Izba 9 m² štvorcových fotografií

Dizajn spálne 9 m2. (70 fotiek)

 • Priestranná spálňa 9 m2. vám pomôže vytvoriť pohodlný oddych aj v tak malej oblasti. Hlavná vec, ktorú potrebujete, je posteľ, šatník a nočné stolíky alebo ich analógy, teda najfunkčnejšie kusy nábytku. Zvyšok môžete bezpečne opustiť. V tomto článku sa budeme zaoberať tým, ako môžete vyzdobiť miestnosť tak, aby bola pohodlná, krásna, útulná a zároveň mohla ubytovať všetko, čo potrebujete pre život.

  V dizajne sa stáva tendencia používať prvky rôznych štýlov v jednom interiéri stále viac a viac populárne. To znamená, že môžete vytvoriť skutočnú zmes vašich obľúbených trikov. Hlavná vec je, že sa navzájom kombinujú. Vďaka tomu získate jedinečný dizajn.

  Tu popisujeme niektoré z najobľúbenejších štýlov, ktoré by vyhovovali malým spálňam 9 m2. Môžete sa rozhodnúť iba to, ktoré z nich chcete realizovať vo svojom dome. Majte na pamäti, že akýkoľvek štýl, ktorý si vyberiete, si vyberajte nábytok bez zbytočných detailov.

  Dizajn spálne 9 m2. v modernom štýle

  Moderný štýl - je to kvalitné materiály, jednoduchosť a pohodlie nábytku, rovnako ako jeho pôvodný tvar. Ako výzdobu sa často používajú obrázky alebo fotografie. Zvlášť populárny je štýl pop art.

  Tento dizajn je ideálny pre malú spálňu. Ak chcete poraziť miestnosť, vyberte neobvyklú posteľ alebo si vyzdvihnite obrázky, ktoré odrážajú váš vkus.

  Hlavným plusom moderného štýlu je, že je ľahké ho meniť. Pridajte svetlé vankúše do neutrálnej miestnosti, zmeňte závoj, niekoľko ďalších detailov a bude to úplne nové.

  Dizajn spálne 9 m2. v štýle minimalizmu

  Tento štýl, ako to naznačuje názov, znamená minimálny nábytok a dekor. Každý objekt musí mať určitú funkciu, inak v miestnosti jednoducho nie je potrebná. Všetky formuláre sú prísne a stručné, výrobky sú jednoduché a diskrétne. Pohodlnejšia atmosféra môže byť vytvorená pomocou textílií: koberčeky, vankúše a podobne. Jeho množstvo by však malo byť mierne. Namiesto zácloniek sa často používajú rolety alebo žalúzie.

  Spálňa je 9 m2. najčastejšie vyberajú masívne steny v kombinácii s malými jasnými rozptýlenými v interiéri. Rovnako obľúbená je hra kontrastov, napríklad čiernej a bielej.

  Dizajn spálne 9 m2. v klasickom štýle

  Klasický štýl sa usiluje o vytvorenie útulnej atmosféry vďaka jemnej a harmonickej kombinácii celej situácie v spálni. Nábytok je často vybraný v ľahkých alebo hnedých tónoch. Pri konečnom použití je neutrálna farba - nie biela, ale nie príliš nasýtená. Tiež, steny môžu byť zdobené ozdobné soklové dosky, štukové lišty.

  V klasike sa vždy používajú najlepšie materiály. Nábytok je väčšinou drevený. Textil je vybraný zo štandardného materiálu pre klasickú tkaninu - žakárové, buklovité, plyšové. Ako dekor vyzerajú pekné lustre a nočné svetlá, obrazy na stenách a zrkadlá v krásnych rámoch.

  Dizajn spálne 9 m2. v ekologickom štýle

  Ekologický štýl znamená použitie prírodných materiálov v interiéri. Toto sa týka dekorácie, nábytku, textilu a dekorácie. Ak chcete dosiahnuť požadovaný efekt, môžete použiť drevo a kameň na dekoráciu stien alebo podlah, vybrať nábytok so zachovanou textúrou, uprednostniť prirodzené tkaniny.

  Napríklad pôvodné riešenie pre spálňu 9 m2. hlava lôžka bude vyrobená z dreva alebo bambusu. Okamžite sa stane ústredným prvkom miestnosti a poskytne miestnosti potrebnú náladu.

  Dizajn spálne 9 m2. v škandinávskom štýle

  Spálňa v škandinávskom štýle je jedným z najoptimálnejších riešení pre usporiadanie 9 metrovej izby. Všetok nábytok je zvyčajne veľmi funkčný. Štýl nekladie tuhý rám, takže posteľ a okolie môžu byť ozdobené rôznymi objektmi. Napríklad si môžete vybrať toaletný stolík, alebo si môžete vziať drevenú škatuľu alebo stoličku na ten istý účel.

  Dokončenie je zvyčajne ľahké. Aj v tomto štýle sa často používa kombinovaná verzia: jedna stena je pokrytá farebnou tapetou a zvyšok je monofonický. Pre vkladanie si vyberte stenu s oknom alebo na ktorej stojí hlavica lôžka.

  Vo veľkom množstve môžete použiť obväzy, vankúše, prikrývky. Stručne povedané, akýkoľvek textil, ktorý robí miestnosť teplejšia a útulnejšia.

  Farebná paleta pre spálňu 9 m².

  Farebná schéma v dome je 9 m². hrá jednu z hlavných rolí. Nezabudnite, na ktorej strane okien miestnosti ísť. Ak idú na juh, dodržiavajte neutrálnu bielu farbu alebo za studena (modrá, svetlozelená). Ak je na severe, teplé odtiene a pastelových farieb sú lepšie. V tomto prípade nepoužívajte v dizajne viac ako 2 primárne farby.

  Biela je najlepšia farba na dokončenie malej spálne, pretože dokonale rozširuje priestor. Ďalšou výhodou je, že si môžete vybrať nábytok akejkoľvek farby, ktorá sa vám páči.

  Niektorí ľudia majú takmer biele miestnosti. Niekto zriedi bielenie s odtieňmi dreva a robí miestnosť teplejšia. A niekto uprednostňuje pridať jasné farby a vytvoriť v ňom skutočnú letnú náladu.

  Tmavé steny nerozširujú priestor, ale majú ďalšiu veľkú výhodu - ukradnú rohy miestnosti, takže prestanete cítiť jeho hranice. Nachádzate sa v komornej miestnosti, ktorá upokojuje a uvoľňuje nie horšie ako bežné pastevné odtiene.

  Pre spálňu 9 m2. hnedé, modré a tmavošedé tóny budú fungovať dobre. Ak chcete zachovať rovnováhu nasýtenia, použite ľahké postele a dekor.

  Spálňa 9 m². v kontrastných tónoch

  Vytvorte kontrastné steny vo vašej izbe! Táto technika vyzerá štýlovo a pomáha vizuálne meniť priestor. Napríklad vynikajúce riešenie pre predĺžené miestnosti bude maľovanie ďalekej steny v tmavej farbe. Vďaka tomu sa bude vo všeobecnosti neutrálnym pozadím zdajú byť bližšie.

  Taktiež zaujímavý efekt možno dosiahnuť pomocou fotografických tapiet. Stane sa kontrastným centrom 9 metrovej spálne a poskytne jej náležitú náladu. Ak si vyberiete obrázok mesta, prírody alebo iného, ​​ktorý má v diaľke perspektívu, toto vizuálne vymaže hranice miestnosti v tomto smere.

  Neutrálna šedá je skvelá pre spálňu 9 m², pretože je to veľmi pokojný a ušľachtilý tón. V interiéri môžete použiť jeden zo svojich odtieňov a hrať kvôli rozdielu v nasýtení alebo použiť iné techniky.

  Šedá dekorácia sa zriedi dnes populárnymi žltými alebo tyrkysovými farbami. Zvyčajne sa vyrábajú jasné vankúše, obrazy a iné prvky, ktoré sa dajú ľahko zmeniť v iných farebných schémach.

  Spálňa 9 m². v pastelových farbách

  Pastelové farby - to je najobľúbenejšia farebná škála pre interiérové ​​spálne 9 m2. Tieto odtiene sa oveľa ľahšie kombinujú navzájom než jasné a nasýtené. Navyše, naozaj dobre upokojujú, čo je veľmi dôležité pre odpočinok. Najčastejšie sa používajú pri dizajne klasického štýlu.

  Pastelové farby môžu byť teplé aj studené. Stojí to na pamäti, ak si zvolíte farbu dizajnu podľa toho, či okná idú na juh alebo na sever.

  V závislosti od štýlu je lepšie zvoliť si laminát, parketu alebo drevenú dosku. Pokrytie môže byť rozložené diagonálne - tým sa rozšíri priestor. Táto metóda je dôležitá najmä v rozšírených miestnostiach. Pre malú spálňu 9 m2. je tiež dôležité vziať do úvahy, že podlaha by mala byť niekoľko tónov tmavšia ako strop, inak miestnosť sa stane ako uzavretý box.

  Ako alternatívny náter môžete vybrať podlahu z korku. Obľúbenosť tohto materiálu je viazaná na tendenciu používať prírodné materiály v dome. Vďaka svojej štruktúre korok odstraňuje zaťaženie z unavených nôh, nedovolí prechladzovanie a samotné je na dotyk dosť teplo. Ďalším plusom je zvuková izolácia. Ak niekto chodí po miestnosti, nebudete počuť nič a budete bezpečne spať. Inými slovami ide o dokonalý materiál pre podlahu, ktorý naozaj pomáha relaxovať.

  Najbežnejšia metóda dokončenia stien v spálni je 9 m2. Je to obraz. Najčastejšie sú vyrobené v jednej farebnej schéme a strop je pokrytý bielou farbou. Stane sa tiež, že steny so stropom sú namaľované v jednej farbe. Vďaka tejto technike sú hranice medzi týmito povrchmi rozmazané.

  Aj v 9 metrových izbách často používajú tapety. Pre mnohých je tento povrch mimoriadne útulný. Pri výbere obrázka zvážte štýl miestnosti! Takže pre minimalistický dizajn sú geometrické výtlačky lepšie a pre klasiku - kvety. Navyše pre malú spálňu by ste nemali vyberať povlak s veľkým vzorom, pretože nápadne vyčerpá priestor.

  Najlepšou voľbou pre 9 metrovú spálňu je klasický biely strop. V niektorých prípadoch si môžete vybrať nie biely povlak, ale napríklad slonovinu alebo iný odtieň, ktorý je lepšie prispôsobený dizajnu.

  Pokiaľ ide o stavby, v malých miestnostiach rozhodne nestojí za zložité viacúrovňové stropy - vyzerajú príliš nízke a ťažké. Jediným riešením, pre ktoré môžete vytvoriť malú zarážku, je umiestniť zvýraznenie do výklenku. Naopak, toto poskytne miestnosť ľahkosti.

  Dekor a textílie pre spálňu 9 m2.

  Spálňa má rozlohu 9 m2. je lepšie uprednostňovať len tie subjekty, ktoré budú mať funkčnú aj dekoratívnu úlohu. Môže to byť štýlová posteľná posteľ alebo posteľ v tóne celkovej konštrukcie. Najmódnejšie tkaniny v poslednej dobe sú zamatové, velurové a plyšové.

  Textil môže byť použitý ako prvok, ktorý dáva miestnosti základný štylistický smer. Takým zaujímavým riešením bude postieľka s baldachýnom. V 9 metrovej spálni bude hlavným prvkom budovania štýlu.

  Závesy by mali byť zavesené len vtedy, ak je to diktované štýlom. V inom prípade je lepšie ich odmietnuť alebo nahradiť roletami alebo zadržanými záclonami.

  V škandinávskom štýle okná často zostávajú úplne bez textilného dekoru. Namiesto toho sú zdobené a obložia perlou krásne kvety. Recepcia je tiež obľúbená, keď stena, v ktorej sa nachádza okno, je zdobená tapetami.

  Na ploche 9 m². Obrázky alebo fotografie sa stanú vynikajúcou výzdobou. Nezahŕňajú voľný priestor a súčasne nastavujú miestnosť potrebnú náladu. Ak chcete, aby sa obraz stal centrom pozornosti, vyberte jasný obrázok a zaveste ho nad hlavu.

  Ako správne usporiadať nábytok?

  Pri usporiadaní nábytku v spálni 9 m2. stavať na architektúre miestnosti. Ak má pravouhlý tvar, potom je žiaduce priblížiť ho k viac štvorcovým. Okrem vizuálnych metód, o ktorých sme hovorili v dokončovacej téme, je možné to urobiť aj s nábytkom.

  Pre kompetentné usporiadanie spálne je veľmi dôležité premýšľať nad skladovými priestormi. Osobitná pozornosť by sa mala venovať zabudovaným skríňam. Vo vnútri je možné rozdeliť úseky na uloženie najrôznejších vecí: oblečenie, obuv alebo niečo iné. Bez ohľadu na to, aký šatník si vyberiete, je žiaduce, aby zrkadlil dvere.

  Ak chcete umiestniť samostatné zrkadlo do 9 metrovej spálne, musí byť správne umiestnené. Najlepšou možnosťou je to, že odráža svetlo, ktoré to zasiahne. Napríklad oproti oknu. Nesmerujte ho k posteli, pretože nie každý má rád neustále vidieť svoj odraz.

  Stred každej spálne je posteľ. Aby ste predišli naplneniu malej miestnosti, vyhnite sa veľkému nábytku Takže vysoká posteľ bude vyzerať zbytočne objemná a širšia, ktorá je viac ako 2 metre, bude "príliš" jesť.

  Je žiadúce, aby sa lôžko nestlačilo na stenu. Je lepšie pristupovať k nej z oboch strán. Ak tam nie je dostatok miesta na umiestnenie nočných stolov, urobte ich na objednávku.

  Niekedy je možné usporiadať posteľ s rohom. Toto riešenie bude mať veľa priestoru, najmä v obdĺžnikových miestnostiach, ale interiér spálne bude vyzerať dosť nezvyčajne.

  Osvetlenie v spálni je 9 m2. Mala by byť mäkká, ale mala by stačiť na všetky úlohy. Tento efekt je daný svietidlami s odtieňmi alebo špeciálnymi svietidlami. V malej miestnosti môžete použiť bodovú a centrálnu distribúciu svetla. Krása druhej je, že kvôli neobvyklému lusteru sa môže stať aj zaujímavým štylistickým pohybom.

  Keďže v spálni je málo miestností a nechcel by som obsadiť lampy nočného stolíka alebo podlahy, je lepšie zavesiť ďalšie svietidlá.

  Osvetlenie na rôznych úrovniach urobí 9 metrovú spálňu priestornejšou. Ak je tvar miestnosti rozšírený, mali by ste nasmerovať lúče svetla na kratšie steny. Budú sa odlišovať od dlhších. V takomto prípade sa tieto budú zdajú byť ďalej, ako skutočne sú a miestnosť bude mať tendenciu ku tvaru námestia.

  Oprava v malom spálni s rozlohou 9 m2. naozaj vyžaduje opatrnejší prístup. Celá situácia musí byť naplánovaná tak, aby nezabezpečovala zbytočný priestor a bola maximálne funkčná. Zozbierali sme túto galériu fotografií, aby ste mohli vidieť čo najviac originálnych techník a použiť ich vo svojom dizajne. Dúfame, že táto zbierka príde vhod!

  ABC opravy

  Budeme postaviť dom nezávisle od nadácie na strechu

  Nová dizajnová spálňa 9 štvorcových. m Fotografie troch projektov

  Dizajn spálne 9 m2. Moderný štýl s prvkami klasického štýlu je dobrým riešením pre malý priestor.

  V dekorácii miestnosti sa používajú svetlé farby, prírodné materiály, maximálny vzduch a svetlo. Spálňa vďaka tejto recepcii vyzerá vizuálne priestranná.

  Foto spálňa 9 štvorcových. m

  Minimálny počet nábytku nepreťažuje priestor. Nábytok je vyzdobený v rovnakých farbách ako dekorácia miestnosti: krém, svetlo béžová.

  TV na stene v spálni. fotografie

  Novinkami v spálňovom dizajne 9 m². fotografie

  Prvky dekoru sú prispôsobené dizajnu spálne: minimálne textílie v miestnosti s dôrazom na vankúše postele. Pôvodný interiérový vzor v podobe krídeliek dobre zapadá do konceptu spálne. Dôraz sa kladie na kvetinu v podlahe a čierny monitor na voľnej stene.

  Idea pre modernú spálňu 9 m2 m. Foto

  Malá biela izba - riešenie pre malú izbu

  Vďaka šikovnému dizajnu v spálni izba vyzerá dosť priestranne a nie je preťažená detailmi.

  Biela farba v úprave je zvolená na vizuálne zväčšenie medzery. Novosť 2016 spálňa design 9 štvorcových km. m. je nedostatok lustra a odvážne riešenie problému s osvetlením.

  Foto bielej spálne

  Stropné svietidlo v úzkom priestore by len zdôraznila deficitu priestor, takže je nahradený LED osvetlenie na okrajoch stropu. Bodové svetlo zo svetiel nad posteľou osvetľuje jednotlivé časti miestnosti, čo robí spálňu design 9 m2 m. Veľmi útulné.

  Foto malej bielej spálne bez lusteru

  Nábytok v izbe je veľmi jednoduchý. Aby ste sa neostrihli na seba, skrinka je zabudovaná do steny a orezaná bielymi panelmi. Zásuvky pod posteľou šetria miesto a spĺňajú princíp funkčnosti. Dizajn spálne 9 m2 metrov v tomto prípade nevyzerá preťažený.

  Myšlienka modernej spálne. fotografie

  Dizajn spálne 9 m2 m. v modernom štýle je navrhnutý vďaka bielej v dekorácii a interiéri miestnosti, rovnako ako minimálne detaily a akcenty.

  Štýlová malá spálňa v bielej a žltej farbe

  Ak dáte trochu fantazie, design spálne 9 štvorcových km. m. môže byť veľmi zaujímavé.

  Novosť 2016 spálňa design 9 štvorcových km. metrov - zmes štýlov. V našom prípade interiér používa prvky štýlu 60. rokov na pozadí všeobecného minimalizmu vo vnútri spálne.

  Fotografie spálne s jasnými akcentmi

  Dekorácia používa svetlé farby v súlade s pravidlom: čím je priestor menší, tým je farba dokončená. Hrubé prebublávanie steny je veľmi úspešne spojené s opláštenou opačnou stenou, v ktorej sú skrinka a plátno postavené. Zvyčajné dvere sú nahradené priesvitnými posuvnými dverami, ktoré tiež vizuálne zväčšujú spálňu.

  Dizajn spálne 9 m2 m vyzerá štýlovo a svieža kvôli nezvyčajným akcentom. Žltá farba na stene, v prvkoch svietidla a závesné svetlá nad posteľou oživuje miestnosť a dáva jej náladu.

  Mäkké kreslá v štýle 60. a čierneho a bieleho koberca dobre zapadajú do celkového dizajnu spálne 9 m2 m.

  Pôvodný luster v tvare žiarovky Iľjič umiestnené nad sedadlami, čo umožňuje minimálne náklady na priestor rozdelený na dve spálne oblastí. Štýlová polička nad posteľou nahrádza nedostatok dekorácie steny v miestnosti. Vďaka tejto dizajnovej spálni 9 námestí. m. v modernom štýle je perfektne udržiavaná a nie je vyčerpaná detailmi.

  Eklektický dizajn malého spálne 9 m². Spálňová šedá

  Vďaka premýšľavému dizajnu a kombinácii šedej, béžovej a tlmená žltá sa dizajn malej spálne s rozlohou 9 m2 ukázal ako pokojný a útulný. Obsahovalo všetko, čo potrebujete: posteľ, nočné stolíky, osmanské a dokonca aj šatňu.

  Konštrukcia malej spálne je šedá a žltá. fotografie

  Podľa myšlienky dizajnéra v závere spálne sa nachádzajú klasika a modernosť. Všetky prvky interiéru sú harmonicky kombinované a navzájom sa dopĺňajú.

  Na prvý pohľad to môže byť argumentoval, že dizajn spálne 9 metrov štvorcových v modernom štýle, ale keď sa pozriete pozorne, je jasne viditeľné klasické motívy.

  Takže štýlové moderné postele majú čelo s klasickými prvkami, ktoré sú vlastné štýlu rokoka. Na koberci môžete vidieť presne ten istý vzor ako na hlave lôžka. Klasický portál a nočné stolíky sú vyrobené v podobnom štýle. Pouf je vyrobený podľa výkresov dizajnéra a plne zodpovedá celej štylistike spálne.

  Na žiadosť hostiteľa v miestnosti bolo potrebné umiestniť dostatočne veľkú skriňu. Ale, ako je zrejmé z fotografie, spálňový dizajn 9 m2 m., by mohlo narušiť inštaláciu skrine, takže sa rozhodli urobiť šatník v rohu. Vďaka pastelovým farbám v dekorácii stien nie je táto miestnosť nápadná a vizuálne neukradne miesto.

  Osvetlenie podčiarkuje nejednoznačnosť zvoleného štýlu. Lustrové a nočné lampy sú vyrobené v klasickom dizajne. Vďaka odtieňom tkanín vychádza z nich jemné rozptýlené svetlo. Spoty, ktoré sa nachádzajú na bokoch postele na prvý pohľad, sa zdajú úplne na mieste, ale ak si spomeniete na pouf, posteľ a ostatné moderné dekorácie, všetko sa stáva jasným. Je to eklektizmus - spojenie štýlov. Lampy a škvrny navyše vykonávajú rôzne funkcie: škvrny poskytujú smerové svetlo, ktoré je pohodlné na čítanie, a zo svietidiel príde mäkké, tlmené svetlo, ktoré úspešne vytvára romantickú atmosféru.

  Falshkin v malej spálni. fotografie

  Hostitelia položili dizajnérovi náročnú úlohu - sústrediť sa na ich spiritualitu a lásku k umeniu. Preto hlavnými prvkami výzdoby spálne boli police s obrazmi a ikonami. Obliečky na vankúše a posteľné prikrývky sú vyrobené na zakázku v tóne s bagetami a symbolizujú spojenie všetkých prvkov návrhu spálne.

  Dizajnéri sa podarilo realizovať koncipovaný dizajn spálne s rozlohou 9 metrov štvorcových. m., napíšte tento dôkaz.

  Moderný dizajn malej spálne s rozlohou 9 m² v Moskve

  Spálňa sa rozhodla zdobiť sivými a béžovými tónmi so zlatými prvkami. Nad posteľou sa namiesto tapety používali horizontálne napnuté pásy béžovej tkaniny, medzi ktorými boli umiestnené LED pásy. Toto riešenie v dizajne spálne 9 štvorcových. m. vytvoril efekt zväčšenia priestoru a vizuálne rozšíril miestnosť, je jasne viditeľný na fotografii.

  V spálni, okrem postele, bolo potrebné umiestniť nočné stolíky a nočné stojany na ukladanie vecí, pričom sa neznižuje priestor. Vzhľadom na to, že neexistovali vhodné modely pre masový predaj, dizajnéri nariadili výrobu nábytku podľa rozvinutých výkresov. Všetky obrubníky nie sú viac ako 30 cm hlboké, takže môžu obsahovať potrebné veci, ale nevyužívajú príliš veľa priestoru.

  Hnedá spálňa. fotografie

  Dizajn spálne 9 m2 m., fotografia ukazuje, že sofistikovanosť a kompaktnosť - sa stali hlavnými komponentmi úspechu.

  Osvetlenie má vedúce miesto v dizajne spálne. Na bokoch postele sú nástěnné lampy s hnedými odtieňmi.

  TV na stene malého spálne. fotografie

  Na opačnej stene sú tri lampy z jednej kolekcie s lustrom, sú vyrobené zo zlatých listov prepletené a svetlo sa zdá, že sa pokúša prelomiť tento plexus.

  Na okraji stropu na oboch stranách je umiestnený LED pás. Vďaka takémuto podsvieteniu sa zdá, že strop je vyšší. Rovnaký typ doplnkového osvetlenia sa používa nad posteľou.

  Napriek veľkému množstvo svetla v intímnom prostredí spálni je uložený, a to môže zlomiť iba svetlo z okna, ktorá zaberá takmer celú stenu a príde na sex.

  Hlavný dekor v spálni je osvetlenie, najmä masívny zlatý lustr a nástěnné lampy z tej istej kolekcie. Ale ak sa pozriete pozorne, môžete vidieť umelé lotosové kvety v blízkosti TV a na jednom z nočných stolíkov. Napriek tomu na prvý pohľad, zdanlivo obyčajne vyzerajúce okrúhle strieborné prvky, ktoré sa nachádzajú nad nočnými stolmi. Zdá sa, že hrajú úlohu držiteľov odtieňov lampy, ale v skutočnosti sú akcenty, ktoré zjednocujú celú spálňu 9 m2. v modernom štýle.

  Svetlá 9metrová spálňa v modernom štýle. Moderná myšlienka

  Návrh spálne používa štyri základné farby: biela, čierna, fialová a žltá. Dizajn spálne 9 m2 m., foto nám umožňuje pochopiť, že aj keď sa zdá, že tieto farby sú úplne odlišné a nie sú v harmónii, návrhári našli spôsob, ako ich aplikovať tak, aby mali správny efekt.

  Biele steny symbolizujú slobodu, žlté a fialové odtiene - radosť a vitalitu a čierne - to sú zodpovednosti, ktoré sú priradené každej osobe.

  Fialové kresby na tapety v malej spálni. fotografie

  Vzhľadom k tomu, spálňa je vyrobená v štýle mládeže, tam je prakticky žiadny nábytok. Dizajn spálne 9 m2 m., Na obrázku je jasné, že hlavnou požiadavkou hostesky bolo umiestnenie veľkého, pohodlného lôžka a toaletného stolíka. Aj na bokoch postele sú nočné stolíky kontrastnej bielej a čiernej farby.

  Zrkadlo sa nachádza na čiernej zavesenej konzole a pod ním sú dva kufre, ktoré slúžia ako nočné stolíky s potrebným príslušenstvom. Jasným prízvukom v nábytku je žltá stolička na čiernych nohách.

  Na prvý pohľad je nepostrehnuteľné, že na stene, na ktorej sú dvere umiestnené, je vstavaná šatňa. Dizajn spálne 9 m2 m. s šatníkom v modernom štýle je charakterizovaný dobre premyslených systémov v inštalácii. Preto nie je potrebné používať ťažké krídlové dvere, namiesto nich je možné namontovať posuvné dvere a stanú sa úplne neviditeľnými.

  Žlté kreslo v spálni je 9 m². fotografie

  Pre osvetlenie v spálni sa používajú dva typy svietidiel. Tri tmavé lampy rôznych geometrických tvarov sa nachádzajú v blízkosti postele v rôznych výškach a niekoľko bodových svetiel je namontovaných v strope nad toaletným stolom a v blízkosti dverí.

  Spálňový dizajn s rozlohou 9 m² v modernom štýle zahŕňa aj dekoratívne stropné osvetlenie pozdĺž postele a vertikálne osvetlenie proti dverám.

  Fialové záclony v spálni. fotografie

  Najjasnejšie prvky výzdoby v spálni sú veľké fialové púpavy na bielom pozadí. Môžete tiež vidieť abstraktný obrázok a obrázok na nočných stoloch. A na toaletnom stolíku je váza so zelenými vetvičkami.

  Veľké okno, púpava a vetvičky zdôrazňujú túžbu milenky, aby bola čo najviac v prírode a vychutnávala si jej jasné farby.

  Malá spálňa 9 m2 m. v modernom štýle. Modré a žlté farby

  Spálňa je vyzdobená v jasných prírodných farbách. Dizajn spálne 9 m2. v modernom štýle kombinuje dobre zvolené farby. Hlavný odtieň je biela, hrá rolu druhu polonaise, na ktorom sú odhalené ostatné farby. Pri výzdobe stien sú viditeľné rastlinné ozdoby - to sú vetvy stromov s vtákmi na nich.

  Hlavným prvkom nábytku je veľká posteľ. Na stranách sú zavesené nočné stolíky. Na opačnej stene pri okne je zrkadlo pripevnené k zavesenej konzole čiernej farby. Pod zrkadlom na sebe sú čierne a biele puzdrá, ktoré pôsobia ako nočné stolíky s toaletnými potrebami. V blízkosti zrkadla je žiarivo žltá stolička, na objednávku v jednej farbe s obliečkami na vankúše.

  Modrá deka v spálni. fotografie

  Vo stene, v ktorej sa nachádzajú dvere, je priestorný šatník. Vývoj spálne 9 m² m. s šatníkom v modernom štýle, dizajnéri nemohli rozhodnúť o farbe stien dlhú dobu, pretože hlavnou požiadavkou zákazníka bola skriňa, ktorá by nebola viditeľná. A naozaj v inej farbe by taký dizajn určite mohol byť viditeľný, ale v bielom sú všetky podrobnosti skryté, dokonca aj masívny šatník.

  Samozrejme, hlavným zdrojom denného svetla je veľké okno, ale večer, keď je potrebné rozsvietiť lampy, majitelia majú na výber.

  Dizajn spálne 9 m2 m., obrázok ilustruje, že spálňa používa niekoľko svetelných zdrojov. Osvetlenie nad toaletným stolom poskytuje bodové svetlá, ktoré sú namontované na strop. Na stranách postele sú tri čierne lampy neobvyklého geometrického tvaru. Na strop pozdĺž steny nad hlavou lôžka je upevnený LED pás. Rovnaké osvetlenie sa nachádza oproti vstupným dverám, jediný rozdiel je, že je inštalovaný vertikálne.

  Kombinácia jasných farieb a neočakávaných odtieňov zaujíma popredné miesto v dizajne spálne. Posteľná bielizeň a závesy sa vyrábajú na objednávku. Nezvyčajné stoličky a čierne lampy boli tiež vyrobené podľa špeciálne navrhnutých výkresov návrhárov.

  Dizajn spálne 9 m2 m., foto ukazuje, že všetok nábytok a každý prvok interiéru hovorí o individualite ľudí, ktorí v ňom žijú.

  Krásny dizajn malej spálne 9 m2 m: fotografie a 5 zvýraznení

  Malá spálňa s vhodne zvolenými farbami, nábytok a dekor prvky môžu byť veľmi príjemné a originálne v mnohých domácnostiach v rámci spálni je daný menšia veľkosť izby, ale so správnym výberom farieb a dekoratívnych prvkov, môže to byť krásne, originálne, pohodlný. Pri plánovaní interiéru pre malú spálňu je potrebné vykonať veľa úsilia, pretože to vyžaduje príslušný umiestnenie nábytku a výberu povrchových materiálov, ktoré pomôžu, aby vybaviť miestnosť opticky priestrannejšie a jasnejšie. Štýlovo a krásne zariadiť malú veľkosť spálňu, je potrebné sa zbaviť všetkého prebytočného a masívnym nábytkom nahradená ľahší a funkčných variantov. Okrem toho je nutné správne naplánovať umiestnenie nábytku, takže môžete obrátiť na posteľ na oboch stranách.

  Originálna spálňa 9 m2 m

  Priestorový dizajn s rozlohou 9 metrov štvorcových by mal byť čo najkomfortnejší a najfunkčnejší a mali by ste vizuálne zväčšiť priestor miestnosti.

  Ak chcete vytvoriť krásny a originálny dizajn v spálni, pred vykonaním opráv musíte brať do úvahy faktory ako:

  • Forma miestnosti;
  • Rozmery otvorov dverí a okien;
  • Umiestnenie miestnosti;
  • Počet lôžok;
  • Štýlové preferencie.

  Do interiéru spálne 9 m2 M vyzeralo originálne, dodržiavať skutočnosť, že miestnosť by mala byť minimálny nábytok, a posteľ je vybraná nielen pohodlné, ale aj funkčné

  Spálňa 9 m 2 vyžaduje prítomnosť klasického minimalizmu, pretože má malé rozmery a je jednoducho nemožné usporiadať veľa nábytku v miestnosti. Pri usporiadaní spálne malého rozmeru by ste mali uprednostňovať úzke a vysoké skrinky, u ktorých by mali byť zabudované zrkadlá, ktoré vám pomôžu vizuálne vizuálne zväčšiť interiér.

  Pri výbere lôžka by ste mali uprednostňovať pohodlné a funkčné modely so zásuvkami určenými na uloženie potrebných postelí. Namiesto objemných nočných stolov je najlepšie použiť regály, ktoré je možné umiestniť na obe strany hlavy lôžka. Návrh spálne musí byť vyvíjaný na základe jeho konfigurácie, takže ak je obdĺžnikový, môžete trochu zvýšiť miestnosť pomocou zrkadiel alebo dokončiť v svetlej farbe. Navyše, pri vykonávaní dekorácie môžete na jednu stenu vložiť tapetu s obrázkom ulice alebo mestskej krajiny. Tým sa vytvorí určitý pocit pokračovania v miestnosti.

  Ako vybaviť malú spálňu 9 m2 m: návrh funkcie

  Moderný interiér krásnych a štýlových izieb zahŕňa výber najfunkčnejších prvkov a kvalitných povrchových úprav. Všetky prvky interiéru by mali byť vybrané tak, aby odpočívanie v spálni bolo čo najväčšie.

  Pri dokončovaní je najlepšie použiť prírodné prvky, najmä ako:

  Zvláštnosťou návrhu malej spálne je, že pri dokončovaní je najlepšie použiť prírodné materiály

  Zariadiť spálňu najlepšie nábytok z prírodného dreva, má pozitívny vplyv na celkový stav človeka, ktorý je určený pre dobrý odpočinok veľmi dôležité. Veľmi zaujímavá je klasický štýl použitý v interiéri malej veľkosti spálne, pretože nábytok z masívneho dreva, a to nielen opticky rozšíriť interiéru spálne, ale tiež vytvoriť zvláštny dojem luxusu a vycibreného vkusu.

  Osobitná pozornosť by sa mala venovať príslušenstvu, takže v spálni môžete umiestniť krásne rastliny, vďaka čomu bude miestnosť veľmi útulná. Veľmi opatrne musíte brať do úvahy výber textilu, pretože musí byť navrhnutý v jednej zvolenej farebnej schéme. Najlepšie je, ak sú odtiene pomerne ľahké, pretože tmavé farby môžu znížiť priestor miestnosti a zbaviť ju ľahkosti.

  Štýlový dizajn spálne 9 m² m v Chruščov

  Mnoho ľudí vie, že byty v Chruščova nie je príliš veľký vo veľkosti, takže výber interiérového dizajnu a usporiadanie priestoru je potrebné pristupovať veľmi opatrne, pretože inak by sa priestor miestnosti bude zdať ešte menšie, a to nebude príjemné.

  Spálňa v Chruščov je iná v tom, že má:

  • Malá veľkosť;
  • Nevhodný obdĺžnikový tvar;
  • Nízke stropy.

  Skôr nepríjemné usporiadanie spálne, nachádzajúce sa v Chruščove, vyžaduje osobitný gramotný prístup. Ak je miestnosť vyzdobená v svetlých farbách, môžete vizuálne zvýšiť voľný priestor, takže je najlepšie použiť farbu alebo tapetu z béžovej, bielej, žltej farby. Ak je tapeta s obrázkom, potom by nemala byť veľká.

  Vzhľadom k tomu, že spálňa v oblasti Chruščov je malá a s nízkymi stropmi, je potrebné zdobiť miestnosť vo svetlých farbách vizuálne zvýšiť priestor

  Ak chcete pridať priestor do malej miestnosti, je najlepšie nainštalovať posuvné dvere, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo.

  Veľmi často spálňa v Chruščov môže byť celkom tmavá, pretože okná v tejto miestnosti sú malé a nie je dostatok prirodzeného svetla. Preto je potrebné veľmi kompetentne vykonať umelé osvetlenie. Ak chcete vybaviť malú spálňu ako svietidlá, najlepšie je vybrať malé plafondy z matného skla, diódovú pásku a reflektory.

  Vzhľadom k tomu, v stropu Chruščov nie je vysoká, potom napätie a zavesené stropy sú absolútne nevhodné pre usporiadanie miestnosti. Najlepšie je jednoducho ich vyfarbiť alebo ich natrieť svetlou farbou.

  Dôležité! Pri usporiadaní malej spálne, je najlepšie urobiť predbežné usporiadanie miestnosti.

  Moderná spálňa 9 m2 m: fotografia

  Spálňa je miestnosť nielen na spanie, ale aj na kvalitný odpočinok. V tejto izbe osoba trávia veľa voľného času, a tak ju usporiadajte tak, aby bola veľmi pohodlná a relaxačná.

  Pri usporiadaní 9 metrovej spálni stojí za výber takýchto štýlov:

  Všetky tieto štýly dizajnu priestoru sú skôr lakonické, ale líšia sa osobitným komfortom, funkčnosťou a dokážu priniesť do interiéru pocit útulnosti, pokoja a harmónie. Veľmi zaujímavá je spálňa, vyrobená v štýle minimalizmu, pretože tam nie sú absolútne žiadne zbytočné detaily a v tejto miestnosti sa môžete úplne oddýchnuť a mať dobrý odpočinok.

  Usporiadaním malej spálne by ste mali venovať pozornosť štýlu moderného, ​​high-tech, etno, minimalizmu a japonského štýlu

  Pre malú spálňu je štýl krajiny perfektný, pretože sa vyznačuje osobitnou romanticitou, komfortom a komfortom. Ako dekoráciu je najlepšie vybrať si prírodný strom alebo materiály, ktoré napodobňujú farbu a štruktúru stromu. Záclony a textílie by mali byť ľahké a vyrobené z prírodných tkanín. Pridanie farby v zdobenom interiéri pomôže prútenému nábytku.

  Malá spálňa by mala byť vybavená pódiom, vstavanou skriňou. Namiesto toaletného stolíka je najlepšie vytvoriť regál, do ktorého by sa dal umiestniť tanečník. Preto bude možné ušetriť voľný priestor.

  Ako vybaviť malú spálňu 9 metrov: interiérový dizajn, foto

  Malá spálňa môže byť celkom štýlová a krásna, najdôležitejšou vecou je správne pristupovať k dizajnu tejto miestnosti. Pri usporiadaní malej spálne je veľmi dôležité kompetentne priblížiť výber farebných kombinácií, ktoré harmonicky vyzerajú v dizajnovom priestore.

  Pri zdobení spálne si môžete vybrať farby, ako napríklad:

  Spálňa malej veľkosti môže byť celkom štýlová, ak zvolíte správnu farebnú schému

  Vzhľadom k tomu, spálňa by mala byť umiestnená na posteli a odpočinok, je najlepšie zdobiť túto izbu vo svetlých farbách. Pri výbere farby pre dizajn spálne, musíte zvážiť, na ktorú stranu chodí miestnosť. Ak spálňa ide na severnú stranu, najlepšie je vybrať teplé a svetlé odtiene. Ak je spálňa na južnej strane, potom môžete pri dokončení spálne použiť studené farby.

  Útulný dizajn malej spálne 9 m2 m (video)

  Ak chcete, aby spálňa vyzerala viac štýlovo, môžete kombinovať tmavú tapetu so svetlými farbami, pretože to dáva interiéru osobitý luxus. Po pohľade na fotografiu o tom, ako sú skutočné malé izby vybavené, si môžete byť istí, že s kompetentným prístupom je možné urobiť interiér jedinečný. Malá spálňa môže byť veľmi štýlová a útulná, najdôležitejšou vecou je kompetentný prístup k usporiadaniu tejto miestnosti.

  1
 • Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  43 − 38 =