Izba 8 m² štvorcových fotografií

Vytvorte dizajn spálne 8 m² m: fotografia a 4 fázy

Spálňa malej veľkosti nie je vetou, môže vytvoriť útulnú atmosféru a urobiť ju funkčnou. m, ktorej fotografia sa zriedka objavuje na internete, je pomerne zložitá implementácia úlohy. Dôvod je skôr prozaický - je to deficit štvorcových metrov, ale tu nájdete dôstojné riešenie. Významnú úlohu zohrávajú priority, ktoré je potrebné stanoviť hneď od začiatku. Je dôležité zohľadniť všetky nuansy, ako aj priania majiteľov a ich príležitostí. S týmto prístupom k biznisu nebude úspech príliš dlho čakať.

Byt sa skladá zo spálne s rozlohou 8 m² m

Priemerná spálňa zvyčajne zahŕňa:

Umiestnenie v malom priestore bude celkom problematické. Preto zostáva iba vyzdvihnutie vynaliezavosti. Samozrejme, posteľ musí byť v každom prípade ponechaná, rovnako ako skriňa. Ale skrinka a zásuvkové skrinky je potrebné kombinovať a vybrať najdôležitejšie kus nábytku.

Ak je to potrebné, môžete si kúpiť nábytok - transformátor, ktorý je najvhodnejší pre malú osemmetrovú izbu. Štýlové modely sa vykonávajú v rôznych technikách a štýloch, takže je jednoducho nemožné nájsť medzi nimi vhodnú možnosť.

V spálni s rozlohou 8 m² musí byť postieľka a skriňa, ale podľa potreby treba vyberať ďalšie kusy nábytku

Pre šetrenie miesta je perfektné pouf s vnútornou zásuvkou. Môže byť použitý na zamýšľaný účel bez toho, aby ste zabúdali, že niečo môžete dať do vnútra. Tento prvok interiéru vyzerá veľmi štýlovo a priamočiaro. Pozornosť by sa mala venovať aj palcom, ktoré sa ľahko premieňajú na stôl.

Ak nie je žiadna snaha kúpiť posteľ, môže byť ľahko nahradená pohovkou, ktorá má výhodne vnútorný kontajner na uloženie posteľnej bielizne. Takéto triky sú, samozrejme, maličkosti, ktoré väčšina ľudí jednoducho nevenuje pozornosť. V skutočnosti môžu byť veľmi užitočné a ušetriť veľa priestoru.

Štýlový interiér malej spálne 8 m2 m: fotografia

Ktokoľvek, dokonca aj najmodernejší dizajn v rôznych miestnostiach, vyzerá úplne inak. Musíme začať s príležitosťami a až potom ich prispôsobiť vlastným potrebám. Koniec koncov, inak, aj ten najjemnejší interiér bude smiešne a nevhodný.

Preto sú prvoradé:

 • Rozloženie miestnosti;
 • Náčrt interiérového riešenia;
 • Implementácia vybraného riešenia.

Malé spálne zvlášť dobre v harmónii s minimalistickým štýlom, v ktorom nie je nič nadbytočné. Napríklad len posteľ a malá komoda. Tento koncept vyzerá veľmi štýlovo, ale jeho funkčnosť možno argumentovať.

1

Pre interiér malej spálne štýl minimalizmu

Aby sme ušetrili miesto a nepotrebovali sme nadbytočné materiály, je možné kvalitatívne potláčať steny a na nich vytvoriť špeciálne funkčné regály pre domáce potreby a dokonca aj oblečenie. Ale na rozdiel od kabinetu takéto riešenia nebudú príliš veľa miesta. Ešte viac. Popisujú majiteľa domu ako talentovaného dizajnéra, schopného pracovať v absolútne ľubovoľných podmienkach.

Ak si sami umiestnite nábytok sami, je to veľmi problematické, odporúča sa ihneď vyhľadať pomoc špecialistu. Bude schopný vytvoriť originálne usporiadanie, na základe ktorého bude nábytok zakúpený. Takáto služba je pomerne lacná, ale použitie jej použitia je jednoducho neoceniteľné.

Ako urobiť spálňu v osemmetrovej miestnosti pre dieťa

Možno, že táto úloha patrí do kategórie veľmi jednoduché, pretože deti sú pomerne nenáročné a malá izba, zariadené v súlade so svojimi túžbami, sa určite stane najobľúbenejšie miesto v dome. V tomto prípade by mali rodičia pochopiť, že kľúčom nie sú ich túžby, ale to, čo ich dieťa chce. Koniec koncov, bude miestnosť musieť žiť s ním.

K drobku bola útulná a tichá, rodičia musia prejsť niekoľkými prípravnými fázami:

 • Opýtajte sa, čo presne dieťa chce vidieť jeho izbu;
 • Urobte približný náčrt miestnosti.
 • Prispôsobiť túto myšlienku skutočnosti;
 • V prípade potreby vykonajte úpravy;
 • Implementovať úlohu.

Vybavenie spálne pre dieťa o rozlohe 8 metrov štvorcových je dosť jednoduché, hlavnou vecou je objasniť presne to, čo chce vaše dieťa vidieť v ňom

Interiér detskej spálne zvyčajne zahŕňa nejakú karikaturitu, prítomnosť obrázkov obľúbených hrdinov. Avšak, ak rodičia nemajú v pláne, aby sa opravy príliš často, je dôležité vziať do úvahy skutočnosť, že dieťa je rýchlo rastúci, a v ňom sú jednoducho nemajú záujem o niekoľko rokov, včerajšie idoly. Tapeta sa nevyhnutne musí zmeniť na niečo konzervatívnejšie.

Najlepšou možnosťou je urobiť miestnosť neutrálnym prostredím a následne ju doplniť o rôzne hračky, maľby, plagáty atď. Nebude to horšie.

Malá spálňa nie je veta

Spálňa požadovanej veľkosti často ide o tých, ktorí žijú v ich vlastnom dome a postavili ju na vlastný dizajn. Potom môžu byť priestory podľa vlastného uváženia. Realita však spočíva v tom, že ľudia žijú v malých apartmánoch alebo domoch starých budov.

 • trpezlivosť;
 • Túžba zmeniť niečo v mojom živote;
 • Malá inšpirácia.

Malá spálňa nie je dôvodom frustrácie, pretože tu môžete experimentovať a vytvoriť dizajn pre vaše osobné preferencie

Úzke a malé vo svojej metrovej spálni nie je limitom snov. Ale ani jej prítomnosť nie je verdikt vôbec, ale možno by ste povedali, dokonca aj dar osudu.

Harmonický dizajn malej spálne (video)

Po prvé, musíte sa uklidniť a pochopiť, že mať svoju vlastnú spálňu je ťažkou výhodou. Dokonca aj 8 štvorcov. metrov možno poraziť, aby sa stali obľúbeným miestom v dome. A ak je to otázka detskej izby, vydá ju a vôbec nebude práca. Všetko sa nevyhnutne stane, ak veríte a neúnavne prejdete k svojmu cieľu.

Interiér spálne 8 m2 v modernej štýlovej fotografii

Rozloha je 8 metrov štvorcových. m je skromný veľkosť miestnosti, takže hlavnou úlohou pri výbere nábytku a farebných schém je potrebné opticky zväčšiť priestor a vytvoriť príjemné, ľahké prostredie. V malej spálni je veľmi dôležité nechať neporiadok, ale zároveň poskytovať všetko potrebné nielen na spanie, ale aj na uloženie postelí. Potom, čo videl fotky z tohto článku, uvidíte, že príslušnému rozmiestnenie nábytku, správne osvetlenie a farebnú schému, môžete vytvoriť veľmi pohodlné, krásne, funkčný dizajn spálne v modernom štýle, aj keď je to len cca 8 metrov štvorcových. m.

Na dokončenie stien malej spálne môžete použiť rôzne možnosti:

Bez ohľadu na zvolený druh povlaku by sa malo robiť v jasných farbách, pričom sa priestor zväčšuje vizuálne. Keďže hlavným účelom spálne je odpočinok a spánok, je lepšie vybrať odtiene, ktoré sú pokojné, teplé, napríklad béžová, krémová, svetlá broskyňa.

Opticky zväčšiť malú spálňu môžu lepidlo na tapety cez steny s kontrastnou geometrickým vzorom, napr., V podobe vodorovného riadku, ako je na obrázku, zatiaľ čo zostávajúce vydávať monophonic tapety. Najčastejšie sa pomocou kontrastnej farby alebo textúry vyberie fragment steny za posteľou. V tomto prípade môžete použiť tmavší odtieň primárnej farby miestnosti. Rovnaké postupy je možné používať aj pri náteroch.

Pri konštrukcii malej spálne môžete použiť tapetu. Obrázky rôznych krajiniek s perspektívou vytvoria ilúziu pokračovania miestnosti, ktorá je pre malé miestnosti veľmi dôležitá. Môže to byť napríklad úzka ulica, nočné mesto, more, krásne pole alebo malebná cesta, ktorá ide do diaľky. Takéto tapety sa dokonale zmestí do interiéru spálne 8 m2 m. a prinesie celý rad neutrálnych, pokojných tónov.

Pri výbere dizajnu tapety je potrebné vziať do úvahy všeobecný tón miestnosti a štýl nábytku - je veľmi dôležité, aby boli v súlade s každým iný. Vzhľadom k tomu, spálňa je miesto odpočinku, dejiny tapety je lepšie vybrať pokojné, príjemné. Obraz musí nevyhnutne ťa pochváliť a spôsobiť len pozitívne emócie.

Najlepšou možnosťou na dokončenie stropu malej spálne sú strešné stropy s lesklým alebo saténovým povrchom. Na rozdiel od sádrokartónových konštrukcií, strešné stropy prakticky neznižujú výšku stropu, ale zároveň vytvárajú dokonale rovnomerný povlak.

Ďalšou možnosťou je dokončenie - vyrovnanie so sadrokartónovými zmesami a farbením. Bez ohľadu na zvolený typ dekorácie by ste mali pri výbere farebnej schémy uprednostňovať svetlé farby.

Na dokončenie podlahy v spálni je najlepšie použiť parketovú dosku alebo kvalitný laminát. Inštalácia by mala byť vykonaná diagonálne, aby sa vizuálne zväčšil priestor v malej spálni. Farba môže byť zvolená takmer akýmkoľvek, ale pri zohľadnení všeobecného tónu miestnosti.

Ak chcete vytvoriť príjemnú a pohodlnú atmosféru možno použiť koberec s dlhou alebo krátkou vlasom, lepšie mono alebo s jasným, non-rušivé geometrickým vzorom.

Nábytok vo vnútri malej spálne by mal byť vybraný ako kompaktný a funkčný, ak je to možné. Základná sada nábytku pre izbu 8 m2 m by mali obsahovať:

Presne povedané, iba tie najpotrebnejšie. Je potrebné vyhnúť sa množstvu malých nepodstatných detailov, pretože odoberajú drahocenný priestor a vytvárajú pocit neporiadku a preťaženia interiéru.

Aby nedošlo k preplneniu priestoru už malého miestnosti, je najlepšie namontovať skriňu. Úspešným riešením bude výber zrkadlových dverí, ktoré v dôsledku reflexie budú vizuálne rozširovať priestor. Z organického hľadiska sa interiér modernej spálne zmestí do skrinky s lesklými alebo sklenenými dverami. Hĺbka skrinky si môže vybrať malý - 35-40 cm stačí na to, aby vyhovoval pomerne veľkému množstvu vecí. Plytké rozvádzače majú svoje výhody - vždy máte voľný prístup ku všetkým, a ak to bude potrebné, ľahko nájdete to, čo potrebujete.

Pri konštrukcii postele je lepšie zvoliť lakoniku, napríklad ako na fotografii. Mali by sa zabrániť masívnym prvkom a príliš nápadným nohám. Najúspešnejšie riešenie pre malú spálňu je 8 metrov štvorcových. K dispozícii bude posteľ so zásuvkami. Môžu ukladať posteľné prikrývky, vankúše, posteľnú bielizeň, rovnako ako oblečenie. Počet ich môže byť rôzny v závislosti od konkrétneho modelu. Pri výbere takého lôžka je veľmi dôležité, aby ste mali dostatok priestoru na zásuvky pred posteľou. Ak sa ukáže, že nie je dostatok miesta, môžete vybrať posteľ s zdvíhacím mechanizmom. V takýchto modeloch zásuvka nie je roztiahnutá, ale nachádza sa pod kotviskom. V každom prípade takáto funkčná posteľ uchová veľa potrebných vecí.

Ak je vedľa postele dostatok miesta, môžete umiestniť nočné stolíky. Je lepšie, aby boli vykonané v rovnakom štýle ako posteľ. Tiež môžete zvážiť možnosti závesných stolov, ako na fotografii - také konštrukcie vyzerajú vo vnútri veľmi ľahko a bezvýznamne, čo je veľmi dôležité pre spálňu 8 m2 M. m.

Návrh spálne v modernom štýle by mal byť skôr stručný, s jasnými čiarami a čistými farbami, ktoré nebudú preťažené zbytočnými detailmi.

Je veľmi dôležité správne naplniť malú spálňu svetlom, pretože kompetentné osvetlenie zohráva dôležitú úlohu vo vnímaní priestoru. Ako centrálny svetelný zdroj si môžete vybrať lakonické stropné svietidlo a pre ďalšie osvetlenie - nočné lampy a stolové lampy. Je lepšie, aby dizajn všetkých svietidiel bol vyrobený v rovnakom štýle. Mali by vyzerať ľahko a bez tiaže, ale zároveň vytvoriť dobré, útulné osvetlenie. Treba sa vyhnúť veľkým, ťažkým lustrom s množstvom ozdobných detailov.

Ak ste si vybrali strečový strop na zdobenie miestnosti, môžete použiť niekoľko vstavaných reflektorov.

Voľný priestor malého spálne, vyrobeného v modernom štýle, by nemal byť preplnený čírymi drobnými predmetmi a dysfunkčnými vecami. Interiér môže byť ozdobený abstraktným obrazom v lakonickom ráme a osobnými fotografiami v elegantných rámoch na nočných stoloch.

Dôležitou úlohou pri vytváraní príjemnej, útulnej atmosféry patrí textil. Krásna posteľná bielizeň, niekoľko pohodlných vankúšov a zácloniek spôsobí, že interiér spálne je príjemný, teplý.

Textil je lepšie vybrať jednofarebné, diskrétne, vykonané v šedej alebo béžovej tóny. Na posteli si môžete vyzdvihnúť veľkú prešívanú deku s jasným geometrickým vzorom alebo pevnou dekou. Farba sa môže zhodovať so všeobecným tónom miestnosti alebo môže byť kontrast, napríklad tmavšia. To trochu pomôže zmierniť pokojný, neutrálny tón miestnosti.

Ak chcete ozdobiť okno, mali by ste si vybrať husté závesy a svetelné záclony bez fantazijných závesov, strapce a ozdôbky. Jednoduché formy, jasné čiary, nedostatok zbytočných detailov - základné princípy nielen pri výbere textílií, ale aj ako celok na zdobenie interiéru malej modernej spálne.

Dobre premyslené usporiadanie nábytku, správne osvetlenie a výber farebnej schémy pomôže vytvoriť pohodlný, útulný interiér, aj keď je vaša spálňa veľmi malá.

Spálňový dizajn 8 m2 m

Vytvorenie spálne je dôležitý proces pre každú rodinu. Koniec koncov, v závislosti od toho, ako bude vyzerať hlavná dovolenka, závisí nálada nájomníkov. A je dôležité zohľadniť všetky odtiene miestnosti, keď je opravená.

Najmenšia miestnosť sa môže premeniť na ideálne miesto, aj keď je jeho plocha len 8 metrov štvorcových. K tomu potrebujete informácie o metódach na vizuálne zväčšenie priestoru a nábytku malých spální.

Správna voľba štýlu je kľúčom k úspechu

Vedúci dizajnéri sveta už dávno našli riešenie pre návrh malých plôch. Existuje niekoľko možností pre dizajn štýlu, ktoré sú určené len pre takéto prípady.

 • Škandinávsky štýl - to je skromné ​​čaro, ktoré bude vyhovovať pokojným ľuďom. Ponúka priestorovú funkčnosť, nie estetické potešenie. Minimalizmus vo všetkom je mottom Škandinávie. Hlavná vec je, že všetky kusy nábytku vykonávajú svoju funkciu a nielen vyčerpávajú priestor. Tu by mali prevažovať tiché farby a minimálny nábytok. Svetlé posteľné prádlo, farebné koberce alebo vzorované záclony môžu zdobiť spálňu.
 • Základné klasiky - kombinácia kompaktného a funkčného nábytku. Posteľ je stredom miestnosti, preto ho treba starostlivo vyberať. Všetky ostatné položky sú už vybrané pod ním. Je dôležité, aby všetky farby boli v harmónii s ostatnými a mali pocit luxusu, aby zdôraznili bezchybnú chuť nájomcov.
 • Provence je nehybnosť a romantizmus vo všetkých svojich prejavoch. Hlavnou vecou je použitie teplých pastelových tónov, kvetinových ozdôb, starožitného nábytku a bohatstva výzdoby. Vzor kvetov je možné nahradiť pásikmi alebo bunkami, ktoré môžu mať úplne akékoľvek farby.
 • Krajina je jednoduchosť a pohodlie vo všetkých ohľadoch. Tento štýl by mal urobiť izbu prirodzenou a harmonickou, ale súčasne mať dobrú funkčnosť. Nemôžete používať moderné materiály, pretože hlavným princípom krajiny je prirodzenosť. Spálňa by mala dýchať prirodzenú sviežosť, aby bolo ľahké a príjemné byť v nej.
 • High-tech je prísnosť a konzistencia, ktorú používajú moderné technológie. Studená architektúra by mala vytvoriť bohatý všeobecný pohľad na spálňu a zdôrazniť vážnosť jej majiteľov. Povrchová úprava a nábytok by mali byť biele, šedé alebo čierne a nesmú byť šperky vôbec.
 • Moderné - sú to prirodzené farby a hladké línie. Zakrivené kontúry sú určené na zmäkčenie ostrých rohov miestnosti, takže okenné a dverové otvory majú často zakrivené tvary. Osvetlenie v secesnom štýle nie je úplne normálne, je zvykom používať matné alebo farebné stropné svetlá na vytvorenie originálnej atmosféry.

Malú spálňu je možné efektívne zdobiť len použitím tých farieb, ktoré skrývajú všetky nedostatky miestnosti. Odtiene by mali vizuálne zväčšiť priestor - rozšíriť steny a zdvihnúť strop.

Ak chcete rozšíriť priestor, musíte v cieli použiť farby studeného svetla. Mnohí si vyberajú biele farby na maľovanie stien a stropu, avšak sú veľmi malé a príliš lakonické. Musí byť zriedený jasnými prízvukmi, napríklad textílie.

V malej spálni by nemal byť nudný, takže sa čistá biela miestnosť neodporúča. Je lepšie zdobiť strop v bielej farbe a urobiť steny svetlé béžové s jemným vzorom.

Použitie tmavých tónov a veľkých obrázkov na tapetách a textíliách zníži už malú miestnosť. Ťažké textúry (zamatové, štukové lišty) iba zhoršia situáciu.

Je lepšie používať dokončovacie materiály z ľahkých a pastelových odtieňov. Stretch strop môže mať lesklý textúry, a na podlahe je potrebné dať tmavé parkety alebo laminát. Na pozadí svetlých farieb tmavá podlaha vyzerá ziskovo a zdá sa, že miestnosť je o niečo väčšia ako 8 štvorcov.

Šedá spálňa pridá prísnosť a lakonizmus, a zriediť môže jasné vankúše alebo obrázky v farebných rámčekoch.

Veľmi často v "Chruščov" je otázka správneho usporiadania miestnosti. Koniec koncov, spálňa je 4 × 2 štvorcových metrov. m - je to veľmi malé a pre veľkú rodinu tohto priestoru nestačí. Preto je malá spálňa často kombinovaná s balkónom alebo lodžou, ak nejaké. Za týmto účelom sa rozširuje vstup do lodžie a dodatočné vykurovacie zariadenia. Zvýšením priestoru je oveľa jednoduchšie vybrať si nábytok, nie výrazne vzhľadom na štvorcový meter.

"Khrushchevka" - to je pôvodne malý byt, ktorý neposkytuje veľké veľkosti. V minulom storočí boli postavené obrovské množstvo domčekov malých plôch a podobné dispozície, aby všetci občania mohli kúpiť svoje domovy. V súčasnosti existuje veľa takýchto domov, takže problém opravy je veľmi akútny.

Oprava v spálni s oknom by mala začať s rozšírením otvoru okna. Ak nainštalujete tenké rámy, okno sa objaví širšie a nechá viac slnečného svetla prejsť. Kvôli tomuto triku sa miestnosť vizuálne zvyšuje.

Návrh spálne s plochou 8 štvorcov by mal byť vyrobený pomocou nábytku. Je dôležité vybrať si kompaktné lôžko, ktoré nevyužíva veľa miesta. Niekedy je postieľka nahradená rozkladacou pohovkou, ktorá sa v priebehu dňa sklopí a nebude zaberať ďalšie merače.

Môžete si vybrať stoličku alebo vstavanú posteľ, čo bude úsporné, aby ste boli v skrini počas dňa a stali sa večerou v posteli. Niektoré modely lôžok predpokladajú zásuvku, ktorá otočí jedno miesto na dvojlôžkovú posteľ.

Veľkokapacitná skrinka nahradí otvorené police alebo stojany, Sú umiestnené na špeciálnej výklenku. Môžete použiť úzku skriňu, ktorá bude vyhovovať potrebným veciam. Lôžko možno položiť na gauč.

Malá plocha vám nedovolí umiestniť veľa kusov nábytku a dekorácie, takže sa budete musieť obmedziť len na tie najpotrebnejšie produkty. Jedná sa o posteľ, malé nočné stolíky a kompaktnú skriňu. Ak bude miestnosť viac nábytku, potom jednoducho nebude nikde, kto sa otočí.

Na jednej zo stien je žiaduce visieť veľké zrkadlo. Bude to schopné mierne rozšíriť priestor, ktorý tak chýba v malej oblasti.

Skutočný dizajn predpokladá rozdelenie dlhých stien predĺženej miestnosti s kombinovanou tapetou. Na šetrenie miesta môžete použiť neštandardný nábytok, ale neobvyklé tvary. Hlavná vec je, že husto stáli na povrchu a nemali nohy.

Husté usporiadanie nábytku vám pomôže vytvoriť priestor v jednej časti spálne, ktorá taktiež vizuálne zväčší izbu. Môžete nainštalovať posteľ, nočné stolíky a závesné police v jednej časti miestnosti a jednoducho položiť koberec v druhom.

Registrácia spálne v 8 m2 m - to nie je ľahké, takže sa musíte držať niekoľkých užitočných tipov.

 • Zvýšiť vizuálne priestor musíte používať len svetlé farby.
 • Pomocou tapety môžete priestor rozšíriť alebo natiahnuť. Horizontálny výkres roztiahne miestnosť na šírku a zvislé pruhy zvýšia stropy.
 • Miestnosť sa zdá byť väčšia, Ak je pred oknom zrkadlo.
 • Okná by mali byť zdobené svetelnými závesmi, ktoré nebudú zasahovať do prenikania slnečného svetla do priestorov.
 • Osvetľovacie zariadenia by mali byť miniatúrne, Nepreťažujte strop a priestor na stenu. Bodové svetlá budú výhodné.
 • Stoličky, komody a stoly nemusí byť v malej miestnosti. Ak je to možné, musia byť presunuté na iné miesta.
 • Podlahové krytiny musí mať diagonálny vzor.
 • Na stenách je nežiaduce visieť veľa rôznych obrázkov alebo fotografie, je lepšie, aby ste sa obmedzili na jeden veľký obrázok, ktorý je lepšie umiestnený nad hlavou postele.

Odporúčania popredných dizajnérov sveta

Profesionálni dizajnéri odporúčajú vytvoriť spálňu v rozlohe 8 m2 m vo svetlých farbách s pridaním jasných škvŕn. Spálňa je v prvom rade miestom pre pohodlný odpočinok, takže v nej nesmie byť nič zbytočné.

Realizácia myšlienky minimalizmu umožňuje obyvateľom ušetriť priestor a získať zvyšok nábytku. Nábytok, ktorý bude mať rovnakú farbu ako obklady stien, sa stane neviditeľným, a preto pomôže zvýšiť priestor.

Vyriešiť problém malého priestoru pomôže šatník, regály alebo sklápacie police. Všetky položky v spálni by mali mať určitú funkciu a nielen zaberať priestor. Dizajnéri ponúkajú inštaláciu postele na pódium, ak má miestnosť vysoké stropy. Takže všetky potrebné veci môžu byť skryté v samostatných sekciách nainštalovaných na pódiu.

Dokonca aj parapet môže byť použitý ako úložný priestor. Za týmto účelom môžete vytvoriť niekoľko políc alebo umiestniť drobné predmety.

Ak je to žiaduce, aj taká malá spálňa môže efektívne zdobiť, zatiaľ čo miestnosť nestráca svoju individualitu. Každá vec v interiéri bude vykonávať určitú funkciu a umožní nájomníkom mierne rozšíriť priestor.

Všetky práva vyhradené, 14+

Kopírovanie materiálov stránok je možné len vtedy, ak na našich stránkach nainštalujete aktívny odkaz.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

68 + = 77