnite posteľ do plochého stropu;
 • šikmá časť miestnosti môže byť ukrytá šatníkom priestoru;
 • Zóna odpočinku alebo práce je umiestnená v zóne šikmých stropov, ale nie spať.

Spálňa v podkroví bude vyžadovať dodatočnú izoláciu stien a stropu. Ak nie je dostatok prirodzeného svetla, podkrovie je navyše vybavené lustrmi, lampami, podlahovými svietidlami. Svetlá a útulná izba je zárukou pohody.

Nákup nábytku v miestnosti požiadajte predajcu, kde bol vyrobený nábytok. CNechty z Číny a spálne Taliansko sa budú líšiť v kvalite montáže, tvaru, dreva a ceny. Kúpte si len kvalitný nábytok, potom to bude trvať dlho.

Nábytok do spálne

Nábytok do spálne

Najviac útulná a milovaná izba a energetickí podnikatelia a pokojní básnici je spálňa.

Koniec koncov, ako budete relaxovať, vaša pracovná kapacita, zdravotný stav a postoj budú závisieť.

Preto by sa mala venovať osobitná pozornosť nábytku v spálni.

Predám interiérové ​​predmety v tejto miestnosti - vytvorte si vlastný tajný priestor.

Malé rozmery spálne - nie je zámienkou opustiť interiér nudný a obyčajný. Originálne dizajnové riešenia a použitie moderných materiálov na dokončenie rôznych textúr a farieb poskytujú široké možnosti na zdobenie interiéru spánku na správnej úrovni.

Ak chcete poriadne usporiadať miestnosť, vybrať si nábytok, zdobiť, zistiť všetky triky a spôsoby, ako navrhnúť, odporúčame si prečítať informácie uvedené v článku.

Ako si vybrať štýl pre malú spálňu

Úloha výberu štýlu je prvá, pretože by mala skladať prvky do jednej celistvej, harmonickej kompozície. Tu je vhodná klasická závažnosť aj modernistické riešenia. Najbežnejšie štýly sú nasledovné.

Moderný štýl je vždy aktuálny, je vykonávaný jednoduchým nábytkom, bez excesov, s lakonickými formami. Dôraz sa kladie na hlavný prvok - posteľ, ako aj na prípravky, steny a okná.

Pri dekorácii stien sa pozoruje zmiernenie, neprijateľné zhromaždenie povrchov s veľkým počtom obrazov, fotografií alebo panelov. Riešenie farieb je harmonické, diskrétne. Použitie kovových, sklených alebo zrkadlových materiálov je vítané.

Klasická hudba - obľúbená, nie stratila nové nápady, štýl pre malú spálňu. Dominantnou farbou sú klasické šedé, svetlo ružové a svetlohnedé odtiene, ktoré sú doplnené zlacením, striebrom a čiernym leskom. Osobitná pozornosť sa venuje textíliam: hladké, príjemné na dotyk tkaniny, najlepšie prirodzené.

Francúzska Provence pre interiér nezanechá ľahostajných fanúšikov romantiky a sofistikovanej povahy. Svetlá vzdušná atmosféra vytvárajú prírodné textílie a ornamenty vo forme pások, klietok alebo kvetinových vzorov.

Na steny vhodné papierové tapety s diskrétnym výkresom, na dekoráciu - prírodné materiály. Vrcholom interiéru "dediny" je ručný nábytok z dreva. Mnohí dizajnéri používajú v provence vplyv starnutia na podstavce, komody, skrinky, bočnice. To dodáva dotykový a útulný celkový obraz spálne.

Minimalizmus je navrhnutý špeciálne pre organizáciu tohto typu spálne. Hlavnými aspektmi sú ľahkosť, vzdušnosť voľného priestoru. Charakteristické pre nízky nábytok, skrine, bodové svetlá a prírodné dokončovacie materiály.

Pri konštrukcii je povinné používať najviac tri farby, najjasnejší z ktorých musí vyplniť najmenšiu plochu. Steny sú vyrobené monofónne, bez kreslenia ornamentu a vzoru.

Spálne v podkrovnom štýle pripomínajú podkrovie, sklad alebo výrobnú miestnosť. Napriek nezvyčajnej kombinácii je veľa fanúšikov tohto interiéru. Znakom sú holé steny, zvýšené kontrasty, transformujúce zariadenie, prírodné za studena.

Panoramatické okno s výhľadom na mesto je skvelý nápad, ktorý podčiarkuje celkový dojem mestského interiéru.

Pri výbere z navrhovaných riešení je potrebné riadiť výlučne ich chuťové preferencie, nezabúdať na celkovú štylistickú orientáciu celého bytu alebo chaty.

Tapety v malej spálni: čo ponúkajú dizajnéri

Výber tapety na lepenie stien v malej spálni je sprevádzaný malými obmedzeniami, a to: nedostatok veľkých vzorov, príliš jemné čiary, presýtenie s príliš častými vzormi a výkresmi, tmavá hlboká farba.

Odtiene sú lepšie zvoliť svetlo alebo pastel, ktoré podporujú pokoj a spánok, nespôsobujú agresiu. Vertikálna pruhovaná tapeta od podlahy po strop je ďalšou plusou vizuálnej korekcie výšky.

Vynikajúci pomáha oživiť dizajn malého priestoru pomocou fotografických tapiet. Vyberte si obrázok tapety s perspektívnymi obrázkami, ktoré idú hlboko.

Môže to byť cesta lesov aj realistické mrakodrapy. Moderné výrobky s 3 efektmi D vyzerajú skvele na stenu za posteľou, určite sa stanú individuálnym vrcholom spálne, vizuálne prispôsobiť veľkosť miestnosti. Široký výber takýchto tapiet umožňuje realizovať akékoľvek vnútorné preferencie.

Aké záclony sú vhodné pre malú spálňu?

Závesy sú dôležitým prvkom dekorácie, takže si vyžadujú aj starostlivý výber. V spálni so širokým oknom sa odporúča zakúpiť širokú záclonu od steny k stene. Je žiaduce, aby voľne visia alebo boli mierne zhromaždené.

Pre väčšie a priestrannejšie priestory je potrebné vybrať stropnú rímsu, ktorá nie je príliš objemná a masívna. Štýl miestnosti zohráva dôležitú úlohu pri výbere záclon, pretože každý smer má svoje vlastné charakteristiky.

Prítomnosť hustého vzoru na tkanine záclon je možná iba v prípade, že na tapety nie sú podobné výkresy, takže sa obraz nekoliduje na farebný bod.

Vitajte prirodzený textílie pre spálňu, ktorá dýcha, prechádza svetlom a vzduchom, vytvára príjemnú prírodnú atmosféru.

Nábytok by nemal byť veľa, takže preplnený priestor sa neukazuje. Posteľ je lepšie vybrať bez nohy, takže to vyzerá menšie a kompaktnejšie. Prítomnosť zásuviek, ďalšie miesta skladovania vecí - je povinná.

Skrinka a zásuvkové skrinky by mali byť multifunkčné a praktické a mali by mať minimálny priestor. Kreslo môže byť zvolené nie príliš objemné, v tóne spoločnej miestnosti, buď s kontrastom, alebo s jasnými vankúšmi.

Ústredným miestom v spálni sú pridelené lôžka. Môžete ho umiestniť ako do stredu miestnosti pri stene, tak aj do celkovej zostavy, keď je nábytok umiestnený okolo obvodu miestnosti.

Premýšľajte o vnútornom priestore miestnosti, aby bol priestor pre voľný pohyb. Vedľa postele môžete položiť nočný stolík alebo sklenený konferenčný stolík. Skrinka môže byť zabudovaná alebo malá.

Tip! Veľké a široké lôžko je samozrejme pohodlné, ale nevhodné, v priestore, ktorý je komprimovaný vo veľkosti. Vzhľadom na veľkosť miestnosti si vyberte malú alebo strednú posteľ alebo posuvnú konštrukciu. V detských izbách je vhodná poschodová posteľ.

V malej spálni nemôžete robiť bez zrkadla

Prítomnosť zrkadlového povrchu je takmer nepostrádateľná v malej spálni. Tento efekt vás prekvapí, pretože odraz objektov vizuálne zvyšuje okolitý priestor.

Zrkadlo sa môže používať nad posteľou vo forme vodorovného pásu. Je zaujímavé pozrieť sa na zrkadlové vložky na dverách skriniek. Zrkadlové čipy môžu byť prítomné v dizajne stropu alebo dokonca v stenovej doske vo veľkolepom ráme na stenu.

Dekorácia stropu: Čo je dôležité pre to vedieť?

Strop pre malú spálňu vytvára vzdušnosť a ľahkosť, takže farba je vybraná z palety svetla podľa bežného štýlového riešenia.

Populárny strečový strop, ktorý vám umožní urobiť na strop zaujímavé viacúrovňové hojdačky. Môžete ho pripevniť z lesklého pvc filmu, ktorý čiastočne odráža nižšie uvedené objekty, alebo inštalovať matnú alebo saténovú verziu pastelových tónov, ktoré prispievajú k pokoju a oddychu.

Vyberáme osvetlenie a osvetlenie

Osvetlenie nie je nevyhnutne vo forme centrálneho lustra. Bodové svetlá dokonale zvládajú svoje funkcie. Ak ich umiestníte na úroveň alebo postavíte do stropu, získate zaujímavý nápad.

Pomocou moderných sviečok a svietidiel môžete zonovať miestnosť v tme a oddeliť miesto pre spánok a bdenie.

Farebné riešenie pre malé spálne

Svetlé dokončenia robia malú spálňu útulnú, modernú a pohodlnú. Nie nevyhnutne použitie čisto bielej, vyberte tieň podľa vašich predstáv, vyhýbajte sa ponurým, ponurým paletám.

Zamerajte sa na stranu sveta, kam ide okná. Severná strana je harmonická s teplými tónmi farby, na južnej strane s chladnými odtieňmi. Jasné prvky dekorácie oživia monotónnu nudnú atmosféru.

Na hlavu postele je potrebné usporiadať roh, ktorý priťahuje pozornosť: svetlá farba, tapety alebo útulný koberec.

8 Ľahké spálne fotografie skutočných interiérov. Výhody a nevýhody spálne v svetlých farbách. Pre spálne najlepšie vyhovujúce svetlé farby.

Tapeta pre spálňu 90 + foto. Ako budete chcieť, po príchode z práce po náročnom pracovnom dni sa ponorte do atmosféry pohodlia, pokoja a pohodlia.

Závesy pre spálňu: najlepšie nápady na fotografovanie vašej spálne, ako si vybrať záclony pre váš interiér.

Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov. Kuchyňa Obývacia izba Design: 80+ skutočné fotografie, metódy.

Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov. Mozaika na kúpeľňu 90 + reálna fotografia.

Súvisiace články

8 Ľahké spálne fotografie skutočných interiérov. Výhody a nevýhody spálne v svetlých farbách. Pre spálne najlepšie vyhovujúce svetlé farby.

Tapeta pre spálňu 90 + foto. Ako budete chcieť, po príchode z práce po náročnom pracovnom dni sa ponorte do atmosféry pohodlia, pokoja a pohodlia.

Závesy pre spálňu: najlepšie nápady na fotografovanie vašej spálne, ako si vybrať záclony pre váš interiér.

Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov. Kuchyňa Obývacia izba Design: 80+ skutočné fotografie, metódy.

Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov. Mozaika na kúpeľňu 90 + reálna fotografia.

Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov. , Dizajn rohovej kuchyne: reálne fotografie, štýly, farba.

V spálni sú najlepšie riešenia závesy na očkách. , Tapeta pre spálňu: 90+ fotografie skutočných interiérov.

Spálňa 30.06.2017 - Komentáre k príspevku Dizajnová spálňa v podkroví: fotografie reálnych interiérov sú vypnuté.

Dizajn spálne 4 x 4 metre foto

Spálňa štvorcového tvaru vo veľkosti 4 na 4 metre dáva veľké možnosti výberu variantov dizajnu, pohľadom na fotografie, z ktorých si môžete vyzdvihnúť ideálny pre seba. Hlavnými výhodami štvorcových izieb sú:

 • možnosť umiestniť veľké kusy nábytku (skrinky, postele) v blízkosti každej steny;
 • veľký počet možností usporiadania nábytku;
 • jednoduchosť zónového priestoru - v prípade potreby môžete rozdeliť miestnosť na niekoľko zón v závislosti od potrieb;
 • schopnosť inštalovať veľkú skriňu do steny.

. Pre malú spálňu obdĺžnikového tvaru, napríklad 3 až 4 metre, usporiadanie nábytku prevedenie menej než v prípade štvorcovej miestnosti 16 metrov štvorcových posteľ vo väčšine prípadov, aby čelo viac podlhovastú stenu a skriňa - pozdĺž krátke. Na každej strane postele je ľahké dať nočné stolíky, a na druhej strane je tradične TV. Z dodatočných prvkov nábytku môžete nainštalovať kompaktný toaletný stolík. Môžete si vybrať dizajn izby absolútne akékoľvek, v závislosti na vašich preferenciách.

Pri zdobení malých miestností je najlepšie použiť svetlé odtiene, pretože vizuálne zväčšujú priestor, čím sa miestnosť ľahšie. Pri konštrukcii spálne by sa mali uprednostňovať pokojné a pastelovité tóny. Najčastejšie používajú rôzne odtiene hnedej a broskyne.

Na zabezpečenie zdravého mikroklimatu v miestnosti určenej na rekreáciu je žiaduce vybrať si nábytok z prírodných, ekologických materiálov.

Ak je miestnosť využívaná nielen na spánok, ale aj na štúdiu alebo na obývaciu izbu, je vhodné zamyslieť sa nad správnym zónovaním priestoru. Miesto na spanie je lepšie oddeliť obrazovkou, dekoratívnymi alebo posuvnými priečkami. Namiesto postele s plnou posteľou môžete umiestniť rozkladaciu pohovku. V tomto prípade je najdôležitejšie vybrať si pohovku vysokej kvality, pri rozvinutí sa vytvorí plnohodnotné pohodlné miesto na spanie bez kĺbov a trhlín.

16 metrov pre spálňu je dostatočné, ak sa používa na určený účel, a nie v kombinácii s kanceláriou alebo recepciou. Aby ste predišli zbytočnému preplneniu miestnosti, mali by ste používať iba tie najpotrebnejšie kusy nábytku:

 • lôžko;
 • šatník na uloženie postelí, odevy;
 • nočné stolíky na rôzne drobnosti;
 • toaletný stolík.

Ústredným prvkom spálne je posteľ. Môžete ho usporiadať v štvorcovej miestnosti rôznymi spôsobmi, vrátane diagonálne. Veľkosť a tvar lôžka je tiež možné vybrať. V spálni 4 až 4 metre dokonale zapadajú okrúhle lôžka, rovnako ako posteľ s pôsobivou veľkosťou, napríklad 2 x 2 m.

Ak chcete uložiť veci, môžete nainštalovať šatník do celej steny alebo šatníka s výkyvnými dverami. Ak chcete priestor zväčšiť vizuálne, môžete použiť zrkadlové dvere.

V blízkosti postele sa ľahko zapadajú nočné stolíky na uloženie rôznych drobností, rovnako ako toaletný stolík so zrkadlom.

Pre dizajn spálne si môžete vybrať takmer akýkoľvek smer - elegantný klasický štýl, jemný Provence, lakonický minimalizmus a originálna modernizácia dokonale vyhovujú. Registrácia farieb je však lepšia, aby odolala pastelovým, pokojným tónom, ktoré prispievajú k pohodlnému odpočinku a spánku.

To je vynikajúce riešenie pre tých, ktorí chcú stráviť noc v rafinovanej, elegantnej miestnosti. Pri vytváraní atmosféry pokoja a pohodlia vám pomôžu teplé a bezvýznamné farby - béžová, ľahká broskyňa, modrá.

Pokiaľ ide o nábytok, mali by ste si vybrať plnohodnotnú veľkú posteľ, nie pohovku. Krásne lôžko s vysokou, elegantnou čiapočkou z vyrezávaného dreva alebo s mäkkým čalúnením, ako na fotografii, perfektne zapadá do klasického štýlu 4-metrovú spálňu.

Ak chcete skladovať oblečenie a posteľnú bielizeň, mali by ste si vybrať nie modernú skriňu, ale klasický dvojkrídlový alebo trojkrídlový skriňu s nohami s krídlovými dverami. Jedna alebo viac chlopní môže byť so zrkadlovými vložkami - to bude vizuálne rozšíriť priestor. Okrem toho môže byť nábytok zdobený vyrezávanými prvkami a zlacením. Je vhodné, v spálni s klasickým dizajnom vyzerá toaletný stolík s krásnym zrkadlom, rovnako ako malé ottomany. Pre klasický interiér je najlepšie vybrať náhlavnú súpravu, nie je potrebné kupovať oddelene.

Záclony, postieľky, vankúše by mali byť v jednom štýle, aby interiér vyzeral holisticky a harmonicky. Môžu byť vyrobené z luxusného hodvábu, praktickej bavlny alebo viskózy.

Jemný, narodený vo francúzskej provincii, vytvára atmosféru pohodlia a pokoja. Ľahké, nenápadné odtiene žltej, olivovej a levanduľovej farby sú skvelé pre odpočinok a spánok. Charakteristický pre dizajn v štýle Provence, biela farba stien, ako na fotografii, pomáha vizuálne zväčšiť priestor malého spálne s rozmermi 3 x 4.

Priestor za posteľou môže byť ozdobený drevenými lamelami, farbené v svetlých farbách alebo pomocou maľovania šablóny. Kreslenie je lepšie vybrať tému rastliny - kvety, rastliny, listy.

Nábytok v štýle Provence je ľahký, prírodný, často s účinkom starnutia, zdobený rôznymi zložitými vzormi. Fasády nábytku sú niekedy zdobené obrazmi, ale bez nadmerného lesku a pompéznosti.

Očarujúca atmosféra Provence v interiéri spálne 4 až 4 metre pomôže vytvoriť prírodné textílie s kvetinovým vzorom alebo monofónne, napríklad ako na fotografii.

Záclony a závesy môžu byť dosť jednoduché, bez zložitých drapérií, ale s roztomilými goliermi v rustikálnom štýle. To isté platí pre postieľky a vankúše. Tkaniny by mali prednostne vyberať prírodný - ľan, bavlna.

Štýl minimalizmu je ideálny pre interiér malej spálne 4 až 4 metre, pretože umožňuje vytvoriť voľný priestor, ktorý nie je preťažený nábytkom a inými detailmi interiéru. Farebný dizajn je tiež stručný - maximálne 2-3 odtiene, často kontrastné. Základná farba je biela, rovnako ako rôzne odtiene béžovej a šedej, čo vám umožní vytvoriť ľahký, ľahký dizajn spálne 4 až 4 metre, ako na fotografii.

Nábytok je jednoduchý, s jasnou geometriou tvarov, ale najfunkčnejší. Ako posteľ sa často používa pódium alebo nízka posteľ v japonskom štýle. Na skladovanie vecí vhodných ako pravidelná výklopná skrinka a skriňa v celej stene. Základnou podmienkou je minimálne detaily a maximálna jednoduchosť.

Ak sa na dekoráciu stien rozhodnete použiť tapetu, potom vyberte monochromatický, bez vzorov a výkresov. Konštrukcia stropu by mala byť tiež veľmi stručná. Najčastejšie je jednoducho vyrovnaná a potom farbená biela.

Prírodné textúry, ergonomický nábytok a sloboda priestoru, charakteristické pre minimalizmus, sú ideálne pre zdobenie malej spálne 3 až 4 metre, ktoré môžete vidieť na fotografii.

V secesnom štýle sú charakteristické zakrivené, tečúce čiary, kvetinové ozdoby a zdobené vzory. Farebná paleta je pokojná, s prevládajúcou farbou šedo-lila, jemnými ružovými a béžovými odtieňmi. Moderný je veľmi všestranný smer, ktorý môže obsahovať prvky rôznych štýlov. Je dôležité, aby vytvorený interiér bol harmonický a úplný, ako na fotografii.

Nábytok by mal byť vybraný jednoduchý, ale funkčný. Secesný štýl zároveň ponúka slobodu výberu povrchov a tvarov - môžete si vybrať klasický i moderný. Lôžko môže mať akýkoľvek tvar, vrátane okrúhleho. Na uskladnenie vecí sa hodí priestranný priestor na skriňu alebo tradičný šatník s krídlovými dverami so zrkadlovými alebo sklenenými vložkami. Moderný - pomerne voľný štýl, ktorý otvára veľké príležitosti pre vašu fantáziu pri navrhovaní spálne o 3 až 4 metre, budete môcť rozhodnúť o najvhodnejšom variante rôznych fotografických miest v tomto štýle.

Voľba textílií závisí od základnej konštrukcie miestnosti, zatiaľ čo je dôležité, aby boli posteľné prikrývky, záclony, vankúše prispôsobené v jednom štýle.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 4 = 3