Ako urobiť volumetrickú číslicu

Ako urobiť volumetrické čísla pre narodeniny

 • Ako urobiť volumetrické čísla pre narodeniny
 • Top 10 stolových hier pre spoločnosť
 • Ako učiť dieťa, aby sa naučil čas

Proces vytvárania objemnej postavy pre slávnostnú fotografickú reláciu možno podmienene rozdeliť na dve etapy: prípravu základne a dekor finálnej konštrukcie.

Ak chcete vytvoriť objemový postava narodeniny, najprv je nutné vykonať základ lepenky a potom zdobí ju s krepový papier, papierové uteráky, pompoms alebo vlnené nite. Ak máte v pláne urobiť veľkú postavu, musíte si dopredu vyzdvihnúť krabice z veľkých domácich spotrebičov (chladnička, plynový sporák, TV, atď.). Krabica je potrebné rozdeliť na listy a položiť ich na podlahu. Na lepenkovej fólii je potrebné nakresliť siluetu potrebnej figúry a vystrihnúť ju pozdĺž obrysu. Veľkosť obrázku závisí od vašej túžby a veľkosti lepenkového listu.

Vystrihnutý vzor sa aplikuje na iný hárok kartónu a na obryse ho nakreslíme, po ktorom tiež vystrieme. Nakoniec získame dve identické čísla. Okrem týchto dvoch polotovarov budeme potrebovať pásik z lepenky (šírka pásikov určuje hrúbku výrobku), z ktorých sú vytvorené bočné steny obrázku. Po vytvorení všetkých polotovarov z lepenky môžete pokračovať v zostavovaní volumetrickej číslice a lepením detailov pomocou lakovacej pásky.

Tiež môže byť základ pre volumetrickú číslicu vyrobený z peny. V každej stavebnej predajni si môžete kúpiť peny. Ak chcete, aby bol počet silnejší, potom dva panely z penovej hmoty môžu byť lepené spolu s lepidlom na stropné dlaždice. Je pravda, že tento materiál je skôr náramný v práci: pri rezaní sa polystyrén rozpadá a granuly sa pridržiavajú nástrojov a rúk.

Dekoratívne postavy s kvetmi z papiera

Z papyrusu alebo vlnitého papiera môžete vytvoriť krásne a svieže kvety. Aby ste to dosiahli, vložte stoh šiestich listov papiera, ktorý je zložený z malého akordeónu a nakrájajte na tri rovnaké časti. Každá akordeón je zviazaný s niťou v strede, zaokrúhľovanie koncov a otáčanie papiera tak, aby sa okvetné lístky vyprázdnili. Keď sa urobí dostatok farieb, prilepte ich na postavu z lepenky alebo polystyrénu.

Nemenej svieži a slávnostný vzhľad zdobený kvetmi z papierových obrúskov. Ak chcete vytvoriť takúto výzdobu, budete potrebovať 100-150 balení jednofarebných obrúskov v závislosti od veľkosti obrázku. Každá obrúska sa dvakrát zloží dvakrát a upevní sa konštrukcia zošívačky uprostred. Z výsledného štvorca vystrieme kruh. Potom sa všetky vrstvy kruhu striedavo zdvíhajú, mierne sploštené prsty. Spodná vrstva hrnčeka by mala byť ponechaná narovnaná, pretože s jej pomocou bude kvetina pripevnená k základni kartónu.

Postavy, zdobené ružami z vlnitého papiera, vyzerajú jemne a vzdušne. Vytvorenie takéhoto výzdoby je náročný proces, ale výsledok stojí za to. Aby sme to dosiahli, rozrezali sme vlnitý papier na dlhé pásy. Šírka pásov bude závisieť od veľkosti budúcej kvetiny. Stuha z papiera mierne pokrčená rukami, po ktorej sa začneme krútiť, mierne ohýbať okraje, aby sa okvetné lístky. Zvyšok pásky sa skrúca na základňu výsledného kvetu. Podobným spôsobom urobíme správne množstvo rozety, po čom sme lepidlo lepidlo lepidlom.

1

Dekoračné postavy s papierom v technike obkladov

Postavy zdobené technikou obliekania vyzerajú nádherne a elegantne. Ak chcete urobiť taký výzdobu, musí byť zvlnený papier rozrezaný na štvorce rovnakej veľkosti. Uprostred štvorca vložte ceruzku a obalte papier. Potom ponorte špičku ceruzky do lepidla PVA a prilepte papier k obrobku z lepenky. Naplňte tak celý povrch volumetrickej číslice a jemne narovnať dekoráciu rukami. Nie menej efektívne bude vyzerať dekor z tylového alebo organza. Materiál je tiež rozrezaný na štvorce a pripevnený k podkladu horúcim lepidlom.

Ak sa ako základ používa polový polotovar, lepidlo sa vôbec nepoužíva. Papier v tomto prípade je nalepený na špáradle, ktorá ľahko prepichne penu a nechá v ňom dokončiť. Pri technike obkladania je veľmi výhodné vytvoriť vo vnútri figúrky rôzne vzory, preto postačuje zmapovať vzor na podklade a používať rôzne farby papiera pozdĺž jeho obrysu.

Dekoračné postavy fringe

Okraj zvlneného papiera je možno najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako vyzdobiť objemovú figúrku. Papier sa rozreže na dlhé a široké pásy. Každý pás je zložený do obdĺžnika a prerezaný jeho okrajmi, potom narovnávaný a prilepený k podkladu na obojstrannej lepiacej pásky.

Dekoratívne postavy pom-poms

Najprv musíte z vlnených nití urobiť veľa pompám. Aby ste ich vyrobili, budete potrebovať dva krúžky rovnakej veľkosti, vyrezané z lepenky. Krúžky sa navzájom prekrývajú a obaľujú sa vlnenými niťami, až kým sa otvor otvorí. Potom sme nite rezané nožnicami pozdĺž okraja, mierne odtrhneme krúžky a viazame závity. Odstráňte obrobky z lepenky a pretrepte pompom. Rovnakým princípom vytvárame potrebný počet pompómov. Hotový dekor je prilepený na lepenkové číslo na horúcom lepidle.

Na prácu bude vyžadovať veľké klbko priadze a PVA lepidlo. Na stranách čísel z lepenky aplikujeme malé množstvo lepidla a začneme pevne zabaliť obrobok vlnenými niťami. Najskôr vtláčame priadzu naprieč a potom - pozdĺž.

Údaje o objeme sú vhodné pre malé i pre dospelých. Veľkosť obrázku závisí len od vašej túžby a nápadu na dizajn. Obrázky veľkých rozmerov sa používajú na fotografovanie a malé čísla sa používajú na zdobenie jedálne a cukrárne. Ak chcete ozdobiť detskú dovolenku, je lepšie vytvoriť postavu s veľkosťou dieťaťa alebo tesne nad ním.

Dekor objemového čísla môže byť monofónny alebo viacfarebný. Že obrázok vyzeral viac objemu, predná časť by mala byť zdobená svetlými farbami a bočné strany - v tme. Pre narodeniny dievčaťa môže byť postava zdobená kvetmi ružovej, červenej, oranžovej, fialovej a fialovej. Pri vytváraní čísla pre narodeniny chlapca je lepšie použiť modré, modré, biele a zelené farby a namiesto farieb z papiera je lepšie aplikovať dekor vo forme okrajov alebo pompónov.

Výroba volumetrických číslic a písmen s vlastnými rukami

 • Krém na exotické nôh huba
 • Kapsuly od parazitov
 • Komplexné zariadenie Sustalife na rekonštrukciu kĺbov

Ak viete, ako vytvoriť zväzok s obrázkom, potom bude fotografická relácia na počesť narodenín dieťaťa nezabudnuteľná. Takéto čísla sa môžu použiť aj v dizajne spoločnosti, keď sa oslavuje výročie podnikania. Nepřekonané rekvizity budú pri príležitosti výročia svadby, ak má narodeninový pár okrúhly deň.

Ako urobiť lepenku na základe volumetrických písmen a čísel?

Údaje o objeme sa vyrábajú s rôznymi materiálmi, pričom sa na tento účel používajú zvlnené papiere, nite, obrúsky. Ale základom je kartón. Ak chcete urobiť obrázok 1, potom s vlastnými rukami, musíte najprv vyrobiť obrobok.

Diagram zobrazuje odporúčané veľkosti pre toto číslo. Potrebujete 2 takéto detaily - jednu pre prednú, druhú pre zadnú stranu a vyrezanie z lepenky. Určte, aký je hrubý údaj, túto šírku musíte vyrezať pásik z lepenky.

Po upevnení pásu lepenky na prednej strane číslice musíte tiež lepiť na druhú stranu daného čísla, čo bude naopak.

Bude potrebné lepiť jeden koniec pásu na druhú, po ktorej si môžete povedať, že ste mohli urobiť číslo 1 vlastnými rukami.

Pozrime sa, ako vytvoriť základ pre ďalšie číslo. Ak chcete číslo 2 z lepenky, vlastnými rukami, odovzdajte do neho odoslanú šablónu. Ak to chcete urobiť, môžete použiť papier v krabici, aby ste nakreslili viac buniek na šablóne, čím ste preniesli vzor.

Môžete ho zobraziť a ručne, opakovaním línií a ohybov tohto obrázku. Rovnako ako v prvom prípade budete potrebovať:

Vystrihnite dve polotovary s číslom 2, lepte ich spolu so stavebnou páskou pomocou pásu lepenky. V tomto prípade je jeho šírka 7 cm.

Teraz pripojte druhú polovicu číslice.

Ako vidíte, nie je potrebné lepiť lepiacu pásku na celý povrch, môžete ho pripevniť na malé kúsky a pripevniť ho kolmo k povrchu.

Ako vytvoriť okraj na vyzdobenie písmen a čísel?

 • papier v tichu v rôznych farbách;

Odstráňte papier z obalu a nakrájajte na 4 cm široké pásy.

Dlhé okraje týchto polotovarov s nožnicami je potrebné strihať s okrajmi. Ak chcete urýchliť tento proces, sklopte niekoľko pásov naraz alebo ich rolujte, aby ste vytvorili 4-5 vrstiev.

Vložte spodnú časť obrázku z kartónu PVA, lepidlo tu pásik pripraveného papiera. Keďže je veľmi tenký, lepšie je lepiť dva pásy naraz. Ak používate namiesto toho farebný papier alebo zvlnený papier, priložte ho k jednej vrstve. Druhý ide mierne vyššie, usadil sa nad prvým.

Kombinácia farieb, aby sa obraz stal najkrajším.

Potom, čo ste úplne zdobia, v rovnakých tónoch vyzdobiť roh bytu.

Papier pre volumetrické písmená a čísla

Ak chcete realizovať takéto majstrovské dielo, vezmite:

 1. Pomocou kruhového alebo kruhového vzoru nakreslite kruh na zadnej strane farebného papiera.

Ak vyrábate hromadné kvety z papiera, môžete použiť ako základ základnú plochu.

 1. Za týmto účelom musíte odstrániť len jeden kus lepenky a potom ho zdobiť. Aby ste to urobili, rozrežte papier na pásy o šírke 5 - 6 cm, nalepte ich okrajom číslice, aby ste súčasne zdobili prednú a zadnú stranu.

Pozrite sa, ako robiť ruže z papiera, s tým vám pomôže majsterka. Takýto kvet môže byť vyrobený nielen na ozdobenie objemových čísel, je vhodný aj pre iné príležitosti. Ale potom budete musieť vytvoriť ďalšie stonky.

Z vlnitého papiera rozrežte pásik o rozmeroch 19 x 58 cm, niekoľkokrát ho preložte tak, aby šírka výsledného obrobku bola 7,5 cm. Preložte predloženú schematickú šablónu na lepenkovú fóliu a najskôr ju odrežte.

Zarovnajte prijatú časť, počínajúc ľavým okrajom, naviňte ju na špáradlo s ostrým koncom. V tomto prípade sa používa drôt na tento účel, vezmite túto myšlienku do prevádzky, keď vytvoríte kvet z papiera s kmeňom. V spodnej časti väzba s reťazcom.

Po vytvorení viacerých takýchto polotovarov zdobia lepenkové figúrky.

Urobte ďalšie ruže z vlnitej papier majster triedy vám tiež pomôže.

 1. Vyrežte z papiera list papiera široký 6 cm a zložte ho akordeón.

Ak chcete vytvoriť otvorený kvet, vezmite:

Pozrite sa, ako urobiť 3D obrázok pre narodeniny pomocou týchto materiálov. Z papiera musíte odrezať pásik, ozdobiť ho určitým spôsobom. Najskôr ohnite malý roh v blízkosti malého okraja tejto pásky a potom znova zložte.

Takto ozdobte celý okraj pásky, tieto chrániče sú podobné tým, ktoré vyrábate na vareniki a upevňujú ich strany.

Teraz otočte túto stuhu a dávajte jej tvar fúkanej pupenky. Zviažte závit na fixáciu.

Tu je ďalšia možnosť, je to veľmi jednoduché.

Nasledujúca myšlienka bude vyžadovať tieto materiály a pomocné vybavenie:

 • Prečítajte si prehľad komplexného lieku proti hemoroidom Proctolol
 • Ako schudnúť o 20 kg - skutočné recenzie o Guarchibao

Pokyny pre výrobu:

 1. Niekoľkokrát odrežte pásik z pásky, aby ste ihneď vystrihli určitý počet identických okvetných lístkov.

Posledná hlavná trieda tejto série vám povie, ako vytvoriť číslo 1 pomocou farebného papiera.

 1. Ako vytvoriť šablónu, ktorú už viete. Teraz lepte lepenku farebným papierom. Z papiera je potrebné strihať pásy, ich šírka sa bude rovnať polomeru kvetu.

Je čas prejsť na iný druh materiálu, možno práve teraz myslíte, ako urobiť číslo 2 pomocou priadze?

Pletené nite na zdobenie písmen a čísel

 • príprava obrázkov z kartónu;

Začnite od horného alebo spodného okraja obrázka, naneste lepidlo štetcom a navíjajte závit. Aby sa kartónová podložka nepozerala cez ne, je potrebné navíjať sa v rôznych smeroch, napríklad po prvom, potom naprieč, diagonálne.

Keď skončíte s jednou farebnou priadzou, lepte voľný hrot na lepenku. Potom prilepte okraj závitu druhej cievky. Formátujte číslo hlasitosti v inej farbe. Keď je číslo úplne pokryté priadzou, môžete obdivovať vynikajúce výsledky svojej práce.

V šikovných rukách sa pletené nite rýchlo premenia na pom-poms. Môžete si ich vyrobiť pomocou vidlice, polkruhu lepenky alebo nejakého iného spôsobu.

 1. Ako vidíte, najskôr musíte odstrániť dva identické krúžky z lepenky. Vložte nit do vnútra.

Dostanete tu takú úžasnú postavu 1, ktorá môže byť volumetrická alebo plochá.

Dekorácia trojrozmerných písmen a čísel s páskami

Ak chcete urobiť číslo 2 týmto spôsobom, vezmite:

 • saténová stuha červenej farby;

Všetko je veľmi jednoduché. Začínajúc od jedného malého okraja, obtočte obrázok s páskou. Smyčky sa musia prekrývať tak, aby sa vnútorný obsah čísla cez ne nezobrazoval. Vložte na opačné strany lepenky číslo malé lepidlo, s ktorým bude ľahšie pripevniť pásy.

 • šnúrky rovnakej šírky, ale inej farby;

Odrezané kusy rovnakej veľkosti z opletení, každý kravata v stredu uzla. Prilepte výsledné luky na lepenkovú podložku a pevne ich postavte navzájom.

Ak máte dostatok voľného času, máte trpezlivosť, potom môžete urobiť ruže zo saténových stuh, ozdobiť ich celú figúrku alebo iba jednotlivé fragmenty.

Ak chcete, použite už známu hlavnú triedu na výrobu takýchto kvetín alebo ich urobte iným princípom.

Ako môžete vidieť, musíte pravidelne ohýbať rohy pásky a zafixovať ich stehmi. Keď je takto zarámovaný, otočte ho a vytvorte vzhľad ruže. Upevnite obrobok závitom a ihlou.

Je možné urobiť nie jednu kruhovú sériu takýchto otočení, ale niekoľko. Každý nasledujúci bude mierne menší ako predchádzajúci v priemere. V strede, šiť tlačidlo a môžete šiť alebo lepiť kvetu na číslo.

To môže byť nielen ploché, ale aj objemné. Aby ste to dosiahli, budete potrebovať všetok rovnaký zvlnený oplet. Oddeľte z neho dva pásy. Zhodte ich, ako je to urobené na fotografii, steh pozdĺž pripojenia. Teraz otočíte túto stuhu tak, aby sa stala okrúhlym kvetom. Ako kombinovať tieto dva pásy, môžete vidieť na ďalšej fotke.

Ruže a iné kvety utierok s vlastnými rukami

Položte niekoľko obrúskov bez toho, aby ste ich rozvinuli, jeden na druhom. Nahraďte kruh. Umývajte obrúsky nad týmto vzorom.

V strede musia byť tieto polotovary upevnené pomocou zošívačky. Zdvihnite prvú vrstvu, zložte ju vo forme vnútornej stále nevyzbudenej ružovej kosti. Druhý rad okvetných lístkov bude zadarmo. Tak, ozdobte celú ružu.

Ak chcete vytvoriť číslo 1, je potrebné prilepiť také ruže na celý povrch. Pozrite sa, ako krásne vyzerajú kvety rôznych veľkostí a farieb.

 1. Technika rezania umožní tiež vytváranie polotovarov pre návrh čísel. Aby ste to urobili, musíte papier rezať na štvorčeky, ktoré sa nachádzajú v strede každej ceruzky, otočte.

Namiesto lepidla môžete použiť hlinku. Je potrebné namazať povrch krabice prázdne pre nich alebo role plastelíny malé guľôčky, a každý čalúnenie obkrutit pol špáradlo, vložte tieto medzery do guličiek ílu. Potom prilepte na kartónovú základňu.

Najprv musíte urobiť kusy lepenky. Pozrite sa na príklad písmena M, ako to urobiť. Z lepenky vyrežte dve hlavné polia tohto písmena.

Rozhodnite, aký je šírka písmena. Táto šírka odreže krúžky z trubice papierovej utierky.

Prilepte ich na jednu polovicu písmena, potom ho prilepte na vrchol druhej, jemne ju zatlačte.

Vystrihnite listy bielych papierov na pásy, lepte ich na bočné steny písmena a potom celý.

Môžete maľovať takýto list s akrylovou farbou alebo lepidlovými kvetmi z papiera alebo obrúskov, alebo ich zdobiť saténovými stužkami alebo vláknami. Pozrite sa, ako písať listy na lepenke a deklarovať ich látkou. Ako vytvoriť pevný základ, už viete. Na ňom lepidlo s pásikom PVA tkaniny a na vonkajších rohoch - šnúrkou.

Z týchto písmen môžete pridať slovo na usporiadanie fotografickej relácie v deň svadby.

Môžete vložiť písmená papierom alebo tapetami, ktoré zostávajú opravené.

Originálny, zároveň dotýkajúci sa výzdobou bude návrh takéhoto listového rodinného fotografie.

Ak chlapec narodeniny miluje lesy alebo chcete vyzdobiť miestnosť na túto tému, potom lepidlo na základnej kôry breza a mech alebo javorové listy.

Ak chcete robiť písmená rýchlo, obalte volumetrický kartón s hrubým vláknom alebo jutovým povrazom.

Môžete vytvoriť základňu drôtu a zabaliť ho priadzou.

Konečné videá vám pomôžu lepšie pochopiť, ako robiť volumetrické čísla a písmená.

Ako urobiť volumetrickú číslicu

Objemové údaje o narodeninách dieťaťa sú čoraz obľúbenejšie u rodičov, ktorí chcú vyzdobiť byt na dovolenku, pripraviť sa na fotografický záber a len robiť dieťa šťastným. Avšak nie každý rodič vie, ako urobiť takúto osobnosť sám.

Práca na vytvorení dvojice sa môže podmienene rozdeliť na dve etapy: vytvorenie kostry a dekoráciu postavy.

Ako vytvoriť rámcový základ dva?

Na vytvorenie rámčeka budete potrebovať:

 • veľká kartónová krabica,

Ak chcete, aby lesklý vzhľad bol objemný, musíte odstrániť niekoľko ďalších kartónových prvkov a použiť pásku na ich pripojenie dvoma číslicami.

Je známe, že kvety z obrúskov nebudú pripojené k bežnému škótsku. Aby bol dekoratívny proces jednoduchší, je potrebné lepiť všetky spoje lepiacou páskou na papierovej báze. Zakryte skelet leu s utierkami farby, ktorá sa vám páči pomocou lepidla PVA.

Ako zdobiť 3D číslicu?

Existuje veľa spôsobov, ako ozdobiť objemové číslo. Niektorí dávajú prednosť použitiu vlnitého papiera na dekoráciu, iní si vyberú plsť. Tam sú tí, ktorí majú rád kvety z obrúskov.

Na ozdobenie objemu dvoch ružových obrúskov budete potrebovať:

 • niekoľko balení utierok akejkoľvek farby,

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť kvet z obrúskov.

1. Vezmite tri zložené štyri obrúsky. Umiestnite stredný kruh vyrezaný z lepenky nad nimi. Vystrihnite obrys.

2. Upravte všetky výsledné kruhy obrúskov so zošívačom v strede.

3. Teraz je potrebné odpojiť hornú vrstvu papierovej obrúsky a rozdrviť ju, potom druhú a tak ďalej. Zložte každú vrstvu samostatne a snažte sa maximalizovať tlak zospodu. Nakoniec by ste mali dostať ružu. Budete potrebovať veľa týchto kvetín.

Predbežne zvážte návrh dizajnu. Môže byť vyrobená v jednej farbe alebo v kombinácii niekoľkých farieb, môžete prísť s nejakým neobvyklým vzorom, alebo môžete jednoducho otočiť ruže rôznych farieb.

Ozdobiť postavu s kvetmi je potrebné nielen vpredu, ale aj po stranách. Tým sa vizuálne zväčší veľkosť dvojice a zvýši sa jej objem.

Objemová číslica 2 je pripravená.

Je určite potešiteľné pre vaše malé dieťa a stane sa hlavnou dekoráciou oslavy, ktorá sa zaznamenáva na pamätných fotografiách počas oslavy vašich dvojročných narodenín.

1

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

94 − 90 =