Krásne vidiecke dvory

Dvorka súkromného domu: 33 fotiek záhonov, sáun a letných kuchyn

Ako nádherné môže byť nádvorie súkromného domu, ak sa dôsledne a premyslene uplatňuje snaha o jeho zlepšenie? Poďme sa pozrieť na príklad fotografie tohto dvora, ako sa vytvoril jeho krajinný dizajn a miesto bolo upravené.

Predná záhonová kvetina s nepretržitými trvalkami dobre znáša teplo aj nedostatok pravidelného zavlažovania.

Súkromný dom dvor: fotky záhonov

Tento krásny záhon vo dvore súkromného domu nepreukázalo, že by zrazu, na prvý pohľad, až sa dom musí byť dokončené, a po celú dobu a energie vynaložené na jeho zlepšenie, bola len predné trávnik.

Aby sa zabránilo chaotickému rozmanitosti krajinného dizajnu nádvoria, bolo prijaté jednoduché a praktické riešenie - vytvorenie záhonov farby rastlín.

Jedná sa o jeden z najodolnejších pohľadov mrazu na rododendrony, ktorý dobre znáša slnko aj čiastočný tieň.

1

Kvetinová záhrada vedľa terasy v záhrade bola vytvorená v striebristých tónoch - cyst, cineraria, palina, strieborná vrba. Móda pre takéto lôžka v krajinnom dizajne nie je náhodná - tieto strieborné šnúrky budú vyzerať rafinovane a štýlovo v každom dvore.

A to bola doba závislosti na ružovej farbe.

Nie je nič príjemnejšie ako robiť výnimky z pravidiel pre seba - táto záhonová kvetina sa ukázala celkom pestrá kvôli kvitnúcej japonskej dule.

Ale kvitnúca dule je naozaj nádherný pohľad na záhradu.

V najvzdialenejšom a tienistom rohu nádvoria bola zastrešená biela kvetinová záhrada. Táto kvetinová záhrada len čarovne vyzerá večer, zdá sa, že žiari v tme - takzvaný efekt "mesačnej záhrady". Krajinný dizajn dvora využíva tieto kvetinové záhrady tak na osvetlenie temných zákoutí záhrady, ako aj na vizuálne rozšírenie veľkosti pozemku.

Bol to pokus o vytvorenie záhrady v japonskej moci: zábradlie, štrk, ihličnany. Bohužiaľ, pokus bol považovaný za neúspešný.

Toto je ďalší experiment na nádvorí súkromného domu - malý rybník s kvetinovou záhradou. Kvetinová záhrada bola všeobecne schválená, rybníček malý a nevzhľadný - a bol opustený.

Ďalšia kvetinová záhrada s delfiním vo dvore.

A nenáročná manžeta s potešením naplní akékoľvek miesto na dvore.

Ako ukazuje prax, najkrajšie kvetinové záhony na nádvorí súkromného domu sú tie s rastlinami, ktoré majú výšku alebo viac metrov. Vidia sa z diaľky a vytvárajú hlavné zázemie na záhrade. Je dôležité vybrať rastliny, ktoré udržujú svoj dekoratívny po celú sezónu - ideálny v prípade, že kvitnú po celé leto, ale je to prijateľné, ak po odkvitnutí listy zostávajú čisté a krásne. Pre základy záhony sú najlepšie kvitnúce kríky (rododendron, hortenzie, jazmín, orgován, dule, bazy čiernej) - vytvára veľké množstvo farieb a nenáročný. Kým ich kvitnutie bolo luxusné, musíte ich orezať a nakŕmiť včas.

Dvor súkromného domu: fotka verandy, garáže a kúpeľa.

Najlepším miestom pre vychutnanie si výhľadu na záhradu je veranda.

Môžete sa tu tešiť nielen z krásneho výhľadu na nádvorie, ale aj z dobrého rozhovoru v blízkej spoločnosti pri stole.

Chutné rustikálne pochúťky sú tiež súčasťou potrieb života na vidieku.

Útulný dom pokúša zachrániť chlad v letnom horúčavu.

Tichý vidiecky interiér vytvára prosperujúcu svetlejšiu náladu ako módne moderné dizajnérske nálezy.

"Príčina čas, zábavná hodina" - toto staré pravidlo umožňuje dobre pracovať a s potešením odpočinúť.

Dvor tohto súkromného domu sa postupne zlepšuje - v minulom roku bola v blízkosti garáže postavená krásna kvetinová záhrada.

A ďalšia kvetinová posteľ v rovnakom štýle od zadnej strany dvora.

Kvety našli svoje miesto aj na ceste.

Jedna z týchto stôp na nádvorí vedie k malému kúpeľu.

Z ktorých večer môžete vychutnať nádherný výhľad na rieku.

Váš dvor súkromného domu môže byť vyrobený v inom štýle - môže byť jasný a energický alebo jemný a premýšľavý. To všetko vytvárajú farby kvetinových záhonov - od nádhernej bielej, modrej a striebornej až po jasne žltú, červenú a ružovú. Na druhej strane nie je potrebné robiť kardinály v dizajne krajiny - všetko sa mi páčilo - zajtra budem čistiť všetky staré rastliny, kúpiť módne kvety. Odstránenie rastlín je vždy jednoduchšie ako pestovanie a pestovanie. Preto sa postarajte o už existujúce rastliny a budujte svoj dizajn na dvore, berúc do úvahy to, čo už máte.

Dvor súkromného domu: fotografia skleníka a letnej kuchyne.

Na pestovanie sadeníc bol na južnej strane stodoly pripevnený malý skleník. V zime sa používa ako ďalší úložný priestor.

Letná kuchyňa vo dvore začala s výstavbou jednoduchého dreveného stola vedľa barbecue.

Potom mu bolo pridané sto s lavičkami.

Počas výstavby letného domu sa do tejto časti záhrady presunula letná kuchyňa.

Pred rokom bolo rozhodnuté nahradiť otvorené altánok uzavretým, takže by bolo funkčnejšie.

Terasa bola dokončená, takže stavba rámu trvala dlho.

Yard súkromný dom fotka dokončený krytý altánok. Letná kuchyňa s grilom sa nachádza na pravej strane altánku, v tomto roku sa plánuje, aby sa jeho záhradou.

Dizajn nádvoria súkromného domu berie do úvahy, že každá rastlina v záhrade má svoje vlastné výhody a nevýhody (ako to však máme s vami). Niektorí kvetú hojne, ale nie dlho, tí druhí milujú slnko a piesok, zatiaľ čo iné sú príťažlivé pre škodcov. Skúsený majiteľ nájde svoje miesto pre každú továreň - a každý sa bude cítiť ako doma.

Ak sa vám na týchto fotografiách páči nádvorie súkromného domu, budeme radi v stanovisku vyjadriť svoj názor.

Nápady na krajinný dizajn nádvoria súkromného domu na fotografii

V závislosti na tom, čo dom sám, to je individuálne, alebo ubytovňu, veľký alebo malý, ktorý sa nachádza v obci, chaty, historickej časti mesta, alebo v obrovskej krajine desiatok hektárov, zmeniť dizajn súkromného dvore domu. na umiestnenie haciende, založené na možnom využití pôdy a pri zohľadnení svoje vlastné preferencie založené, môžete začať plánovať krajinných oblastí nádvorí a výber predmetov, ich zdobenie.

Spôsoby realizácie koncipovaných:

 • nezávisle na sebe;
 • majstri firmy so špecializáciou na terénne úpravy;
 • sily mzdových pracovníkov, ktoré organizuje a kontroluje vlastník domu.

Miesto vlastníctva domu určuje príslušné požiadavky na dizajn okolia.

Regulovaný výškový, priehľadný a výrobný materiál plotu (alebo jeho absencia)

Prísne požiadavky na vzhľad sekundárnych budov na mieste

Ak je označenie pozemku pozemkov súkromnej domácnosti, potom sú prístavby vo dvore povolené

Jeho vzhľad by mal zodpovedať existujúcemu obrazu mesta

Okrem vyššie uvedených funkcií má každý typ súkromného domu charakteristiky, ktoré ovplyvňujú hlavné rozhodnutia pri navrhovaní územného projektu v oblasti dvora.

 • Cottage. Výhodou tohto domu je prísne dodržiavanie stavebných predpisov a stavebných pravidiel a mínus architektonické požiadavky predpísané v zmluve a riadené správou chatovej komunity. Kupujúci, ktorí podpíšu zmluvu, sa automaticky dohodli, že ich budú dodržiavať pri inštalácii ďalších budov na webe. Tieto obmedzenia sa vzťahujú na prístavby, vedľajšie budovy, zelene. Niekedy doklady môžu dokonca naznačovať nemožnosť umiestnenia kúpeľa. Preto sa majitelia panstva, postavený v empírovom slohu, keď sa objavil náhle vrazil do poľnohospodárstva, nebude fungovať v priebehu niekoľkých rokov vybudovať v zapadnutom kúte nádvorí malý kurník alebo kontajnera pre kompost. Je možné, že aj vysadený strom so svojou siluetou poruší všeobecnú architektonickú koncepciu, a preto bude musieť byť znížená.
 • Vidiecky dom. Je dobré, že môže byť postavený, kombinujúci rôzne štýly. Všetko závisí od túžby majiteľa. Prístavby sú povolené, sú umiestnené na území nádvoria v súlade so sanitárnymi normami.
 • Zámok v historickom centre mesta. Majiteľ očakáva veľké ťažkosti pri príprave dokumentov na výstavbu garáže, iných dcérskych budov, ktoré porušujú historický vzhľad. Je takmer nemožné zmeniť správu architektúry.
 • Pozemok je na území rozsiahlych pozemkov. Trvá to monumentálne projekt a vynikajúci talent krajinného architekta, pracujú v tandeme s staviteľmi povýšiť obrovský priestor, že ju podriadi logiky tvorivého plánu, rozdelené do zón na základe používania, a potom zlúčené do harmonický celok.
 • Dacha v partnerstve so záhradou. Kompaktný, útulný priestor, pri navrhovaní je potrebné na malej ploche dvora usadiť všetko potrebné pre úplné odpočinok. Výstup: nastavte minimálnu veľkosť toho, čo chcete mať. Je tiež potrebné zvážiť optické ilúzie. Ako dobre vidieť vyhliadky môže urobiť väčší objem aj malú plochu, takže zrkadlo, zarámované rastlinami na konci uličky, môže výrazne posunúť hranice.

Rozloženie zón súkromného vlastníctva

Štýly, najčastejšie používané pri konštrukcii nádvorí akéhokoľvek súkromného domu - anglickej krajiny, japonská záhrada, francúzsky pravidelný, stredomorskom štýle ruského panstva, rovnako ako prostý všetkých znamení času "natívne", tj eklekticizmus, kombinácia veľmi rozdielnych prvkov. Uvedomujúc si krajinný dizajn jeho vlastníctva, nie je potrebné úplne vydržať štýl, môžete sa obmedziť len na niekoľko techník, "hodiť" štylistickú fleur na objekt.

Bez ohľadu na to, ako ste nastavili dom (výstavba hlavnej budovy sa odporúča naplánovať tak, aby nezakrývala záhradu a zeleninovú záhradu), stále je to centrum dvora. Smerom k peším chodníkom je k nemu pripojená príjazdová cesta, chodníky pre chodcov a ďalšie budovy zámku. Každý z prvkov musí zodpovedať hlavnej štruktúre na mieste, zdôrazniť ho, prezentovať vzhľad návštevníka, ktorý najlepšie prišiel k autorovu dizajnu nádvoria súkromného domu.

Všetky súkromné ​​nehnuteľnosti môžu byť rozdelené do troch veľkých priestorov podľa ich miesta určenia. Patria sem: miesto odpočinku, územie hraničiace s hlavným domom, zeleň s prístavbami.

Viac o zónach dizajnu krajiny

Rekreačná oblasť sa dá rozdeliť na zábavu aktívnej časti rodiny, sektor "letnej kuchyne" a relaxačný kútik, relaxačnú dovolenku. Prvým z nich je altánok, detský kútik (pieskovisko, hojdačky, schody), drevený dom, športové ihrisko. Druhým je barbecue, gril, pec komplex. Tretí kombinuje rybník, saunový komplex, tienistých zákutí záhrady: milovníci lavička kníh prelamované pod vysoký strom, letohrádku tvorivé samoty. Mali by byť zdobené kvetinovými vázami, ktoré podporujú spoločnú záhradnú farbu. Kombinácia farby, mieru a arómy - to je zvyšok v dedinskom dome.

Zelená zóna zahŕňa záhradu, ovocnú záhradu, živé ploty z bobuľovitých kríkov. Mal by byť umiestnený mimo vjazdu na mieste, aby sa minimalizoval vplyv cestného prachu, výfukových dymov na rastliny. Budovy v záhrade môžu byť vyriešené vo vidieckych alebo rozprávkových štýloch. Stať sa módnym pre absolútne mestských obyvateľov miznutia - kuracie slepice pre nosnice, vyrobené podľa pôvodného dizajnu, zdobia miesto. Pivnica - hobitárny dom Bilbo so zemou trávnatou strechou - umožní ukázať kreatívnu predstavivosť.

Detská chata na mieste

Niektorí ľudia odporúčajú robiť zelené strechy "psevdotravyanoy" nahradiť zmrazenie byliny, ktoré vyžadujú značnú základnú rovinu, obliekanie, pravidelnú zálievku, odolná voči suchu zakrádajúcu sukulenty, zakrpatený rozchodník. Tieto rastliny vytvárajú veľkolepý objemný koberec, ktorý si nevyžaduje špeciálnu starostlivosť.

Priľahlé územie pozostávajúce z prednej vstupnej zóny (vstupná skupina, parkovisko, garáž, brány) a pozemok priľahlý k domu z zadnej strany je vizitkou majiteľov. Je veľmi dôležité nielen to, čo je za plotom, ale aj to, čo ostatní vidia pri návrate do domu. Spevnené príjazdovej cesty, oplotenie atraktívne, krásny e-mailovej schránky na bráne alebo kameňa plotové stĺpiky, kvitnúce pupenec - to všetko vytvára atmosféru priateľskej a pohostinné domu, lahodí oku susedom obdivovali ľudia okolo.

Piva znamená cestu von z domu do záhrady, za prítomnosti terasou, kde skupina umiestnená falšovaný alebo prútený nábytok, kvitnúce záhony, sánkarská dráha, alebo umelo vyrobený fontánu. Naplánujte návrh dvora tak, aby sa otvoril pohľad z obývacej izby, centrálnej miestnosti v dome. Pri pohľade na zmenu záhrady zo sezóny na sezónu - zasnežené, kvitnúce, jasné jeseň - občas obdivujete tvorbu rúk.

Špeciálne objekty veľkého pozemku

Pri navrhovaní veľkého priestoru zohľadnite priority majiteľov, smer ich činnosti, koníčky. Na území pozemku sú vyčlenené špeciálne plochy pre stáje, uličky na jazdenie a prechádzky, záhrada, park s arborickými poliami, spojené trávniky. Pre majiteľov, ich dospelých detí, údržbárov, niekoľko budov je od seba vzdialené. Ostatné stavby - garáže, ktoré ubytuje zbierku historických automobilov, pseudo-stodoly, ako miesto pre galérie, altánok na kopci, ktorý vám umožní prieskum okolia, krytý bazén, zimná záhrada - odrážať majitelia záľuby. Tiež môže byť naplánované tenisový kurt, futbalové ihrisko, minigolf, lodné dok, obrovské zásobníky ovinutý kanály s mostov a prejazdov, spájajúce jednotlivé rohy majetku.

Okrem veľkých objektov musí byť veľký priestor nasýtený "kôrou", rohmi, kde je zaujímavé hľadať, a ak sa tam dostanete, nechcete odísť. Pergola, réva-pokryté, biela socha v kroví kvitnúce jazmínu, kočiar pre rastliny scén, kde si môžete schovať z domova, cítiť chuť samoty, zlúčiť s prírodou.

Ako zvláštny receptor na recepcii na území veľkého zámku je zaujímavé použiť ukazovatele s názvami trás, ktoré sú navrhnuté na základe štýlu všeobecného vzhľadu. To je organizačne správne a navyše umožní hrať s hosťami v službe "Nájdi ma".

Plánovanie terasy na nádvorí s bazénom

Budeme venovať trochu viac pozornosti návrhu "zelenej" zóny súkromného domu. V záhradnom dizajne bola obľúbená v posledných rokoch bežná záhrada, replika francúzskych kráľovských záhrad. Okrem estetického dojmu je táto verzia usporiadania záhradnej plochy vhodná pre starostlivosť a prácu v nej. Obložené chodníky, vysoké obrubníky, lemované lôžka, symetria, čisté čiary, dodržiavanie proporcií takmer ideálne. Závod objekty nastavená ako pravítko, starostlivo triedené rastom, kríky konfigurácie, ktoré podporujú ročné formatívne prerezávanie, ovocné stromy na mreže - to všetko robí na záhrade matematicky harmonický, viditeľný v rôznych rovinách s výraznou časťou hlasitosti. A nepokojné farby záhradnej vegetácie vyhladzujú dojem bezduchých štandardov a prinášajú prebublávanie života.

Pravidelné plánovanie dobre organizuje kuchynskú záhradu s minimálnymi rozmermi. Je zrejmé, že vypočítaná priestor požadované každej rastliny, vysoká alebo stupeň hrebene, ploché distribuovaných vetvy ovocných stromov, ktorá zaberá menej miesta utesnená výsadbu plodín dovolené realizovať všetky praje zobraziť neobmedzený letu predstavivosti v obmedzenom priestore.

Opačný je bežný - záhrada vo voľnom štýle, kde sú zmiešané rôzne rastliny a ich dostupnosť je určená len túžbou. Podľa princípu "drahý pre moje srdce", tu sú umiestnené v susedstve ružových kríkov, okrasnej kapusty, nechtíkov, zemiakov. Záhradná záhrada je oddelená od iného priestoru a barbarstvo domácich zvierat nízkym plotom. Strážca pred brankou sa môže stať figúrkou vtipného malého muža v klobúku so širokým okrajom. Zaujímavou technikou je pristátie na poliach klobúka v tenkej vrstve substrátových sukulentov, ktoré nevyžadujú veľa pôdy a vlhkosti.

Osvetlenie lokality - veľkolepý dizajnový príjem

Návrh krajiny na dvore sa nezobrazuje bez osvetlenia v tme. V noci sa záhradné domčeky a získať iné obrysy, zdôraznila lúče lampy vybrali štýl a materiál pre výrobu k celkovému dizajnu danej oblasti.

Usporiadanie osvetlenia trate je možné vytvoriť sieťou elektrických káblov, ktoré boli odvádzané z hlavného zdroja elektrickej energie, alebo zabezpečiť použitie úplne slobodnej slnečnej energie. Ak používate najnovšiu verziu kúzelné jasné osvetlenie nefunguje, ale jeho hlavné funkcie - zabezpečiť bezpečný pohyb osôb po cestách súkromnom pozemku v noci - akumulačná batéria bude riadne vykonávať.

Môžete poraziť špeciálny objekt domu so svetlom. Dobre premyslené ľahké skupiny obmedzia zvyšnú zónu okolo cesty, pridelia rybníku žiariacemu svetlu na vodnej ploche - očarujúce pohľad, ktorý sa priťahuje ako magnet. Sedieť na brehu osvetleného jazierka a pozerať sa na hviezdy - kvôli tejto potešenie sa buduje vidiecky dom, prehliada sa návrh jeho dvora.

Krásny dizajn nádvoria súkromného domu s vlastnými rukami

Pozdravy našich drahých čitateľov! Ak vás priťahujú nádherné vidiecke dvory a snívate o opakovaní niečoho podobného vo vašom dome - ste na správnom mieste.

V dnešnom článku prezentujeme niekoľko možností s fotografickými príkladmi ako vytvoriť neobvyklý a estetický dizajn mimo areálu. Výsledný exteriér bude mať jedinečný vzhľad, ktorý vás poteší, vaša rodina a priatelia.

Pokiaľ ide o súkromný dom a priľahlý pozemok, väčšina zahŕňa záhrady alebo záhrady pokryté turbulentnou vegetáciou. Stojí za zmienku, že to nie je vždy prípad. Teraz je veľmi populárne zaobstarať miesto ako rekreačná oblasť, ktorá sa nachádza na nádvorí súkromných domov.

Tento trend má dobrý dôvod - nie každý chce pracovať v záhrade, vodiť ju alebo ju vykopať, prichádza z práce. Najmä ak bol náročný deň. Chcem prísť a relaxovať na útulnom mieste. Preto väčšina radšej odpočíva vo vidieckom dome než práca. Nižšie ukážeme a povieme, ako vytvoriť jedinečný exteriér do súkromného domu.

Kombinácia záhrady a rekreačnej oblasti

Prvá možnosť, ktorá stojí za to prezentovať - ​​malé posadené postele a miesto na voľný čas. Samozrejme, prítomnosť záhrady prináša pevné zásluhy - môžete jesť zdravú, chutnú a čerstvú zeleninu bez návštevy supermarketov. Nie je však potrebné prideliť všetku voľnú kapacitu tejto spoločnosti.

Môžete vytvoriť malé predné záhrady alebo postele a zostávajúci priestor pre iné potreby.

Môžete dokonca postaviť malý skleník - a potom zelenina a ovocie vás potešia po celý rok. Najdôležitejšie je prideliť pod to správne miesto, inak môžete nesprávne vypočítať a odpočinúť jednoducho nebude nikde.

Postarajte sa o svoj dom. Vytvorte mu atraktívny vzhľad a dokonca aj ľudia, ktorí prechádzajú, budú chcieť navštíviť vašu "oázu". Niekoľko nápadov, ako ich realizovať, sú uvedené nižšie. Váš dvor bude hrať s novými odtieňmi a odpočinok prinesie dvojité potešenie.

Možnosti zvýšenia atraktívnosti lokality

Vytváranie exteriéru vlastnými rukami vám môže priniesť obdivujúce pohľad a recenzie tých, ktorých pozvete do svojho domova. Okrem toho budete hrdí na svoju prácu.

Atraktívnosť dizajnérov je dôstojným podnikaním, ak máte minimálne skúsenosti s usporiadaním.

Špecializovaným službám vzniknú zbytočné náklady a výsledok môže byť šablónou.

Preto predstavujeme malý zoznam zaujímavých nápadov, ktoré by ste mali určite využiť:

 1. Zlepšite svoju verziu stránky. Položte trávnik, položte niekoľko kríkov a pridaním kvetinových záhonov získate krásnu a útulnú terasu. Nezabudnite na predné záhrady, ktoré sa môžu stať nepostrádateľnou výzdobou.
 2. Dekoratívne prvky zriedia atmosféru vašej rekreačnej oblasti a dizajn začne "dýchať" nové farby. Môžete využiť záhradné sochy, kvetináče, starý nábytok a remeslá z rôznych materiálov.

Najdôležitejšie je správne hrať na usporiadanie a množstvo, aby sa nedostali naplnené miesto.

 1. Ak vaša rodina vyrastie deti, môžete na to stavať. Vytvorte hernú oblasť, mini-pool, stromový dom atď. Dieťa bude o tom blázon a vzhľad bude z toho mať prospech.
 2. Pozrite sa na alpský vrch. Táto tradícia je veľmi populárna medzi záhradkármi a dizajnérmi krajiny. Má vzhľad krásneho zloženia kvetov s kameňmi, objavuje sa imitácia hôr. Ústredné miesto je obsadené skálou, ale nie je viditeľné kvôli množstvu rôznych rastlín.

Mimochodom, ak potrebujete zobraziť kamene v popredí, rozmiestnite kameň.

Malé rozmery dvora - nie je problém

V prípade, že ste majiteľ malého nádvoria, nemali by ste opustiť funkčné a krásne šperky. pretože bude musieť opustiť terasu alebo veľké altány, premýšľať o tom, ako prideliť miesto, kde bude stôl a niekoľko stoličiek pokojne stúpať.

Dávajte si pozor na to, aby na tomto mieste bol tieň - vybavte takéto miesto pod stromčekom alebo na veľkých kríkoch, ktoré dávajú odpočinok z horúceho tepla. Zamyslite sa nad girlandami, domácimi lampami, ktoré sa ľahko vyrábajú s fľašami a získate jedinečný pocit pohodlia.

Môžete si usporiadať malý kotlík, okolo ktorého sa usporiada skladací alebo skladací nábytok. Takéto rozhodnutie netrvá veľa priestoru a sily a je potrebné spomenúť si zásluh výsledku.

Môžete tiež vytvoriť malú oblasť a nainštalovať veľký hojdací kôň, ktorý môže ubytovať niekoľko ľudí.

Ak uvažujete o tom, že by ste domu mali rustikálny vzhľad, ťažkosti by nemali vzniknúť. Ak chcete vytvoriť taký exteriér, mali by ste používať staré záhradné náradie, trakaře alebo kvetináče. Vo všeobecnosti sa bližšie pozrite na veci, ktoré chcete vyhnúť. Pravdepodobne po oprave ich vzhľadu dostanete nepostrádateľný prvok dekorácie, ktorý dokonale padne do vášho dvora.

Postarajte sa o cesty, ktoré pridávajú kúzlo.

Odporúčame ich vykonať s prírodnými kameňmi, dlaždicami alebo kamienkami.

Dĺžka takýchto "ciest" môže byť iná - od niekoľkých metrov až po otočenie dvora na diaľnicu. Skúste veľké množstvo kvitnúcich rastlín - je nepravdepodobné, že by ste mohli vytvoriť zbytočnú konglomeráciu na území, pretože Kvety iba zriedia atmosféru, ale nerobia to ťažšie.

Keď vlastníte dom v obci, ktorá často má veľké pozemky, v porovnaní s mestskými, premýšľať o sadu.

Rovnako ako v prípade záhrady, dostanete kvalitné výrobky priamo vo vašom dvore. Okrem toho môžete nainštalovať altánok s grilom, ktorý vás skrýva z horúceho tepla a dažďov. Niektoré ďalšie fotografie, ktoré vám určite prinesú nové nápady a riešenia. Dúfame, že nájdete niečo pre seba a váš dvor bude svietiť novými farbami. Prajeme vám úspech!

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

− 4 = 1